Да благодаря на д-р Петров от 1 АЕГ "Света София''...

  • 683
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
Миналата седмица ме приеха в ''Света София'' с контракции, кървене и опасност от преждевременно раждане, което в 28 г..с трябваше да се спре . искам да благодаря на всички лекари там, които ме взеха необичайно присърце и положиха страшно много грижи , за да се оправя Simple Smile там наистина работят прекрасни специалисти . специално благодаря на д-р Петров, който в петък вечерта , след като получих нова серия контракции, даде много , за да ми помогне не само с лекарства, но и с човешко отношение. от сърце пожелавам всичко най-добро на него и на останалите лекари там и на вас, майчета, късмет да попадате на такива най-ве4е хора , а след това лекари Simple Smile   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 5 708
Самодива радвам се че сега всичко е наред! Hug Леко бременност ти желая до края и ллеко раждане! Аз ще раждам там и се чудя още да правя ли уговорка с лекар или така да си ходя... малко ме е страх и не знам!

# 2
  • Мнения: 424
ами ако имаш все пак някой познат лекар ...или познат на познат...нали знаеш- винаги е по-сигурно. аз за съжаление няма да раждам там, иначе бих се доверила на този д-р Петров ( жалко 4е не разбрах пъровото му име, то сигурно Петров има много  Embarassed)

# 3
  • София
  • Мнения: 5 708
Не знам мила за него нищо,ен съм го чувала! И аз смятам ,че май  ще е по добре да си платя за екип 500 лв на болницата ама знам че и то 100% ще си иска нещо знаеш Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 424
да, и аз съм чувала, че за раждания специално повечето лекари ( но винаги си има коректни хора) и почти във всяка болница си ''искат'' тактично или не, под 1 или друг повод. много се надявам да се ориентираш бързо и много леко да мине!!!!!!!!!!!!!!!! Heart Eyes

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Дано да се увеличат похвалните постинги!
Радвам се, че си добре и че си попаднала на ЛЕКАРИ!

# 6
  • София
  • Мнения: 5 708
Аз ходя там при Гергов ако си чувала за него и се чудя дали да е той.... newsm78

# 7
  • Мнения: 936
Аз знам само един д-р Петров - Константин. Преди беше в родилно отделение, но го преместиха в Патологична бременност. Страхотен е!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 10 310
Аз ходя там при Гергов ако си чувала за него и се чудя дали да е той.... newsm78

Ходих при него на ЖК. Много ми е лошо мнението за него. Дано да си е лично мое впечатление, избери си лекар, който ти вдъхва доверие, не слушай такива съфорумки като мен.

bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 5 708
Аз съм ходила за сега един път  и не знам какво да правя....

# 10
  • Мнения: 424
аз бях точно в патологичната Simple Smile значи може да става дума за същия човек Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 10 310
Поразпитай и други майчета, поослушай се, поогледай се. Имаш още време, виждам горе-долу три месеца.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт