От къде сандалки Adidas ?

  • 3 584
  • 66
  •   1
Отговори
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Нямам време да обикалям ,затова ще ви бъде благодарна ако ме насочите в кой магазин мога да намеря? Hug

# 1
  • Мнения: 768
Щом си в подножието на Витоша, може да ти е удобно да провериш в аутлета на адидас на Околовръстното срещу НИМ

# 2
  • Мнения: 1 341
В магазините на Адисдас има сандалки,нямаше голям избор,но не бяха лоши.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В магазините на Адисдас има сандалки,нямаше голям избор,но не бяха лоши.

  Да де,ама кои са тези магазини?


В магазините на Адисдас има сандалки,нямаше голям избор,но не бяха лоши.

 Благодаря ти,а ходила ли си и има ли?Както вече казах,нямам много време. Hug

# 4
  • Мнения: 551
И на нас ни трябват спешно сандалки, ще следя темата че и аз нямам много време да обикалям.

# 5
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз взех на Найа от Адидас-а в мол-а на Опълченска.Има в розово и в синьо.Много са сладки с лепенки са.Струват 39лв.

# 6
  • Мнения: 1 045
Аз взех на Найа от Адидас-а в мол-а на Опълченска.Има в розово и в синьо.Много са сладки с лепенки са.Струват 39лв.

А от тези с розовото дали има 24 номер ? Моля някой ако ще ходи да пита. Щото тука в нашия Адидас вдигнах кръвно три дни поред да се мъкна и да чакам да ми намерят от кашоните 24 номер от който имали 4 чифта по документи а накрая се оказа , че нямало щото номерата били поредни и от 23 отивали на 25  Shocked при положение , че от другите два цвята има 24 номер  ooooh!  Close

# 7
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз взех преди 2 седмици 24 номер розови и сини от магазина срещу Съдебната палата. После ги смених за 25, защото тези и бяха малки. Тогава имаха всякакви номера, но по принцип тези сандали много бързо свършват.

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Благодаря ви,и аз розови търся.Трябват ми 27 и 23 номер.Утре ще ходя да проверя. Hug

# 9
  • Мнения: 480
А някой има ли ги на картинка? И аз съм на тази вълна. Фантичка , моля те ако има 23 номер - свиркай!  Hug

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А някой има ли ги на картинка? И аз съм на тази вълна. Фантичка , моля те ако има 23 номер - свиркай!  Hug

 Утре в обедната си почивка ще отида до магазина при Съдебната палата,ако има ще ти кажа. Hug

# 11
# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 1 062
А, мерси. Нашите са сини и розови. Но в магазина видях и червени. Затова ви пуснах всичките, да видите как изглеждат.

# 14
  • Мнения: 11 003
От тези сандалки на Adidas кой е най-малкия номер, някой знае ли? Embarassed

# 15
  • Мнения: 2 922

Такива точно купих на сина ми - 25 номер.

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Страхотни са!!!
Тичам и аз да взема на мойто момче  Laughing

# 17
  • Мнения: 5 288
25-ти номер каква дължина на стелката (ако мога така да се изразя)  има?

# 18
  • Мнения: 2 922
25-ти номер каква дължина на стелката (ако мога така да се изразя)  има?

Премерена отдолу е 16.5, вътре - 16.
Малко са му широки на сина ми и трябва хубаво да стегна лепките, но той по принцип е с по-тесен крак.

# 19
  • Мнения: 5 288
Благодаря  Hug! А дали някой може да ни помогне да се сдобием с такива розовки, номер 23?

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 17:46 от valeria1

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
25-ти номер каква дължина на стелката (ако мога така да се изразя)  има?

Премерена отдолу е 16.5, вътре - 16.
Малко са му широки на сина ми и трябва хубаво да стегна лепките, но той по принцип е с по-тесен крак.

  И моите девойки са с тесни с лаби крачета,дали ще са им широки??? Confused newsm78

# 21
  • Мнения: 2 922
  И моите девойки са с тесни с лаби крачета,дали ще са им широки??? Confused newsm78

Лепките позволяват да се стегнат доста, но знам ли..
Най-добре да отидеш с децата да премериш. Аз винаги купувам без него и сега стягам  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 039
Момичета,в Бенеттон има страхотни сандалки  Heart Eyes

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Момичета,в Бенеттон има страхотни сандалки  Heart Eyes

  A какви са,аз искам нещо подходящо за море,пясък,вода...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 062
Тези, които ви показах са точно за море, защото са гумени изцяло. И миналата година и бях купила, но оранжеви, не ги свали цяло лято. Според мен няма как да са тесни. Лепенките могат да се затегнат много.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Тези, които ви показах са точно за море, защото са гумени изцяло. И миналата година и бях купила, но оранжеви, не ги свали цяло лято. Според мен няма как да са тесни. Лепенките могат да се затегнат много.

