Моля, препоръчайте ми козметичка в София!

  • 2 094
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 775
Мили дами, от 2 дни се ровя във форума с търсачката, но не успях да открия необходимата ми информация, затова пускам тази тема. Неотдавна се преместих да живея в ж.к. Славия и ви моля да ми дадете координати на добра козметичка  (за кола маска) в район Красно село или Овча купел. Дори съм склонна да пътувам и до по-далеч, ако си заслужава. Много благодаря  bouquet!

# 1
  • Мнения: 1 775
Никой ли не желае да сподели с мен своята козметичка smile3518?

# 2
  • Мнения: X
Ами.. аз съм супер доволна от моята, но се намира в Лозенец..
Ако все пак те интересува - свирни, ще ти дам адреса.

# 3
  • Мнения: 1 775
 Благодаря ти Hug. Лозенец не е толкова далеч, устойва ме, а пък ако изскочи нещо по-близо - няма лощо. Моля за адрес и телефон, ако предпочиташ - на ЛС.

# 4
  • Мнения: 72
Може ли и на мен адреса, pls?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 270
И аз искам адреса и също каква е цената на почистване на лицето.

# 6
  • Мнения: 63
Ако е същата като моята козметичка в Лозенец, значи е 21лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 270
Как да разберем дали е същата като никой не пише координати

# 8
  • Мнения: 72
Хайде, дайте координати  Praynig

# 9
  • Мнения: 1 005
моята козметичка се казва Боби работи в Ялта и съм много доволна от нея

# 10
  • Мнения: 794
san4eto , ходих при  Боби. 10х пак , 4е ми даде координати.

Но да ти прозная, такава болка не съм изпитвала. Когато ми махаше механично черните точки, незная как не ми хлътна носа навъре!
Спред мен малко по-нежно трябва да действа  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 86
Веднага ще ти препоръчам една много добра козметичка, чийто салон е в кв.Хиподрума - на теб ще ти е близо, защото е точно до Красно село (като ориентир ще ти посоча най-голямата ритуална зала в София, която се намира в нашия квартал). От години аз и моите приятелки ходим при нея и честно да си призная никога не бих се доверила на друг човек за кола маска - много е добра. 0898 269768 Тони. От скоро са в ново салонче, което съчетава фризьорство, козметика и маникюр на ул.Урвич. Звънни и, тя ще ти обесни подробно как да стигнеш до салона, но са на супер лесно място. Водила съм една приятелка, която има чувствителна кожа и се беше наплашила от козметички, защото многократно я бяха насинявали при кола маска............не само че излезе от салона без нито една синина, но стана една от редовните.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 947
Знаеш ли случайно дали е собственичката на салона и къде е (ако) работила преди?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 270
Веднага ще ти препоръчам една много добра козметичка, чийто салон е в кв.Хиподрума - на теб ще ти е близо, защото е точно до Красно село (като ориентир ще ти посоча най-голямата ритуална зала в София, която се намира в нашия квартал). От години аз и моите приятелки ходим при нея и честно да си призная никога не бих се доверила на друг човек за кола маска - много е добра. 0898 269768 Тони. От скоро са в ново салонче, което съчетава фризьорство, козметика и маникюр на ул.Урвич. Звънни и, тя ще ти обесни подробно как да стигнеш до салона, но са на супер лесно място. Водила съм една приятелка, която има чувствителна кожа и се беше наплашила от козметички, защото многократно я бяха насинявали при кола маска............не само че излезе от салона без нито една синина, но стана една от редовните.

A за почистване на лицето доволна ли си?

# 14
  • Мнения: 86
Lana, да, Тони заедно с майка си са собственици на салона, който до преди няколко месеца беше на друго място, но пак в кв.Хиподрума. Възможно ли е да си била при при нея вече? smile3503
Airamber - аз лично съм ходила на масаж на лице, което е нещо страхотно приятно и отпускащо, но една приятелка е ходила и е много доволна

Общи условия

Активация на акаунт