много странно

  • 3 514
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 362
Честито и лека бременност ти пожелавам!  bouquet
Пий си лекарствата,които са ти изписали и не се тревожи за нищо.Трябва да си много спокойна и щастлива през тези предстоящи 9 месеца Peace

# 76
  • Мнения: 1 264
здравейте момичета аз вече се записах при януарските мами но искам да ви питам нещо ,вчера бях на лекар и чух сърчицето не беше много силно но се чуваше но доктора каза че тъкмо се е появила сърдечната дейност ,но нещо с тезе мойте седмици не мога да разбера в коя съм всъщност той ми каза в пета седмица и четири дни.По линийките в форума пък ми излиза девета .Последният ми цикъл беше на 31.03 но ми е много дълъг 33-35 дни и нередовен,а овулацията е късна м/у 19-23 ден можете ли да ми кажете горе долу вие как мислите
В момента си в 10-та седмица от последната М и в 8-ма от оплождането. Това, което виждат на ехографа е на коя седмица отговаря развитието на плода, така мисля.  newsm78 При мен на няколко пъти се изменяше очакваната дата на раждане - при термин 14.10 в седмия месец стана 09.10, в осмия мисля че 06.10 беше, а пък аз родих две седмици по-рано - на 30.09.  Laughing
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1/66/ - от тук следих и в коя седмица съм.  Peace

# 77
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Почивай си повече и не се притеснявай,всичко ще е наред.Лека бременност!  bouquet

# 78
  • Мнения: 363
ami da .az neznam koga to4no sum zabremenjala ovylazia yj trjabva6e na 14ti da ima ,na 19ti oba4e imah otrizatelen test ,mojebi e bilo tvurde rano ,ili sum zabremenjala sled tova :thinking:mn bavno stava tazi rabota,a ti njama6 turpenie ve4e  Grinning

# 79
  • Мнения: 51
Честито и дано ти е лека бременността!

Общи условия

Активация на акаунт