Панталон от лен

  • 8 014
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 391
Обожавам лен.
Имам всичко, което можеш да се сетиш- костюми, поли, панталони, потници, сака, ризи.
Разбира се, че се мачка, но не е неподходящо, не можеш да стоиш като закакчалка, а освен това самата материя го дпуска, така, че смело Simple Smile

# 31
  • Мнения: 634
И аз обичам лен, но понеже нямам търпение да го гладя, и аз купувам с примеси-памук.
Иначе ги гладя навлажнени

# 32
  • Мнения: 4 300
Зависи и от модела. Имам няколко ленени летни костюма. Само единият беше с панталон и го дадах на шивач за да превърне панталона в пола:) Мисълта ми е че лененият панталон трябва да е с по спортна и свободна кройка, ако очакваш някаква линия около коленете и ханша- недей.

# 33
  • Мнения: 928
Имам 2 ленени панталона /не знам дали са 100% лен,защото много не ме интересува/ и съм много доволна.Да,много се мачкат,но какво от това нали се чувствам добре в тях. Peace Ако не е много широк панталона ще става на хармоника по-малко.
Вземи си и няма да съжаляваш smile3521

# 34
  • Мнения: 1 547
Обожавам лен, но не мога никъде да намеря точно такъв, какъвто търся.
Имам прекрасен панталон на Х&М, но ленът е плътен (което изобщо не му пречи да държи хладно и да е страхотен за носене) и няма нищо общо с псевдо-ленените дрехи, които срещам по магазините. Освен това си мисля, че ленен панталон трябва да е широк - иначе не стои добре.

Вчера съвсем случайно си купих прекрасна ленена рокля и съм много доволна.

Да използвам темата да ви попитам къде сте виждали широки ленени панталони и поли? Но не БГ производство?

Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт