В ДЕКЕМВРИйската дружина сестриче има сладката Галина!

  • 12 809
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 614
Честито бебче, Кари, да ти е жива и здрава и втората принцеса!
Много да ви радват и двете мадамки! Да сте здрави всички!



Габи, защо, бе, мила да не ти обръщаме внимание? За заглавийцето ти ли става дума?
Елси, дано да не се е случило нещо много лошо! Стискам палци всичко да се оправи!

П.С. май друго няма какво да пиша, така или иначе явно никой не чете дългите постинги!  Peace
Приятна вечер!

# 31
  • София
  • Мнения: 528
Май пак останах на заден план и леко пренебрегната  Whistling. Но айде, от мен да мине и този път просто да ви е.

Еее, Габи!
  spoko

Редактирам си предния постинг.  thumbsup

 smihesorry
 
Hug

# 32
  • Мнения: 9 481
Кари честита бебка!  bouquet Много да сте щастливи и трите дами в семейството! Wink
[/i][/u]

# 33
  • Мнения: 118
КРАСИ , ЧЕСТИТО ВИ БЕБЕНЦЕ, МНОГО РАДОСТ И КЪСМЕТ!
Има ли си вече име момата ?
 Каката  радва ли се ?

# 34
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
AAAAAAA Правде, как така никой не чете дълги постове. Недей така. Не слагай всички под един знаменател  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 728
Темата върви добре за сега... Peace
Ние днес ходихме в Албена на разходка с бебе "Ади"(Андриян),"кака"(Ани) и "ко"(Наско) както ги нарича Ивко...беше много топло и приятно време,даже го оставих по къс ръкав...Разходихме се хубаво,бебчовците слушаха...купихме си сувенири...
Общо взето изкарахме добре! Peace
Водата в морето незнам топла ли беше,но туристите се къпеха... newsm78
Много строежи,ремонти...шум...лудница...
Радвам се,че всичко с Кари и бебка е минало добре!Браво на принцесата за мерките!
А име има ли си вече??? Flutter
Пачи,приятна почивка на морето мила! Hug
Правде,не дей така бе мила,как да не се четат дългите постове??? Wink
Габи,всички ни хвърли в чуденка??? newsm78
Виктор е много пораснал и хубав на снимките...вече е като момченце! Peace
Аз ви оставям за сега,че имам една планина от дрехи,които чакат да ги изгладя... ooooh!

P.S. исках да ви питам,слагате ли вече сандалки или не?И как обличате малките в тия жеги?

# 36
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Весе , Валко както и Гошо вече цяла седмица са по къси панталонки и къси ръкави.
Вечер Валко спи по боди с къс ръкав само по него и завит  с олекотена завивка  Peace
Не се диша и така са изпотени да не говорим че вечер поне три пъти ги преобилчам  , все са мокри  ooooh!
А да и по сандали с чорапки  Peace

# 37
  • Мнения: 2 897
Веси,аз като Ани(да не се повтарям) PeaceМного по-лошо е ако се изпотяват NaughtyМного се радвам,че сте по-добре и сте си изкарали така хубаво HugХайде,приятно гладене и утре на кафенце Wink
Габ,снимките ви са много хубави,Вики изглежда такъв кротушан Simple SmileЧакам скоро и първите ви снимки от плажа HugКоето ме подсеща,че Мимито вече е напреднала с материала,сигурно са мулатчета вече Laughing
Варненки,морската ви градина е великолепна(въпреки,че Бургас ми е слабост Blush)!!!Сетих се покрай снимките си от една почивка,които гледах днес,имам невероятни спомени,ех...това море...Не знам дали съм споменала,но са ме заченали на морето(в Слънчев бряг)-сигурно затова така ме влече Laughing
Правде,браво на Калина,че така бързо се адаптира към обстановката,а на теб за куража и силата Hug  bouquetЗа менюто,какво да ти кажа-и аз съм възмутена,но за съжаление не зависи от нас TiredДа са здравички децата и безгрижни,другото са бели кахъри WinkА за работата-не го мисли,ще се справяш,трябва само малко време.Благодаря ти за милите думи Heart EyesЗа съжаление не успявам да запиша точно каквото бих искала...Най-добре е да се чуе на живо LaughingНадявам се скоро Wink
Хот,завидях за суперпарка и сладичкото GrinningНапоследък и аз съм нападнала сладичкото(добре,че е Боби да ме раздвижва допълнително,че и аз ще започна да продавам място Laughing...Кога е следващото пълнолуние?
Елси,надявам се скоро неприятностите да отминат и пак да те видя тук Hug
МТВ,на твоето питане за детската кухня-не съм го записала,при положение,че за сега имам възможност да му приготвям разнообразни що-годе(и подбрани по моя преценка)храни Simple Smile.Той си хапва,аз съм доволна и така...
Хора,много ми се доспа,ще се ориентирам към леглото,че утре Бърборко няма да ме пита дали съм се наспала,а ще викне:''Стай!"
Лека нощ!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здрасти!Днес се уливам лекичко-четвърти пост.
Веси , и аз го обличам като Зечи и Зори , но дори и без чорапи , а през ноща е завит само с чаршаф и пак му е топло.
МТВ, ние сме записани на кухня.Стилиян много харесва храната и си хапва добре.На мен ми харесва, готвят вкусно и ми е по-удобно така .
 Елси , дано да си приключила с неприятностите!Чакаме разказ за случката и да кажеш кви ги върши Стени.
Пачи , пожелавам ти много весело изкарване на моренцето!
 Правде , браво на Калина,че вече свикна!
 Ми пак забравих някой , но да ме прощавате!
  Ние сме по цял ден навън и аз затова не успявам да пиша , но чета всичко.Още щом станем и Стилиян се залепва за вратата и започва да нарежда "Кучонете , аде Иела , Насе , тао, тао"- превод "Ключовете , айде при Мариела и Наско (това са дечицата , с които най-често играе), чао, чао".Много говори и много се забавлявам като започне да повтаря думите. И той като Бобчо на Зори е голям командир.Застава на пързалката и не пуска никой да се качи и само сочи с пръст и командори "тико(тихо) и "панеш"(ще паднеш) "не мозе"По командите се е метнал на баба си , тя нали е сестра в ясли и има професионално изкривяване и в къщи все забележки прави.Преди няколко дни много се смяхме тя пак нещо дрънкаше , че бил разглезен и т.н. и му нареждаше нещо да не пипа и той и вика " Аде тао".
 Дългичко стана , ей да четете , не ме пропускайте , че я се включа пак на 14 страница , я -не.
 За финал да ви се похваля , че имаме нова кола- миниван Фолцваген -7 местен . Много е готина , обаче не знам дали ще мога да я карам.
 Ох , сетих се още нещо -Стилиян свикна като се буди нощем да пие сок , а аз реших да го отучвам от този навик и сега не спим по цяла нощ.Вече трета нощ се събужда към 2-3 и реве до около 6 , накрая не издържам и се предавам -давам сока и заспива до към 9.На другия ден и двамата сме парцали от недоспиване - той крив , а аз - изнервена. Та въпроса ми е някой оттучвал ли е от навик - биба , нощно мляко и др. ?Кажете ми- колко време продължава тази истерия и дали да не се откажа и да го оставя сам да спре да се буди за сока.
 Лека и спокойна нощ!

# 39
  • София
  • Мнения: 528
Днес явно е такъв ден - и аз надминавам себе си с 3ти постинг за 1 ден. Wink
Но м/у другото днес ми се губи Къдрокоса...  newsm78


Но, Тане, ти ме разсмя искрено с репертоара на Стилян!  Laughing

За финал да ви се похваля , че имаме нова кола- миниван Фолцваген -7 местен . Много е готина , обаче не знам дали ще мога да я карам.

Честито ново возило!!!! Ама, мила, тази кола сама се кара!!! Изобщо не се притеснявай, ами смело се настанявай! Леле, дори в рима го докарах! Но верно супер е колата! Безаварийно каране желая!!!

Ох , сетих се още нещо -Стилиян свикна като се буди нощем да пие сок , а аз реших да го отучвам от този навик и сега не спим по цяла нощ.Вече трета нощ се събужда към 2-3 и реве до около 6 , накрая не издържам и се предавам -давам сока и заспива до към 9.На другия ден и двамата сме парцали от недоспиване - той крив , а аз - изнервена. Та въпроса ми е някой оттучвал ли е от навик - биба , нощно мляко и др. ?Кажете ми- колко време продължава тази истерия и дали да не се откажа и да го оставя сам да спре да се буди за сока.
 

Мисля, че сама си създаваш проблем... Защо да го отучаваш? Какво е лошото, освен, че ставаш да му даваш сока? И колко време ти отнема? 5-10 мин? А сега - 2 часа рев и нерви? И пак ставаш... Така негативите са повече от позитивите.  ooooh! Според мен, остави го. Все някога ще се откаже. Надето дълго време (знам ли вече, няколко месеца, поне 6) пиеше вода през нощта. И до момента шишето с водата ми стои "готово" до леглото - мой навик. Тя вече няма навика да пие през нощта. Та мисълта ми е - не ядосвай детето и не измъчвай себе си. Не си струва!  Peace

 Hug

# 40
  • Мнения: 195
Честита хубавица на Карчита! Да е здрава и обградена с внимание!! Леко възстановяване на мама!

Тане, що си хабиш нервите кат се предаваш - ако си инат бъди до край! Дето вика Мимиска - ако ще е 3 часа рев - мани тая  работа. Мен ми е друг въпроса - кой луд те би по главата да му дадеш сока първия път hahaha Те баш сега пробват колко са здрави нервите на всички...

По този повод - сърцето ми е свито на шушулка - днес момичето дето гледаше Рада решило да я "строява". Рада категорично отказала да й се сменя памперса върху спалнята и (за мен е явно, макар да не ми беше споменато) е имало борба и дърпане, защото Рада е ревнала и се е изстреляла към края на леглото с такава сила, че е паднала и си е прехапала езика жестоко - ама ЖЕСТОКО. Първо ми беше оставила съобщения на телефона - имало кръв, но нищо сериозно; после й се обадих - пак, "нищо й няма". Не можах да видя какво е като се върнах понеже Рада искаше да спи и беше много нещастна.
Госпойцата буквално се напъна да изкара сълзи и да попива крайчеца на окото си - "ох, колко ми е неудобно", но в края на краищата тя го е предизвикала като е насилвала Рада, когато детето очевидно не е било в състояние да слуша. Даже имам съмнение да не я е ударила - просто ще я смажа, ако се случи такова нещо. Изобщо - отдавна ми е малко досадна с това, че ми пипа по гардеробите, своеволничи като прави неща, които не я моля (извежда детето на своя глава, като рови в личните ми вещи за ключ), ама днес ми е черна...
Когато Рада се събуди и започнах да я храня щях да полудея като й видях езика - има половин сантиметър разрез, дълбок около милиметър - отворена рана като от нож. За да се прехапе така яростно с горните си предни зъби значи е била с език висящ навън от рев...Докторът каза, че само ще зарастне, но някой знае ли някакви средства да й помогна??

Весе, тук е 30С - обличам я с къса пола, тениска и сандали на босо, нощем спи с пижама с шорти и къс ръкав и в лека памучна спална торба.

Зори, утре има новолуние - защо не погладуваш?

Хайде лека нощ, че много ми е мъчно и ми се плаче, милото ми детенце...

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 07:14 от hotmama73

# 41
  • Мнения: 118
Добро утро ,
Хотмаме - детегледачката #2gunfire
Тане - честито ти возило ( дай боже всекиму ), а по въпроса за сока - изцяло съм на мнението на Мимиска.
Весе - ако на теб ти е топло , значи и на Ивко също , така че гледай по себе си.
Приятни разходки , весели игри на мъниците Hug

# 42
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133245
малко снимки от нас

# 43
  • Мнения: 335
КАРЧИТА,ЧЕСТИТО БЕБКА!ДА РАСТЕ ЗДРАВО,ЩАСТЛИВО И ДОБРО ДЕТЕ!  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 44
  • Мнения: 2 897
Привет!Навън е жега,Боби спи блажено,аз се двоумя дали да не го последвам или да се размотавам(нездравословно)...
Хот,това е ужасно,което Радунка е преживяла и преживява в момента SadМилото детенце!А тази не беше ли същата детегледачка,при която си ожули нослето?Ейй,какви хора ooooh!Колко време остава до детската градина?Дано имате сили да устискате и да се отървете от недодялани бейбиситъри,много ви се събра.Стискам палци скоро да зарасне раната Praynig
Новолуние значи...Ясно защо не съм станала като слон последните две седмици при това похапване WinkБлагодаря ти,ще използвам деня да разкарам токсините.Онази информация,която неотдавна беше постнала ми допадна много  bouquetНе ти благодарих и за инструкциите за упражненията овреме-тогава точно ми пострада ухото,после се изпоразболяха Боби,мъжът ми,това с татко ми...моля те да ме извиниш BlushИмам нещо да те питам,но сега никак не е удобен момент-по-нататък,има време.Важното е Рада да се оправи Hug
Тане,честито ви возило!Леко и безаварийно да си го карате Grinning
Стилян е страшен сладур-как ги реди само LaughingБоби е същият преди да излезем-бута си колелото до вратата,дърпа ключовете-''куч,куч'',вика ми ''айдии''и ''чао,чао,мамо'' Напоследък,обаче,на площадката малко се е кротнал-към по-малките е много нежен(особено бебенцата),с по-големите доста се забавлява и си има три дами на сърцето Laughing(флиртаджия като татко си Mr. Green)Обаче,не оставя никой да го командори и да му се качва на главата(като майка си Mr. Green).Станали сме с него големи приятели-танцуваме си ламбада,пием чай,пеем си песни,няма скука GrinningТане,за сокчето съм на мнението на Мимиска-особено в тези горещини няма смисъл да го лишаваш дори да е нощем.За биберона не знам какво да те посъветвам,защото Боби от време на време все още си го търси,а понякога дори не иска да заспива без него.С това ще се справям някак,но нямам идея как Crazy
Илианче,много си лаконична.Я да пишеш как е Еми,как мина зеленото училище на Баткото...
Ани,снимките са супер,децата са много пораснали,Валето е страшен сладур(вече са добре,нали?) Hug
Жани,от разходки няма време за писане,а?След празниците има вероятност да останем ден-два,може да се видим Hug
Освен Ели ми липсват Яни,Елс,Кокита,Мимито и още дами-надявам се всичко да е ОК  Hug
И моят пост стана дългичък,но имала съм да споделям,направила съм го Wink
Хубав ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт