Удължаване на косата с шнолички

  • 1 555
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Интересно ми е да разбера в какво се изразява тази гаранция за косата?
И на мене да ми бяха казали 400лв след като ми е харесало нямаше да се поколебая. Аз само те съветвам да се консултираш и другаде, защото мойта е 200лв и разилката е на половина. Знаеш, че има много места, на които предлагат едно и също нещо на различни цени. За информация мога да ти кажа, че на мене косата ми се закача на две места в главата. Казвам два реда, но иначе всеки от тези два е с по два реда. Така че общо са четири, които се закачат на две места. Освен това косата ми е дълга до кръста. Ти си преценяваш, но не е зле да разучиш още и да провериш и други места.
А това, че дават гаранция за косата е голяма смешка. Както и с много, от нещата, за които се дава гаранция.
когато косата е качествена,не започва да цъфти толкова скоро затова дават и гаранцията Simple Smile
Мился, че във всеки салон, в който слагат или продават такъв тип коси ще могат да ти я направят. Тя до колкото знам трябва да се зашие. и после се слагат щиките. Мойта така беше. Ена приятелка скоро си взе коса и я зашиха в един салон в белите брези. ако те интересува мога да ти дам адрс
кажи ми само ориентировъчно за каква сума я направиха на приятелката ти на шнолки косата?Иначе,жалко бих могла да се възползвам ама май скоро нямам път към София.Благодаря все пак.  bouquet

# 16
  • Мнения: 165
Чувала съм, обаче, че в магазина на Магама продават и само шнолички, които можеш да си пришиеш към треси.

треси? Аз ли съм неграмотна:) Embarassed
Да,то4но така се нари4ат треси Laughing

# 17
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Здравейте,
Мисля да си удължавам косата и се спрях на варианта с шноличките. Останах с впечатлението, че това е най-безвредния за косата метод. Притеснявам се, обаче, дали ще мога да си я слагам сама добре.
Ще се радвам на мнения и опит от момичета, които са си удължили косата по този начин или имат впечатления.
Здравей, за сватбата си взех коса на шнолички- 40 см е дълга. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208827.0 в тази тема съм пуснала линк към снимките от сватбата. Прическата ми я прави същата девойка, която ми сложи и кичурите, ако ти допада как изглежда мога да ти дам координати. Имай предвид, че съм естествено руса и доста се потрудиха да получат моя цвят, много съм доволна от салона.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт