моля за помощ

  • 535
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Много ви моля , ако сте наясно с интернет - услугите , за помощ .
Баща ми не може да си влезе в пощата - abv.bg
След неколкократно объркана парола ( понеже на клавиатурата на компютъра не излизат всички букви ) , достъпа му до пощата бе блокиран .
Написахме писмо , но му искат отговор на въпрос . Той смята , че може да са били два възможни отговора , но и двата отхвърлят .
Няма друг имейл за препращане .
Ако има друг вариант , моля да ми съдействате , може и на лични . В противен случай ще си изгуби адресите на всички контакти .
Благодаря ви предварително !

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 01:27 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 25 597
Когато е регистрирал пощата, не е ли посочил друг мейл за връзка в такива случаи?
Ако да - тогава да пробва пак, но без въпросите, а само с мейла. Те ще му изпратят на него нова парола, с която да си влезе в пощата.
А ако не - да се обърне директно към тях, трябва да има някаква форма за контакти. Да си направи нова пощенска кутия в абв и оттам да им пише.
Успех!

# 2
Хммм...ти да не искаш да проверяваш някого WinkНе виждам начин щом не може да отговорите на въпросите и нямате алтернативен мейл.И на мен скоро ми се случи същото в дир-а и пусто като не помня каква информация съм дала... Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 15 458
В момента и аз се опитвам да си вляза в пощата и не мога , в нито една от трите.А всичко друго ми се отваря, не е да нямам нет.Това ми се показва.


Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 08:26 от Тайна

# 4
  • Мнения: 2 353
  И на мен, явно се е сгъбаркало цялото абв.

# 5
  • Мнения: 7 110
При мен няма проблем с абв-пощата.
Спирането на пощата е за известно време - около час или по-малко. Случвало ми се е преди време.
Това с таейния въпрос и тайния отговор е много тъпо. Когато човек си прави пощата сякакви такива анкети се попълват доста механично и без да се замисляш.
Не може ли да си смени паролата?

Общи условия

Активация на акаунт