~ Лунна диета 16.05.07 г. / Сряда / НАЧАЛО : 22:26 ч. ~

  • 6 102
  • 237
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 419
И аз съм със вас този път , включвам се на време Grinning

Успех на всички момичета и момчета!!!
И аз  Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Belinea, чудесна тема! много полезна информация.
Аз този път няма да съм с вас изцяло, но утре имаме годишнина от сватбата и..., но днес и утре съм на лек режим Simple Smile
Успех на всички Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 186
Темата е много добре подредена!
Този път и аз се записвам и ще остискам до края Naughty
Успех на всички  newsm51

Незнам колко тежа, защото кантара ми не е верен, но довечера ще ходя на тренировки и ще се тегля newsm44

# 33
  • Мнения: 330
Както винаги, Belinea, чудесно оформена тема с много мотивиращи снимки!   bouquet

Естествено и аз съм с вас! Вече съм редовна "лунатичка"  Joy . Успех на всички и много минуси!

# 34
  • Мнения: 781
Записвам се и аз PeaceДнес почти без храна, а утре съвсем Mr. Green
Белинеа браво HugМерси за хубавата темичка  bouquet Успех на всички лунатички Wink

# 35
  • Мнения: 6 900
Сетих се да питам, как да преценя колко съм свалила от тази лунна? Защото нали започва вечерта, кога да се меря?

# 36
  • Мнения: 3 647
 Embarassed пак  ще се спробвам дано успея
 Hug Hug Belinea - много  яка ти е темичката - как да не се пробва човек

# 37
  • Мнения: 577
добро утро  bouquet
и аз да се запиша че сьм с вас и няма да допусна да се изложа този пьт.
желая успешно и леко лунуване на всички   bouquet  bouquet goodscale

# 38
  • Мнения: 577
Сетих се да питам, как да преценя колко съм свалила от тази лунна? Защото нали започва вечерта, кога да се меря?
тази вечер,и след това 17.05 пак вечерта.според мен така най-добре би предценила колко кг.си свалила,а аз ти желая да са мнооого  bouquet

# 39
  • Мнения: X
И аз ще лунувам! Party

Пожелавам воля и бързо сваляне на килограмите на всички.

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 11:10 от Анонимен

# 40
  • Мнения: 1 130
И аз се записвам ама съвсем, съвсем съвестно за тази лунна - че миналия път стоях в ъгъла на срама и плача  Embarassed Embarassed Embarassed Този път обаче нема лабаво - още от днес се подкарвам - днес цял ден ще съм на зеленчуци само  Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз ще лунувам! Party

Пожелавам воля и бързо сваляне на килограмите ва всички.

И аз така Peace
Успех на всички  bouquet

# 42
  • Мнения: 6 900
тази вечер,и след това 17.05 пак вечерта.според мен така най-добре би предценила колко кг.си свалила,а аз ти желая да са мнооого  bouquet
Не знам, аз вечер съм доста по-тежка, поне с 1 кг., а понякога и повече. Ще се изтегля и вечерта де, да видя какво ще ми покаже, но ми се струва май по-добре утре сутринта и сутринта след диетата.

# 43
Здравеите лунички   love001
и аз да се отчета : за закуска едно фрешче (лимон и греипфрут) и още не съм огладняла . Да ви кажа май тия лимони добре ми се отразяват , че каквато съм Ламя ..... От скоро свикнах да ги пия и ме държат сита цял ден , хапвам насила че ме е страх да не се повредя нещо  #Silly

# 44
  • Мнения: 685
тази вечер,и след това 17.05 пак вечерта.според мен така най-добре би предценила колко кг.си свалила,а аз ти желая да са мнооого  bouquet
Не знам, аз вечер съм доста по-тежка, поне с 1 кг., а понякога и повече. Ще се изтегля и вечерта де, да видя какво ще ми покаже, но ми се струва май по-добре утре сутринта и сутринта след диетата.
Утре сутрин, мила е най-добре!
Аз лично така ще направя! Утре сутрин се меря и след това на 18ти пак сутринта за да видя колко съм свалила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт