Пъпка

  • 3 729
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Излезнала ми е пъпка  #2gunfire на дупето  #Sniper Rage
И ме боли...
Ефикасни методи за бързо отстраняване?  Cry

# 1
  • Мнения: 1 540
Марли с реванол  Peace Ще изчезне за ден.

# 2
  • Мнения: 1 250
Здравей кафе, в темата за мрънкащите красавици имаше нещо на първите страници с/у пъпки. Памуче, напоено с кислородна вода, сол и сода и после мед със сода, ама провери пак за всеки случай, че не съм 100% сигурна. И зависи къде точно ти е пъпката.

# 3
  • Мнения: 1 540
Инеса, много ти е сложна рецептата  Crazy
Аз такива работи ги махам само с реванол. Действа супер.

# 4
  • Мнения: 2 631
На едната бузка ми е  Rolling Eyes
Благодаря, ще пробвам с реванола... А след това няма ли да щипе или с нещо друго да трябва да я мажа??  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 540
Не щипе. Ако е спирт, ще щипе  Wink

# 6
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Moжеш да си я намажеш с крем "Здраве" -Има подсушаващо действие.Когато ми излезне пъпка си я намазвам с кремчето и ми изчезва много бързо Peace

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Ако още не си се намазала с реванол, отчети, че цапа ужасТно и невъзвратимо - внимавай с какво бельо и дрехи си, че после трябва да ги хвърлиш.

# 8
  • Мнения: 3 423
Моля да ми простите, но умирам от смях.

# 9
  • Мнения: 4 473
Моля да ми простите, но умирам от смях.

 hahaha hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 1 540
Смешно е, ама като ти се появи  Whistling

# 11
  • Мнения: 5 539
Трябваше да прибавиш в заглавието и "УЖАС!"

# 12
  • Мнения: 677
А бразилска ли е  Laughing

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Трябваше да прибавиш в заглавието и "УЖАС!"

Да, или пък ТРАГЕДИЯ  Cry

 Hug

# 14
  • Мнения: 2 631

Ще ми трябва помощта на компетентен по бразилските въпроси мъж, за да определим заедно  Laughing
Сопрано, да те поканя??

# 15
  • Мнения: 2 631
Трябваше да прибавиш в заглавието и "УЖАС!"

Да, или пък ТРАГЕДИЯ  Cry

 Hug

Няма какво да добавям... Както и да я наречем - пъпката си остава пъпка, докато не я изкормиш.... Това е истината  Tired

# 16
  • Мнения: 157
Катерина Евро е по пъпките на д...то

# 17
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Операция на мозъка е много ефикасна

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Пу-у, че сте хейтъри!

На всички дето се присмивахте, някой ден ще ви излезе пъпка на гъза, така да знайте.

Мажи пъпката със спирт, за да засъхне. Това с риванола е добро, но както каза Бу, цапа много - трябва да си си вкъщи и да си облечеш нещо старо.

Носи по-леко бельо след като ти мине пъпката, да не ти стяга и кожата ти да диша, защото пъпките от запарване и прекалено стегнато бельо най-често се появяват на такива места...

# 19
  • Мнения: 2 631
Пу-у, че сте хейтъри!

На всички дето се присмивахте, някой ден ще ви излезе пъпка на гъза, така да знайте.

Мажи пъпката със спирт, за да засъхне. Това с риванола е добро, но както каза Бу, цапа много - трябва да си си вкъщи и да си облечеш нещо старо.

Носи по-леко бельо след като ти мине пъпката, да не ти стяга и кожата ти да диша, защото пъпките от запарване и прекалено стегнато бельо най-често се появяват на такива места...

Кроасания, мила както винаги!  Hug
Тя е на по-външно място, където няма допир с бельото, а и сега ходя само с поли... Довечера ще я третирам  Twisted Evil
А всички останали ... още утре да се разпишете с по една пъпка на ...видно място  Hands Clap

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Е не те ли беше срам? Кроасания - много мила, а всички други - пъпки да ви излезнат! Пфу! Все пак повечето се опитахме да помогнем Crossing Arms (ако и да сме те сложили в шапчиците  Mr. Green)

# 21
  • Мнения: 2 631
Е не те ли беше срам? Кроасания - много мила, а всички други - пъпки да ви излезнат! Пфу! Все пак повечето се опитахме да помогнем Crossing Arms (ако и да сме те сложили в шапчиците  Mr. Green)

Бу, отчетох любезнонстта на Кроасания, а за теб и останалите, които ми помогнахте   bouquet  bouquet  bouquet
Пъпките са за хейтърките, както Кроасания се изрази  Twisted Evil
(всичко в кръга не шегата, де)

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Е не те ли беше срам? Кроасания - много мила, а всички други - пъпки да ви излезнат! Пфу! Все пак повечето се опитахме да помогнем Crossing Arms (ако и да сме те сложили в шапчиците  Mr. Green)

Помогнали те, грънци.  Mr. Green

Кога в шапчиците сте ме сложили, бе... Я дай линк Simple Smile Са смейте на чужд гръб/гъз  Mr. Green

Пък не ви урочасвам, то така си става, на каквото се смееш, това ще ти излезе Simple Smile Мила съм, добра съм и съм бяла. Почти всеки ден Simple Smile

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Не тебе - Кафе турнах със заглавието на тази тема Simple Smile

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Видях Simple Smile Много сме си откровени тук щото Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6 029
искрено ти пожелавам да ти мине бързо...

мани риванола наистина.

ааа много ОФФ

за личната ти титла.... "Неомъжена, но обожавана ..матка.."... верно ли матка или мацка е трябвало да е? само питам, просто ми е адски странно. не се заяждам! Peace

# 26
  • Мнения: 2 936
Далацин   Peace от аптеката!!!
много е ефикасен!

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
искрено ти пожелавам да ти мине бързо...
...
само питам, просто ми е адски странно. не се заяждам! Peace
Застраховаш се срещу проклятие за пъпка на задника, усещам аз.

# 28
  • Мнения: 6 029
Застраховаш се срещу проклятие за пъпка на задника, усещам аз.

е съгласи се, че баш в момента пъпка на гъзъ не ми трябва. нема да са излагаме я.

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
е съгласи се, че баш в момента пъпка на гъзъ не ми трябва. нема да са излагаме я.
Е то надали това ти е кусура сега, тъй да се каже...

# 30
  • Мнения: 2 631
искрено ти пожелавам да ти мине бързо...

мани риванола наистина.

ааа много ОФФ

за личната ти титла.... "Неомъжена, но обожавана ..матка.."... верно ли матка или мацка е трябвало да е? само питам, просто ми е адски странно. не се заяждам! Peace

матка е оригиналдъ-то  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 1 250
Застраховаш се срещу проклятие за пъпка на задника, усещам аз.

е съгласи се, че баш в момента пъпка на гъзъ не ми трябва. нема да са излагаме я.

Да нямате дългоочакван полов ден, мадам Laughing

# 32
  • Мнения: 6 029
Застраховаш се срещу проклятие за пъпка на задника, усещам аз.

е съгласи се, че баш в момента пъпка на гъзъ не ми трябва. нема да са излагаме я.

Да нямате дългоочакван полов ден, мадам Laughing

разводних на момата темата, ама ...
сметам да раждам тия дни та за тва - ни ща да са излагам пред докторите, мое да попаднем на някой убавец!:)

а инак - за полов ден ше почакам Cry

# 33
  • Sf
  • Мнения: 808
Julie, точно това щях и аз да пиша Simple Smile Тю, не четат и не гледат подписи хората.

Днес съм станала с гъза нагоре... Ще ида да се проверя и аз пъпка  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 10 758
Ихтиол....повтарям, ИХ-ТИ-ОЛ Peace
Мацни се с него, за да издърпа квот има да дърпа.

