Течен прах за пране

  • 6 653
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 622
Ползвали ли сте течен прах за пране и каква марка. Само за пране на ръка ли става или и за пералня. И какви са му предимствата, ако има такива пред другия.

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ползвам на Медикс течен препарат за вълнени и деликатни тъкани. Цветните дрехи ги пера само с него, защото ме е страх, че понякога остават петна от праха въпреки, че е за цветно пране.
Доволна съм, слагам го направо в пералнята. Пера и на ръка с него

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Предимствата са, че се разтваря добре и не оставят петна по дрехите, както се случва понякога с прахообразните препарати.
Ползвам Первол, Фрош и Диксан. Слагам препарата в пералнята

# 3
  • Мнения: 2 591
моята пералня е с горно зареждане и имам чувството, че се изсипва при затварянето на капака  #Crazy newsm78 затова не ползвам!

някой има ли подобни наблюдения  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
моята пералня е с горно зареждане и имам чувството, че се изсипва при затварянето на капака  #Crazy newsm78 затова не ползвам!

някой има ли подобни наблюдения  Rolling Eyes

Как така се изсипва?!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ползвам на Медикс течен препарат за вълнени и деликатни тъкани. Цветните дрехи ги пера само с него, защото ме е страх, че понякога остават петна от праха въпреки, че е за цветно пране.
Доволна съм, слагам го направо в пералнята. Пера и на ръка с него
С Медикса за фини и деликатни тъкани переш цветните си дрехи така ли?Или ползваш и Медикс за цветни дрехи?

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ето тук има малко инфо:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182034.0

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
С Медикса за фини и деликатни тъкани переш цветните си дрехи така ли?Или ползваш и Медикс за цветни дрехи?
С медикс за деликатни и вълнени пера цветните

# 8
  • Мнения: 1 069
Ползвала съм преди време течен препарат, но не помня марката. Все тая ми е, дали е прах или е течност. Сега пера с Tide и съм много доволна!

# 9
  • Мнения: 505
Первола е много хубав. Особено зимата с тези пуловери.
Медикса също е хубав. За цветно определено предпочитам течен,защото черни тениски и др. винаги остават едни бели ивици по тях >Незнам защо но е много гадно и трябва пак да ги плакна. С течния такова нещо няма Hug

# 10
  • Мнения: 1 063
Первол ползвам аз и ми харесва.  Peace

# 11
И аз ползвам течния на МЕДИКС за цветно пране. (зелен цвят)
Доволна съм много. Преди перях с Персил и винаги имаше следи от прах по дрехите. Сега такова нещо няма.
За вълнени ползвам розовия Медикс - омекотител за вълнени дрехи.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
С Медикса за фини и деликатни тъкани переш цветните си дрехи така ли?Или ползваш и Медикс за цветни дрехи?
С медикс за деликатни и вълнени пера цветните
Благодаря,предполагам си доволна щом ги переш.Аз купих за цветни от Медикса и съм доволна,но незнайно защо този препарат за деликатни тъкани е два пъти по-евтин.Ще го пробвам и аз Hug

# 13
  • Мнения: 3 622
Момичета благодаря на всички  bouquet

# 14
  • Мнения: 315
Да попитам по колко ml сипвате в пералнята- от Первол и Медикс,защото още не съм решила какъв да си купя.Благодаря предварително.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт