Слънчеви детски очила

  • 4 158
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 816
Препоръчайте ми магазин с голям избор на слънчеви детски очила.Благодаря ви!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
аз съм виждала на чико и се чудя дали са добри newsm78

# 2
  • Мнения: 255
даа и аз на чико видях онзи ден ма са за 12 месеца и за две години

# 3
  • Мнения: 2 197
В магазина на Polaroid на Патриарх Евтимий има около 50 вида детски очила - изглеждат ми най-добрия избор, все пак за мен това е най-добрата марка. Чико-то не е ясно къде се прави, още повече, че имат 3-4 вида.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 816
В магазина на Polaroid на Патриарх Евтимий има около 50 вида детски очила - изглеждат ми най-добрия избор, все пак за мен това е най-добрата марка. Чико-то не е ясно къде се прави, още повече, че имат 3-4 вида.
Къде се намира точно магазина и какви са цените там (приблизително)?  bouquet

# 5
  • Мнения: 246
Като тръгнеш от Нотариата по Патриарха към Витошка, може би след около 30 метра се намира магазина от същата страна. Не е голям, но наистина има избор. Аз лично съм много доволна, само от там купуваме очила за малкия и за племенницата. 30 лв. са, с калъфче - 32 или 33 лв. ( не помня точно )  Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря ти много!Още тези дни ще го посетим.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз съм за Полароид, все пак са си марка за очила, защитата им е много добра. Миналата седмица купих на дъщеря ми, струват 30 лв всичките детски, имат различни големини, но като че ли не са за по - малки от 1 - 1.5 г. Аз ги взех от магазинчето на Сан Стефано срещу Докторската градинка. Иначе в Пигис хаус има избор на Чико, май струваха около 25 лв  newsm78

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Като тръгнеш от Нотариата по Патриарха към Витошка, може би след около 30 метра се намира магазина от същата страна. Не е голям, но наистина има избор. Аз лично съм много доволна, само от там купуваме очила за малкия и за племенницата. 30 лв. са, с калъфче - 32 или 33 лв. ( не помня точно )  Flutter

  Благодаря  Hug,на нашият малчо очичките се зачервяват от слънцето и ни трябват хуваи очила. Sunglasses

# 9
  • Мнения: 5 140
В магазина на Polaroid на Патриарх Евтимий има около 50 вида детски очила - изглеждат ми най-добрия избор, все пак за мен това е най-добрата марка. Чико-то не е ясно къде се прави, още повече, че имат 3-4 вида.


Подкрепям. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 311
Абсолютно подкрепям boto, и двете ми деца имат Polaroid и съм много доволна. Синът ми без тях не излиза  Simple Smile Много са му удобни. Препоръчвам горещо!

# 11
  • Мнения: 124
А някой знае ли къде продават очила Polaroid във Варна ?

# 12
  • Мнения: 5 246
А някой знае ли къде продават очила Polaroid във Варна ?

Магазина на Polaroid  се намира точно срещу бившите хали Шипка.
Скоро си купих очила от там, хвърлих бегъл поглед и на детските, мисля че струваха около 38 лв.

# 13
  • Мнения: 255
на Чикото не са лоши очилата за слънце

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
на Чикото не са лоши очилата за слънце

Peace

Общи условия

Активация на акаунт