   PeaceАз затова конкретно за тях попитах. Hug

# 26
  • Мнения: 2 039
Момичета,в Бенеттон има страхотни сандалки  Heart Eyes

  A какви са,аз искам нещо подходящо за море,пясък,вода...
Ами иманно,такива са!
П.П.Мразя кожени детски сандалки,бъркат ми някъде  Crazy

# 27
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Днес гледах в Аутлета 22,25 същите като тези но маскирова4ни.
Бяха намалени на 30лв  bouquet
Валерия аз мога да ти взема сандалки .
Пиши на ЛС  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 288
Благодаря, Деси   bouquet!

# 29
  • Pb
  • Мнения: 1 183
В Ла редута има ето такива:
струват 15 евро. има и в розово

# 30
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Давам отчет-ходих в магазина на Адидас срещу съдебната палата.Купих и на двете,но нямаха 23 номер розови,та купих 24.Уговорихме се ако са много големи да ги сменя за друг цвят.Имаше едни в светлосиньо и оранжево,много ми харесаха-от тях имаха всякакви номера.За каката нямаше проблеми -взехме 27 розови. Peace

# 31
  • Мнения: 2 922
  Давам отчет-ходих в магазина на Адидас срещу съдебната палата.Купих и на двете,но нямаха 23 номер розови,та купих 24.Уговорихме се ако са много големи да ги сменя за друг цвят.Имаше едни в светлосиньо и оранжево,много ми харесаха-от тях имаха всякакви номера.За каката нямаше проблеми -взехме 27 розови. Peace

Браво! Тези сините с оранжево са много хубави, наистина. Аз много се колебаех дали да са те или сините.

# 32
  • Мнения: 480
Фантичка, моля те премери дължината на 24ти номер за да преценя дали да отивам да купувам или да търся още. Благодаря ти предварително!  Hug

# 33
  • Мнения: 1 102
И аз тази вечер бях в магазина в Пловдив, за съжаление нямаха 29-и номер, взех артикулните номера за да питам в София.
Може ли да ми кажете от тъмносините или от светлосините с оранжево има ли 29-и номер.

# 34
  • Мнения: 77
много са сладки сандалките,но може ли да ми кажете каква цена са в маг.до съдебната палата и има ли номерче 29 и 30?Вчера търсих в мол София,но най ефтините бяха на Колев и Колев-47.90лв.и те едни грозни моделчета Tiredимаше и от 119.90лв,от159.00лв.на ЕССО ooooh!

# 35
  • Мнения: 11 003
Никой ли не знае кой е най-малкия номер от тези сандалки?! Shocked

# 36
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, моля те премери дължината на 24ти номер за да преценя дали да отивам да купувам или да търся още. Благодаря ти предварително!  Hug

 15 ам,за нас се оказаха големи и днес ще ходя да ги сменям,така че ще питам за всички номера които ви интересуват.



много са сладки сандалките,но може ли да ми кажете каква цена са в маг.до съдебната палата и има ли номерче 29 и 30?Вчера търсих в мол София,но най ефтините бяха на Колев и Колев-47.90лв.и те едни грозни моделчета Tiredимаше и от 119.90лв,от159.00лв.на ЕССО ooooh!


  Цената им е 39 лв. Peace

Никой ли не знае кой е най-малкия номер от тези сандалки?! Shocked

  Най-малкия,който беше изложен беше 21,но днес ще питам дали има по-малки.На теб кой ти трябва по принцип?

# 37
  • Мнения: 480
Фантичка, премерих стелката на маратонките от същата марка, които носи сега и са номер 23,5 - дължината е 15,5 см.  newsm78 Явно трябва да се мери на място...

# 38
  • Мнения: 63
В Ла редута има ето такива:
струват 15 евро. има и в розово

Къде в Редута е магазина ?

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ла Редута е он-лайн магазин,не че се намира в квартал редута. Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 5 228
Ако някой се интересува, розови и сини сандали има и в спортния магазин в Скай Сити, на първия етаж срещу МТЕЛ.

# 41
  • Мнения: 11 003

Никой ли не знае кой е най-малкия номер от тези сандалки?! Shocked

Най-малкия,който беше изложен беше 21,но днес ще питам дали има по-малки.На теб кой ти трябва по принцип?

За бебе до 5-6 месеца, но дали ще има толкова малки newsm78

# 42
  • Мнения: 2 575
НИе и за това лято купихме същите - сини за Ясен - 27 номер.
Миналото лято беше с 24-ти  #Crazy #Crazy
Много съм доволна, че са изцяло гумени, но достатъчно леки и сравнително меки - лесни за пране директно от плажа или парка и съхнат за минути.
Единствено малко не ми харесва, че крачето доста лесно излиза напред ( въпреки набраздената стелка) , а ако се стегнат много започват да убиват каишките.


Гигилче - за 5-6 месеца???? малко странно - за какво са му точно тези сандали - те са за ходещи деца.
Има си отделни бебешки модели - тези не са такива със сигурност.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Да питам аз- такъв модел сандалки- гумени само за плаж, басейн, баня ли ползвате или ги обувате на децата и за игра?
Аз на Влади втора година му купувам сандали на Адидас, но ги ползвам само за гореспоменатите дейности, а за игра купувам- 2-3 чифта кожени(различни цветове и модели)? newsm78 Голямо изобилие се наблюдава при нас, май? newsm78

# 44
# 45
  • Мнения: 1 930
Влюбих се в червените Адидаски, къде ги има, искам ги много.

# 46
  • Мнения: 5 250
И аз искам червени, но във варненския Адидас нямаха  Tired
Вчера купих светло сините с оранжево. Имаха номерация от тъмно сините и розовите също, ако някой проявява интерес  Peace

# 47
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И аз искам червени, но във варненския Адидас нямаха  Tired
Вчера купих светло сините с оранжево. Имаха номерация от тъмно сините и розовите също, ако някой проявява интерес  Peace

  Тук има червени,но започват от 30 номер.Аз искам сини с оранжево 23,дали има такива при вас?

# 48
  • Мнения: 1 930
Къде точно има червени?

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В магазина срещу Съдебната палата,но пак повтарям най-малкия номер беше 30.

# 50
  • Мнения: 5 250
Фантичка мога да проверя и ще ти пиша малко по късно  Peace
А относно червените сандалки, 30 номер са достаа големи. Тези които купихме са 26 номер  Rolling Eyes

# 51
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка мога да проверя и ще ти пиша малко по късно  Peace
А относно червените сандалки, 30 номер са достаа големи. Тези които купихме са 26 номер  Rolling Eyes

  Ще ти бъде много благодарна ако има да ми вземеш,но първо виж и после ще се разберем. Hug

# 52
  • Мнения: 5 250
Фантичка мога да проверя и ще ти пиша малко по късно  Peace
А относно червените сандалки, 30 номер са достаа големи. Тези които купихме са 26 номер  Rolling Eyes

  Ще ти бъде много благодарна ако има да ми вземеш,но първо виж и после ще се разберем. Hug

Ок няма проблеми  Peace Само да те предупредя, че тук са по 39 лв. В Сф колко струват?
Останах с впечатление, че там са около 30 лв  newsm78

# 53
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Итук са толкова! Hug

# 54
  • Мнения: 1 930
В магазина срещу Съдебната палата,но пак повтарям най-малкия номер беше 30.
Hug, дано има някъде малки номера

# 55
  • София
  • Мнения: 1 062

Тези в ССЦ ли ги имаше, или греша?

# 56
  • Мнения: 2 039
Във Варна ги има в Hot Spot,предполагам,че и в София ще ги има  Peace невероятни са,купих на сина ми такива!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 062
Да, сега видях, че си от Варна.
Благодаря ти, точно там се сетих, че съм ги виждала.

# 58
  • Мнения: 145
Мами аз вчера ходих в магазина на адидас, срещу съдебната палата и и взех на моята кукла 24ти номер розови, страхотни са наистина, но......се оказаха че са и доста големи едва ходи с тях, а днес като отидох да ги сменят 23 номер нямаше..........и сега..... Rolling Eyesв търсене на нови.......абе голямо прецакване стана, а да ви кажа не ми се вярва да и порасне крака толкова че да може да ги носи това лято.....оказа се че има доста голяма разлиа в номерата.......  bouquet но сандалите са страшни

# 59
  • Мнения: 5 228
Много странно. На мен пък ми обясниха, че били по-малки от стандартния номер. Аз взех 24 и й е идеално, но тя има пухкави крачета. Ако ти се занимава, можеш да ги пуснеш в Продавалника, веднага ще ги купи някой.
Преди 2-3 дни имаше 23-ти номер, розови, в Скай Сити.

# 60
  • Мнения: 2 575

Добре де - това което видях в сайта са само джапанки между пръстите, които за деца едва ли са най-удобното нещо.
 Има ли и сандали? Или аз не съм разгледала newsm78

# 61
  • Мнения: 2 039
Сандалките са страшно меки и прилепват към крачето,нищо че са между пръстите.Надявам се да са му удобни,той е още малък и едва ли ще ходи с тях,по-скоро в количката  Grinning

# 62
  • Мнения: 5 250
Фантичка има 23 номер от сандалките  Peace

# 63
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
В магазина на Адидас с/у Съдебната палата не са нормални #Crazy
Отивам оня ден да взема 24н на Валерия и те викат ''НЯМА МЕ''
Отива Фанти4ка след мен ,като аз казвам и на двете ,4е НЯМА.Казали ,4е има Outta Joint
Днес бях с малкия да мерим и наистина имаше 24н Thinking
Ненормални #2gunfire

# 64
  • Мнения: 5 288
По-важно, че заедно с Фантичка ми помогнахте да се сдобием със сандалки! Благодаря  Hug!

# 65
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
По-важно, че заедно с Фантичка ми помогнахте да се сдобием със сандалки! Благодаря  Hug!
Hug
Ве4е си мисля ,4е изобщо не са проверявали.

# 66
  • Мнения: 179
Сандалки Адидас има и в магазина на Адидас на около връсното.Червени и сини с оранжево за 22 или 23лв.В сряда купих червени, но има само отделни номера.Сандалките са миналогодишна колекция.

Общи условия

Активация на акаунт