Моля-насочете ме към добър диетолог!

  • 2 416
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Знам,че мога да разчитам на вас!Но наистина да е добър,а не да ми вземе парите и да ми говори глупости само.Трябва ми някой,който да подходи сериозно,дори да направи изследвания някакви и т.н.т.

# 1
  • Мнения: 13 679
Май няма такива. Повечето, за които се говори из форума, въртят няколко режима и ги раздават на всички наред.

Откъде си и колко тежиш? Ако си от София и тежиш повечко - пробвай в Медицинска академия.

# 2
  • Мнения: 28
От София съм.Имам да свалям към 15 кг,но си стоят и не мърдат въпреки ограниченията ми.Затова реших да се обърна към някой специалист.А в МА какво има?Към кого да се насоча?

# 3
Доктор Гайдурков. По метода на Лидия Ковачева работи, но дава много добавки, които се пиемат по време на диетата, ако те те интересува мога да дам координати

# 4
  • Мнения: 90
Ипократис Пападимитракос, диетолог и кинезитерапевт, изготвя персонален режим на хранене, съветва кога и какъвспорт да се съчетава- 0896 802 364, има и още един телефон, но него мога да го дам утре

# 5
  • Мнения: 516
Потърси в страниците темата за Д-р Ригов - много добър диетолог,прави изследвания,хранителната програмата е съобразена с твоите вкусове / не е скъпа /,а също така работи и със Здравната каса - за изследвания и консултации с други специалисти.

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 21:02 от mamce

# 6
  • Мнения: 1 531
Знам,че мога да разчитам на вас!Но наистина да е добър,а не да ми вземе парите и да ми говори глупости само.Трябва ми някой,който да подходи сериозно,дори да направи изследвания някакви и т.н.т.

аз отслабвам с Ипократис, ул. Хаджи Димитър, 9-11. за телефон ми пиши на лични да ме подсетиш, че трябва да проверя. от линийката ми можеш да се ориентираш за резултатите.

# 7
  • Мнения: 138
Подкрепям mamce напълно! Аз от скоро съм при д-р Ригов и съм много доволна! Вярно е че не се свалят по 5 кг. на седмица, но поне е здравословно и съобразено с показателите ти в момента. Храната е съобразена и с това, което обичаш или не! Не му правя реклама - просто аз съм доволна! Провежда доста дълъг и обстоен разговор с теб за какво ли не около килограмите ти...

# 8
  • Мнения: 516
Подкрепям mamce напълно! Аз от скоро съм при д-р Ригов и съм много доволна............
_________________________________________________________________________________

   Истина е !!! При него отслабването е бавно,но славно напред.Препоръчва до - 2  -  -3 кг на месец  ,за по-дълъг период режим,за да не си възвърнеш килограмите. Аз го открих чрез книгата на Ути Бъчваров - той е отслабнал при него.В книгата е публикуван адресът за връзка с доктора. Аз така го намерих . Който се интересува - да посети темата за "Д-р Ригов " - началото

     Пожелавам на всички успех !!!     newsm10

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 18:26 от mamce

Общи условия

Активация на акаунт