# 35
  • Мнения: 437
Да викнем Катето Евро?  Joy

(простете, не се сдържах)

# 36
  • Мнения: 1 250
Julie, точно това щях и аз да пиша Simple Smile Тю, не четат и не гледат подписи хората.

Днес съм станала с гъза нагоре... Ще ида да се проверя и аз пъпка  Mr. Green
няма време за четене на подписи Peace

# 37
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Да викнем Катето Евро?  Joy...

Вече я викнаха, ще намине довечера

# 38
  • Мнения: 10 758
А стига де Close
Щото не сте имали пъпка на гъза и за тва така реагирате.

# 39
  • Мнения: 437
ее.. имала съм... гадно е...
но съвети са дадени вече.. и то адекватни! аз лично препоръчвам и Далацин-Т и ихтиол...
Нека и малко фън да има...  Simple Smile иначе представяш ли си колко е сдухващо да имаш пъпка на дупето Simple Smile Че то и боли!

# 40
  • Мнения: 10 758
ее.. имала съм... гадно е...
но съвети са дадени вече.. и то адекватни! аз лично препоръчвам и Далацин-Т и ихтиол...
Нека и малко фън да има...  Simple Smile иначе представяш ли си колко е сдухващо да имаш пъпка на дупето Simple Smile Че то и боли!
Представям си, знам какво е.Поне на 90% им се е случвало.

# 41
  • Мнения: 101
Може да пробваш и с паста за зъби.

# 42
  • Мнения: 677

Ще ми трябва помощта на компетентен по бразилските въпроси мъж, за да определим заедно  Laughing
Сопрано, да те поканя??

Е чакам на ЛС де  Grinning

# 43
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Катерина Евро е по пъпките на д...то
    smile3501 smile3501 smile3501

# 44
  • Мнения: 2 386
Въй-въй.. Whistling

Три страници за една пъпка. Ето, и аз допринесох..
Ама за г'за на Азис имаше повече..

# 45
  • Мнения: 677

Ама за г'за на Азис имаше повече..


Голям гъз-голяма тема/кафе, за гъто на Азис иде реч, твоят знам, че е бразилски/

# 46
  • Мнения: 2 386
Слонска памет и/или бърза търсачка имаш  Mr. Green
Но се отклоняваш от темата, все пак  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 5 647
Далацин   Peace от аптеката!!!
много е ефикасен!

Глупости. По-неефикасно средство не съм виждала. Като го ползваш и след това остава на мястото на пъпката петно.

# 48
  • Мнения: 3 423
Айде, бе, не я ли стисна никой тая пъпка?

# 49
  • Мнения: 10 758
Айде, бе, не я ли стисна никой тая пъпка?
Е чакай да набъбне де.Още не е узряла.

# 50
  • Мнения: 2 631
Айде, бе, не я ли стисна никой тая пъпка?
Е чакай да набъбне де.Още не е узряла.

 Sick
Няма да набъбне, отива си, ама боли мама и стара  Close

# 51
  • Мнения: 10 758
Айде, бе, не я ли стисна никой тая пъпка?
Е чакай да набъбне де.Още не е узряла.

 Sick
Няма да набъбне, отива си, ама боли мама и стара  Close
С какво я намаза?

# 52
  • Мнения: 2 631
Мацнах съвсем малко реванол, че само това ми беше налично, а имах куп ангажименти...  #2gunfire
Трябва да почна да нося боксерки или килоти  Crazy

# 53
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Напоен памук с розова вода. Grinning

# 54
  • Мнения: 583
Може да пробваш и с паста за зъби.
Паста за зъби се слага на херпес. А на пъпка на г..за - някакъв друг мехлем. За по- сигурно отиваш на доктор, и той ти казва каква е, и какво да слагаш. Не се ли оправи тази пъпка най-  накрая? Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 540
Може да пробваш и с паста за зъби.
Паста за зъби се слага на херпес. А на пъпка на г..за - някакъв друг мехлем. За по- сигурно отиваш на доктор, и той ти казва каква е, и какво да слагаш. Не се ли оправи тази пъпка най-  накрая? Rolling Eyes

Погрешен похват, ако питаш мен. Като изсъхне пастата върху херпеса, той започва да расте настрани поради простата причина, че "напред" не може заради кората от пастата. С нищо не помага пастата. Има ефекасни лекарства за това.

# 56
  • Мнения: 583
Написах го, защото някои хора пишат без да се замислят - как ще си сложиш паста за зъби на дупето, а? Просто можете да шашнете хората с писанията си, и кой осведомен, кой не, пише ли пише, и се прави на доктор, и дава съвети. А пъпка на дупето излиза, когато си сядал на мръсна тоалетна, или хигиената ти куца. Това го знам от лекари и от старите хора. Naughty

# 57
  • Мнения: 742
А пъпка на дупето излиза, когато си сядал на мръсна тоалетна, или хигиената ти куца. Naughty

Не само. И от гадните превръзки излиза Close Особедно лятото като ти залепне найлончето на дупето  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 58
  • Мнения: 2 631
Написах го, защото някои хора пишат без да се замислят - как ще си сложиш паста за зъби на дупето, а? Просто можете да шашнете хората с писанията си, и кой осведомен, кой не, пише ли пише, и се прави на доктор, и дава съвети. А пъпка на дупето излиза, когато си сядал на мръсна тоалетна, или хигиената ти куца. Това го знам от лекари и от старите хора. Naughty

Май и някои други, също неосведомени, пишат ли, пишат.... Как ще ти излезе пъпка на задника, на средата на едната буза, от сядане на тоалетна чиния??  newsm78  ooooh!  Whistling Поне моето Дъ не може да си го позволи така да се разплуе... А за хигиената - никой няма право да ми казва какво ми куца, без да знае....  #Cussing out

# 59
  • Мнения: 101
Цитат на: korni6onko
Написах го, защото някои хора пишат без да се замислят - как ще си сложиш паста за зъби на дупето, а? Просто можете да шашнете хората с писанията си, и кой осведомен, кой не, пише ли пише, и се прави на доктор, и дава съвети. А пъпка на дупето излиза, когато си сядал на мръсна тоалетна, или хигиената ти куца. Това го знам от лекари и от старите хора.
Ами как?Както ще си сложиш каквото и да било мазило. Ако си е в тях момичето защо да не пробва? Написах за пастата, защото на мен ми е помагала при пъпки/е не са били на г**а или може би тези там са някаква специална порода?/. Момичето иска съвет и кой каквото ефикасно е изпробвал го споделя, никъде не пише че се иска компетентното мнение само от доктори? 


# 60
  • Мнения: 583
Написах го, защото някои хора пишат без да се замислят - как ще си сложиш паста за зъби на дупето, а? Просто можете да шашнете хората с писанията си, и кой осведомен, кой не, пише ли пише, и се прави на доктор, и дава съвети. А пъпка на дупето излиза, когато си сядал на мръсна тоалетна, или хигиената ти куца. Това го знам от лекари и от старите хора. Naughty

Май и някои други, също неосведомени, пишат ли, пишат.... Как ще ти излезе пъпка на задника, на средата на едната буза, от сядане на тоалетна чиния??  newsm78  ooooh!  Whistling Поне моето Дъ не може да си го позволи така да се разплуе... А за хигиената - никой няма право да ми казва какво ми куца, без да знае....  #Cussing out
А според теб от какво излизат пъпки - сигурно от реакция на организма, когато околната спеда е чиста(не говоря за акне, въпреки че и тогава козметичките казват, че трябва идеална хигиена, за да се предотврати възпалителен процес, и да се лекува).

# 61
  • Мнения: 101
Понякога причина за пъпките е и засилената секреция на мастните жлези, които се уголемяват и секретират много активно. Не е задължително да си мърляч и да сядаш по мръсни тоалетни чинии Laughing
Темата определено надживя пъпката Wink

# 62
  • Мнения: 2 631
Цитат
Темата определено надживя пъпката Wink
Peace
Понякога много по-актуални и интересни теми остават с по-малко 'записа' на съфорумското семейство...
 Thinking
Има нещо с тази пъпка...  Whistling Thinking

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Цитат
Темата определено надживя пъпката Wink
Peace
Понякога много по-актуални и интересни теми остават с по-малко 'записа' на съфорумското семейство...
 Thinking
Има нещо с тази пъпка...  Whistling Thinking
Peace Joy Joy JoyИма нещо вярно...... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт