Хипоалергенно мляко до 6 месец???

  • 3 489
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Без да си натрапвам некомпетентното мнение ти казвам смени я Peace
Това,което ти казва за мен е лишено от логика!

# 16
  • Мнения: 244
 : Shocked Уф.Ако я сменя 6те ми се падне друг,който пък 6те каже не на ранното захранване или не6то подобно.За мен е важно в момента да събера достатъ4но мнения,за да мога да преценя от тук натам как да се храним.Но май детето си показва само и най-добре 6те е да се вслу6вам в него.   newsm78 Макар да се 4удя сега да почваме пюренца или не

# 17
  • Мнения: 27 524
Макар да се 4удя сега да почваме пюренца или не

Не, преди навършени 4 месеца. Нито сокчета, нито пюренца. Вземи Милумил, който е по-гъст и засища повече. До 1л течност на ден е добре, все ще се вместите в него  Peace

# 18
  • Мнения: 244
Ние бяхме на Милумил.Яде го един месец след това спря.Докато го хранех го плюе6е и реве6е от него.А отгоре на това от него ка4и 1.7кг.Засега сме на НАН

# 19
  • Мнения: 27 524
За първи път чувам дете да реве от вкусния Милумил, ама може. От него не се качва, той не е по-калоричен от всички останали млека.
Давай каквото сметнеш за добре  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 676
Няма смисъл да даваш хопиалергично АМ, защото детенцето няма алергии  Peace. Пробвай с ранното захранване. Ако няма проблем, продължаваш  Hug.

# 21
  • Мнения: 129
Здравей,
аз също мисля , че напоследък малко се спекулира с алергиите по децата.Но това си е мое мнение.Колкото да запека на мен ми помогна едно хомеопатично лекарство.Давах му два пъти и се оправи.Защо не се консултираш с лекар - хомеопат. Peace
Ако искаш да сгъстиш млякото без да го сменяш, защо не му добавяш малко бисквити "Плазмон" без глутен.

# 22
  • Мнения: 96
Ние също бяхме на НАН ХА,но само за месец.Марти много трудно го ядеше.Отново минах на нормалния НАН,защото сметнах,че след като алергията изчезна няма смисъл да го давам.Разбрахме се с доктора да давам зиртек за всеки случай,не че го давам.На всичкото отгоре наддаде само 280гр за месец,ама той като не искаше да го яде, как да качва на тегло

# 23
  • София
  • Мнения: 248
Ние бяхме от 2 месец до 5 месец с добавка Хип ХА. Защото имаше обриви, каката ни е с астма, а и баща ми има астма, та затова бяхме с ХА мляко. След 5-ия месец преминахме на обикновено Хип. Доволна съм от Хип ХА и е приятно на вкус, за разлика от другите ХА млека. Но ако няма фамилна обремененост не мисля, че има нужда от ХА мляко.

Общи условия

Активация на акаунт