Кога купихте нужните неЩа на бебчо?

  • 3 167
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 803
това zвучи добре само че аz се осигурявам в австрия и не zнам там как стоят неЩата  Sad

# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Цитат на: jumper
това zвучи добре само че аz се осигурявам в австрия и не zнам там как стоят неЩата  Sad

А къде ходиш на гинеколог?

# 47
  • Германия
  • Мнения: 8 085
@Jumper
или надникни  тук за акушерка

# 48
  • Мнения: 7 803
в австрия ходя

# 49
  • Мнения: 46 437
Ние бяхме капарирали избраното и когато беба се роди го взехме. Исках, ако е момиче да има розов плот за преповиване и т.н. розовички работи, а ако бяха сгрешили на ехографа? Не смеех да рискувам Laughing

# 50
  • Мнения: 1 464
Пазарувах в деветия месец,преди това си бях набелязала всичко и последния месец със списъка и по мгазините.Съветвам те да не вярваш на суеверия и по-добре да си подготвиш всичко по-рано че накрая много ти се струпва на главата.Аз поне каква съм капризна,та останахме без кошара/родих и в 38 седмица де/и бебка 2 нощи спа при нас на спалнята,бях забравила и други нща и се започна голямото тичане...
Още в 7мия месец почвай да купуваш!

# 51
  • Мнения: 522
Аз съм против това суеверие. Много по-спокойно е за майката да подготви нещата за бебчо преди да роди. Ние направихме голямото пазаруване два месеца преди Наско да се появи на бял свят.

# 52
  • Мнения: 819
Всички животни приготвят леговищата си за бъдещото попълнение.....Нека се поучим от тях, а не вярваме на суеверия. Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 747
Аз даже си мисля, че пазаруването ПРЕДИ е препоръчително! То осигурява толкова положителни емоции на бъдещата мама, които са много по-полезни, отколкото 'черните' мисли.
 Още в момента, в който разбрах, че чакам бебе, си купих шише-без да се съобразявам за какво би ми свършило работа- просто от мерак Grinning
 После започнах да се интересувам от какво ще имам нужда и през цялото време съм купувала без притеснения, стига да го харесвах(и да имах дастатъчно пари де Rolling Eyes ) Така до края на 8-я месец всичко беше готово, подредено, сега остана време за цялостно почистване (защото си нямаме баби тук, които да я свършат тая работа).

# 54
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Аз си купих всичко предварително някъде към 8 месец. Даже и креватчето си сглобихме няколко дни преди да родя - само не бяхме го послали
Единственото, което не бях купила беше помпа за кърма и подплънки, но си избрах и ги показах на таткото за да ми ги купи, ако ми потрябват

# 55
  • София
  • Мнения: 4 019
Нищо не бяхме купили предварително, единствено бяхме капарирали креватчето.Бяхме си избрали кое от къде и бях направила списък.Като родих докато бях в болницата мъжа ми и майка ми накупиха всичко по списъка.

# 56
  • София, център
  • Мнения: 3 455
на мене пък май няма да ми се наложи да пазарувам, защото братовчедка ми нададе една планине с бебешки неща, вкл. легло, кошара, столче, количка и какво ли още не! И добре, че го направи, защото у нас е въпрос на живот и смърт дали да се купува или не, аз съм за, обаче мъжа ми...дума не дава да се издума!

# 57
  • Мнения: 1 403
Az li4no si byh kupila absolutno vsi4ko kato po4nesh ot koshara i stignesh do shishetata i biberonite.I misly 4e  e po dobre ti da si izbirash vsi4ko,mani gi tia babini devitini.

# 58
  • Мнения: 219
дада ще чакам някой да избира вместо мен В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! ВСИЧКО СИ ИЗБРАХ - БЕШЕ МНОГО ПРИЯТНО ЗАБАВЛЕНИЕ:)

# 59
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Vilione
Всички животни приготвят леговищата си за бъдещото попълнение.....Нека се поучим от тях, а не вярваме на суеверия. Grinning

това за примера от животните направи ме разби Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт