Кадафи в кома

  • 2 289
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 146
Току що казаха по новините, че нищо му няма! Бил се обадил лично на Романо Проди да му съобщи, че нищо му няма! Confused

Пфу, много шум за нищо значи Tired

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Трудно ми е да преценя това добре ли е, зле ли е Rolling Eyes С държава като Либия по начало е доста трудно да се правят каквито и да било прогнози Confused Като цяло съм склонна да смятам, че ако го наследи някое лудо революционерче, ще стане лошо за нашите Sad Този е жесток, но поне знае какво иска и е хитър, лавира, за да получи своето. Ако сега изскочи някой опасен луд, на когото не му пука за нищо, освен за отмъщение, дали ще могат да го спрат хората с малко повече мозък?
Не знам какво да мисля...
Хубава работа, накрая да не се молим дружно Кадафи да се оправи Shocked

# 32
  • Мнения: 1 299
Що не го дадат на нашите сестри да се грижат за него  hahaha

# 33
  • Мнения: 13 512
Що не го дадат на нашите сестри да се грижат за него  hahaha
едно време имаше български сестри в екипа ,който се грижеше  за него. Имаше много интервюта с една от тях- колко благ човек бил.

# 34
  • Мнения: 1 299
Що не го дадат на нашите сестри да се грижат за него  hahaha
едно време имаше български сестри в екипа ,който се грижеше  за него. Имаше много интервюта с една от тях- колко благ човек бил.
Може, но аз имам предвид тези в затвора...

# 35
  • Мнения: 3 423
Молете се за живота на Кадафи.
Бъдете истински християнки!

# 36
  • Мнения: 27 524
Да мре.  Crossing Arms
Фанатици и изтребници не са хора!!!

# 37
  • Мнения: 2 022
Що ли си мисля, че е поредната измислица?..

# 38
  • Мнения: 620
Що не го дадат на нашите сестри да се грижат за него  hahaha

Перфектна идея newsm10,само че аз се съмнявам,че те ще се възползват напълно от "властта си" в този момент и пак ще се погрижат да го излекуват,или най-малкото  да се почувства добре Thinking

# 39
  • Мнения: 7 837
Кадафи е добре. Да му мисли Европа.
И Фидел е добре. да му мислят кубинците.

# 40
  • Мнения: 1 095
Ако знам ,че смъртта му ще помогне на нашите сестри, то нека мре,колкото и гадно да звучи ! Shocked

# 41
  • Мнения: 1 909
Хора, нито в БиБи Си, нито във Франс Прес има нещо такова. newsm78

# 42
  • Мнения: 7 837
Ако знам ,че смъртта му ще помогне на нашите сестри, то нека мре,колкото и гадно да звучи ! Shocked

А, нищо, нищо...
Много добре се връзва с посланието ти -  "Да бъдем мили и добри!"

# 43
  • Мнения: 1 095
Да ,така е,но към  сестрите ,не към Кадафи ! Peace

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако знам ,че смъртта му ще помогне на нашите сестри, то нека мре,колкото и гадно да звучи ! Shocked

А, нищо, нищо...
Много добре се връзва с посланието ти -  "Да бъдем мили и добри!"

Нали знаеш, че всеки си пише посланията, най- вече за себе си ... ако се опиташ да ги връзваш с нещата, които хората пишат, ще видиш, че е така ...и моя подпис е заплаха към мен ... да внимавам какво си пожелавам все пак

Общи условия

Активация на акаунт