свалихте ли нежеланите килограми след раждането?

  • 3 740
  • 57
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета с колко килограма напълняхте и успяхте ли да ги свалите след това? За колко време и бяхте ли на строга диета?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Качих 30,кърмех до преди3 седмици и не съм се подлагала на строга диета,от днес тръгвам на фитнес,имам да сваля още 13 кг. Peace

# 2
  • Мнения: 144
По време на бременността натрупах 13 кг, свалих за месеци около 7-8 кг, обаче 5 кг си останаха и не мърдат!!!! Просто не мърдат. То и аз не се подложих на диети, но е достатъчно неспането първите 3-4-5 месеца и..... понякога става от самосебе си, зависи от организма. Обаче това лято тръгвам на гимнастики, защото повече така не може. Да не говорим, че и ханшът ми се е разширил, а за там вече спасение няма. Но общо-взето се свалят килограмите, стига да не са много.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 570
Първата бременност качих 15. Кърмих 9 мес. Осем месеца след раждането си влизах в старите дрехи, без диети, без фитнес.
Втората бременност - същата работа.

# 4
  • Мнения: 1 273
Качих около 23кг. При самото раждане съм свалила около 6кг. От тогава до сега съм свалила 7кг (за 4 месеца), само с кърмене без диети и  други. Корема не ми се е прибрал, но има време.... Имам за сваляне още 10кг, но изобщо не се притеснявам кога ще ги свалям. За сега кърмя и това е най-важното ми за момента---диети после Peace

# 5
  • Мнения: 144
Първата бременност качих 15. Кърмих 9 мес. Осем месеца след раждането си влизах в старите дрехи, без диети, без фитнес.
Втората бременност - същата работа.


ееехххх кой е като теб  Rolling Eyes]

# 6
  • по света
  • Мнения: 1 587
Качих 20 кг,но още не съм свалила около 7 Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 11 657
При първата си бременност забременях на 53 кг., качих 22 кг и впоследствие свалих 20 кг.,не веднага след около 2 години.
При втората бременност тръгнах от 55 кг., качих 18-19 кг и сега близо 2 години след това съм свалила всичките + още 5 кг. и съм заковала на 50 кг.Дано да ги задържа! Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Качих почти 18 кг., но ги свалих бързо и без усилия.
Сега съм даже по-слаба от преди да родя  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
Кг - те свалих бързо (те бяха + 11), но ханшът ми се поразшири, незнам от това положение дали има изход...  Confused

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 907
Качих около 25, към днешна дата имам да свалям още десетина.

# 11
  • Мнения: 2 950
Ами аз качих 35, свалих 20 от тях първо с НВД, после с диетата на Пиер Дюкан! Продължих да мъча тлъстините, обаче взех, че забременях пак и оставям отслабването за след година  Simple Smile

# 12
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Имам още 5 за сваляне. Но вече старите дрехи ми стават.

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Качих 15кг от бременноста, мисля че нищо не свалих докато кърмех - 6 месеца.
Започнах да отслабвам от преди 3 месеца - мноооооого бавно.
От скоро влизам в стария си размер и дрехи, но пак не се харесвам. Искам да махна още 5 килца и да съм 50кг.

# 14
  • Мнения: 2 677
Не. Но аз съм си виновна, щото само мрънкам, а нищо не правя по въпроса.  Confused

# 15
  • София
  • Мнения: 5 693
Дано имам късмета да посваля,че за сега съм качила+11/12 и се чувствам адски зле и се надявам до края да не кача още много Praynig  но знам ли...

# 16
  • Мнения: 5 362
Качих 30 кг.
Не съм пазила диети,а спортувах.
Свалих ги за около година след раждането.

# 17
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
качих 14 кг,за 5 месеца съм свалила 11 кг,остават ми още,но понеже кърмя не правя
абсолютно нищо!Е,живот и здраве после ще видим какво ще правим! Peace

# 18
Здравейте момичета!
И аз да се разпиша.
Аз през бременността качих 20 килограма,
с раждането свалих 11,а след два месеца вече нямах и корем.
На 4-5 месец вече бях свалила общо 25 кила.Сега /след 8 месеца/,съм свалила общо 27кг.
Но имам много притеснения,не ям редовно.....
Аз от притеснение отслабвам. Sad
А и имах доста голям корем ,все пак две бебета родих Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 16:53 от sammi

# 19
  • Мнения: 46
КАЧИХ ОКОЛО 10КГ. ДАЖЕ В НАЧАЛОТО НА БРЕМЕННОСТА СВАЛИХ КИЛОГРАМИ,А НЕ КАЧИХ.зА ОКОЛО 3 МЕС. СЛЕД РАЖДАНЕТО ВЕЧЕ БЯХ СВАЛИЛА ВСИЧКО БЕЗ ДА ПАЗЯ ДИЕТИ И СИ НОСЯ СТАРИТЕ ДРЕХИ БЕЗ ПРОБЛЕМИ.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Качих 20 кг, за една година ги свалих всичките. Не съм пазила никакви диети, повечко спортуване лятото и успях.

# 21
  • Мнения: 3 695
Качих 10, имам още 2 да сваля и 2 от преди това. Нищо не правя все още, но да не казвам голяма дума, тая седмица тръгвам на аеробики - с карта, за да е по-сигурно  Crazy

# 22
  • Мнения: 219
Свалих ги от 60 на 44 доста бързо но в никкаъв случай не полезно.

# 23
  • Мнения: 576
Качих 19кг, не съм започвала диета все още...... страх ме е да се кача на кантара.

# 24
  • Мнения: 2 723
Явно аз съм най-голямата свинкя в отбора.  Качих 50 килограма. Тръгнах от 60, родих 110. До сега съм свалила 35, имам още 15, но не се отказвам Naughty

# 25
  • Мнения: 505
През цялата бременност качих 14. С раждането 9 изчезнаха , а за около 3-4 месеца без никакви диети паднаха и другите. Ама ела ме виж сега. Цяла зима се угоявах и съм с 8 кила отгоре Crossing Arms Ако не се тъпчеш няма да имаш проблеми. Tired

# 26
Качих 14кг.
След раждането свалих 18кг.

# 27
  • Мнения: 620
Аз бях качила 22.
След половин година си бях както преди раждането, без нищо да правя, е, освен упражненията, които и без това ги правя цял живот и съм ги спирала само по време на бремеността и три месеца след раждането, защото нямах никакви сили от безсъние.
Никакви диети. Само спорт и нормално балансирано хранене.
Една година след раждането станах по-слаба от преди да забременея и така си и останах...
докато не забременях пак Simple Smile Сега ще видим как ще се справя.

# 28
  • Мнения: 1 008
Качих 13 кг., но съм дребна... След като родих ми останаха 5 кг., сега след 2,5 месеца са 4 кг... Кърмя /с помпата Grinning/ и не се ограничавам, даже ми се яде повече отколкото като бременна. Всички ми обясняват, че изобщо не ми личало, че скоро съм родила, ама аз си знам, че изобщо не е така. Стават ми старите дрехи, но не се харесвам... Имам чувството, че тоя корем няма прибиране... Sad

# 29
  • Мнения: 447
Качих 20 кг по време на бременноста,5 месеца след като родих свалих 24 кг без да пазя диети Simple Smile

# 30
  • Мнения: 439
Качих 25кг,в болницата оставих 10кг,свалих 8кг,остават ми още 7кг badscale
майката му е  newsm39

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
За 7 месеца ги свалих.Много ми помогнаха непрекъснатите разходки.

# 32
  • Мнения: 171
Аз качих 13-14 кг. по време на бременността, после след раждането се оказах с около 10 кг. отслабнала, но тъй като кърмя, не само не успях да сваля оставащите 4, но и напълнях с още около 3 след шестия месец на детето.  Cry

# 33
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.
Аз качих 28кг.При раждането свалих 9кг.Сега -6мес. след раждането съм мръднала само 1кг.Много ми тежат кг,ходя на аеробика,ограничавам се в яденето,спрях хляба.Дрехите не ми стават и не си купувам нови-все се надявам да отслабна,

# 34
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не съм свалила, даже ка4их още 20 , сега се борим с тях без много успех!но дано да стане!егн е много напред и малко е трудно!

# 35
не ,не успях ! ка4их 8 кила  и минаха три години ,но о6те не мога да ги сваля  .
преди да забременея бях 52 кила ,сега съм 60

# 36
  • Мнения: 498
Качих 15-16 кг. и сега съм с 2 килограма по-слаба от преди бремеността. PeaceАма искам да сваля още 5 килца. Crazy

# 37
  • Мнения: 26
Явно аз съм най-голямата свинкя в отбора.  Качих 50 килограма. Тръгнах от 60, родих 110. До сега съм свалила 35, имам още 15, но не се отказвам Naughty

Страхотна воля имаш. Браво!!! Hug

# 38
  • Мнения: 1 975
Остана ми само 1 кг от след раждането  Peace

# 39
  • Мнения: 6 155
25 напълнях и ги свалих  Wink

# 40
  • Мнения: 2 241
Не, не и пак не Twisted Evil

И двата пъти стана пълна трагедия, но разбира се за тези неща мога да се срдя само на себе си Close

# 41
  • Мнения: 10
az ka4ih 25 kg. v bolnicata ostavih 6 otslabnala sym 8 i mi ostavat o6te 11. ne pazq dieti za6toto o6te go kyrmq , no ne pravia i gimnastika, ama mai 6te mi se naloji za6toto ot dosta vreme sym se zakotvila na tezi kg. i nemoga da se ponasiam Sad. dano skoro da gi smykna Praynig

# 42
  • Мнения: 689
Не, дебела съм си и това е. Нямам нищо общо с момичето, което бях преди.
Е, малко по-красива съм, де Crossing Arms

# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
И с двете бремености качих по 17 кг.
След първата освен, че ги свалих, изглеждах много по-добре, отколкото преди нея. С диета и спорт постигнах това.
Сега, след втората съм на път да го постигна, но не спортувам за момента, само кг свалям.

# 44
  • Мнения: 1 449
Да. При мен бременността сама по себе си те води до натрупане на кг., а придружаващото я хапване, вследствие на засиления апетит. Качвах съответно по 23/14/13 кг за 1,2и 3Брем. и ги свалях за 2-3-4мес. Не че сега съм кг, които искам...

# 45
  • Мнения: 832
След първата бременност ми останаха едни 7 кг, после още малко качих, за вотарат бременност качих 12 кг, при раждането свалих 6 кг, но имам още мноого за сваляне.
Въпросът ми е, как да се ориентирам в тази гора от диети, кое е подходящо за кърмачки?

# 46
  • Мнения: 157
Ka4ih 23 kg. prez bremennostta , s rajdaneto svalih 8 kg. ,posle dokato karmih ka4ih 10 kg. .Sega ot mesec ne karmq i sam s - 7 kg.

# 47
  • София
  • Мнения: 301
През първата бременност качих 35 кг. Приблизително след около година и няколко месеца вече ги бях свалила и си бях на изходните килограми.
С втората бременност качих 28 кг. От тях 23 кг свалих, като в момента боря последните 5 кг.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 787
Качих 16 кг.10 месеца след раждането не бях свалила почти нищо.Започнах разделно хранене и за 3 месеца свалих всичко излишно.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 310
Аз качих 26 кг сега 9 месеца по късно имам да свалям още 15 кг и чесно казано мисията ми се струва почти невъзможна, но като спра с кърменето ще се хвана за някоя по здрава диета и дано успея Embarassed

# 50
  • Мнения: 387
Качих 17 кг през бременността. При раждането свалих 10 кг. Като започнах да кърмя качих отново 9 за отрицателно време. Сега съм 67 кг трябва да стигна 54. Трудничко ми се вижда, но ще успея (вече не кърмя). От седмица правя упражнения и ограничавам плюскането, корема вече взе да се прибира от коремните преси. От днес съм на "Зелева супа" пък да видим.

# 51
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Качих 38кг  #Crazy   261uu през бремеността,сега се боря с оставащите 14кг Praynig

# 52
  • Мнения: 1 416
Здравеите и от мен с първата бременност качих 11 от 74 станах 85 лед година незнам как бях 63 кг,със втората качих 12 станах 75 след година станах 61 ,но сега след третата качих 30 кг и станах 90 малчо е на 2 годинки и още ги мъча към днешна дата съм 62.5 правих млечната сега съм на японската ,а после на монодиета и така до целта

# 53
  • Мнения: 5 103
kaчих 18 и свалих 18 Whistling

# 54
  • Мнения: 51
първия път качих 35 и станах 85 за 6месеца ги свалих втория път качих 22 станах 72 пак за 6 месеца ги свалих и двата пъти само с леки ограничения в храната и нищо друго

# 55
  • Мнения: 2 959
Да, веднага, дори си пазя 1-2 кг отгоре заради кърменето.

Ка1, Мари77, поздравления за бързото сваляне на натрупаните кг!

# 56
# 57
  • Мнения: 832
вече родих, още в болницата оставих 8 кг, но има още ....за сега се въздържам от диети защото сме само на кърма
поздравления за успелите мами в неравностойната битка с кг

Общи условия

Активация на акаунт