КАК ВИ ПРЕДЛОЖИХА БРАК?

  • 9 384
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
arodoet2, pollitta, за такива като нас, трябва тема - 'как да му предложа?'  Mr. Green
Аз имам идея - мисля да направя десерт - шоколадова кутийка, в нея може и малко крем да сложа. Като вдигне капачето да намери бележка, а под бележката пръстен, който сама съм си купила предварително! Whistling На бележката да пише: 'Ако искаш да се ожениш за мен, може да ми сложиш този пръстен!'  Whistling Flutter Laughing

# 46
  • Варна
  • Мнения: 552
Две седмици след като се запознахме в колата пред нас като ме изпращаше каза:"Искам да се оженя за теб! Бяхме сигурни ,че ще излезе нещо трайно и резултата е на лице.

# 47
  • Мнения: 268
Отидох аз, той падна (пак казвам - по гащи!) на колене, с пръстен в ръка и ме попита дали ще се омъжа за него.В следствие на този шок аз изпуснах хавлийката и останах чисто гола  Joy Ей това е предложение - единия по гащи, другия със и без хавлия! Ужас!  Joy Joy Joy
Това е уникално! Много се смях, големи сте сладури  hahaha Joy
Моето предложение се състоя в един супермаркет между дамските превръзки и тоалетната хартия  Grinning. Също незабравимо, макар и не особено романтично  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 317
Първо честито!  bouquet
Ние бяхме на море и се разхождахме на кея в една прекрасна вечер, пълнолуние, вълни, романтика... прелест.
И аз докато се любувах на красивата гледка и на момента, моят приятел /вече съпруг/ ме прегърна, целуна ме и ме попита искам ли да се омъжа за него. И аз ... се шокирах, дойде ми като гръм от ясно небе. И казах "да", усмихната, насълзена и т.н. После отидохме да го полеем в едно заведение и докато вървяхме нататък имах чувството, че краката ми са от пластелин.
Беше прекрасен момент, който винаги ще помня. Имаме и снимки от това невероятно красиво място! Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 39 744
Честито!

И при нас нямаше никаква романтика. Съпругът ми рече, че харесвам не харесвам фамилията му, ще трябва да се навия и да го взема Simple Smile на мен все на шега ми се струваше Simple Smile

# 50
  • Мнения: 812
не са ми предлагали брак!

# 51
  • Мнения: 929
при нас беше много смешно.......................................................................................... той падна (пак казвам - по гащи!) на колене, с пръстен в ръка и ме попита дали ще се омъжа за него.В следствие на този шок аз изпуснах хавлийката и останах чисто гола  Joy Ей това е предложение - единия по гащи, другия със и без хавлия! Ужас!  Joy Joy Joy
  Laughing  Laughing  Laughing При нас беше обратното - аз бях с дрехи, а той излезе от банята(без хавлия) и застана на едното си коляно и ми предложи, а аз се изсмях и му казах че без пръстен не се давам  Laughing Laughing Laughing Ама големия майтап беше като ми подари пръстена - взел тойедин мой пръстен и уж мерил по-него, ама като ми подари годежния пръстен се оказа че ми е доста голям  Hug

# 52
  • Мнения: 2 270
Беше много романтично - нощ, луна, звезди, на брега на морето ...
Друг е въпроса, че беше преди доста време, а още съм си мома Mr. Green

# 53
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ние още от запознаването ни, си знаехме, че е само въпрос на време кога ще ми предложи.
Явно и двамата усетихме, че сме открили половинката си.
4 месеца след като се запознахме ме заведе в ЦУМ уж да разглеждаме магазините и ме завлече направо в бижутерският магазин. Аз обаче схванах тънкия замисъл и разглеждах всичко  Laughing не само пръстени. После ми каза, че хич не съм му помогнала с избора  Blush . На Нова Година (имам рожден ден) след бурни танци и шампанско, отидохме в кунята да правим кафе и той падна на колене и доста романтично ми направи предложение, без пръстен!  Crazy Дойде ми малко като гръм, хем знаех...а бяхме на гости и няколко пъти приятели влизаха в кухнята и излизаха ухилени  Blush. Само му казах "Да, да, добре, стани от пода" ...абе, голяма бяла птица съм аз  ooooh!
Мина доста време, моя мъж пътува и нямаме много време за годежи и сватби...
Забременях, родих... и когато малкия беше на 5 месеца, баща му си дойде от Щатите.
Вечерта оправях банята за къпане и събличайки детето, от панталонките изпада кутийка с дългоочакваният годежен пръстен - с диаманти...

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 179
Предлагал ми е всякак - много романтично, много настоятелно, много умолително.. Не се давам! В институция не влизам!  Peace

# 55
Моя така...романтично подходи.На Коледа със мъжа ми вечерта отидохме на ресторант Хепи,седнахме на една маса поприказвах ме си пийнахме си(не бих казала малко) и малко преди да дойде вечерята той извади един пръстен и ми каза искаш ли да се омъжиш за мен.Аз първоначално си казах наум:Абе тоя човек му е въздействало доста питието-ама не съвсем наистина си беше.Месец и половина по късно се оженихме. txtloves married 1dating

# 56
  • Мнения: 14 654
Слизахме по стълбичката в подлеза на ЦУМ, където преди имаше сергии със всевъзможни дрънкулки. Той ми каза да чакам на едно стъпало със затворени очи и че след малко ще дойде. Аз зачаках със затворени очи, когато чух гласа му в ухото си: "Дай ми едно левче на заем". Аз му дадох и след малко се върна с пръстенчето, за което не му достигаше левчето Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 553
Бях в командировка в Египет. Първо ми предложи с смс, след това по телефона, а като се прибрах и "на живо" с пръстен. Беше наистина вълнуващо.

# 58
  • Мнения: 268
Слизахме по стълбичката в подлеза на ЦУМ, където преди имаше сергии със всевъзможни дрънкулки. Той ми каза да чакам на едно стъпало със затворени очи и че след малко ще дойде. Аз зачаках със затворени очи, когато чух гласа му в ухото си: "Дай ми едно левче на заем". Аз му дадох и след малко се върна с пръстенчето, за което не му достигаше левчето Simple Smile
много сладичко  Simple Smile

# 59
Мнооого рано сутринта в леглото... Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт