Моля за съвет, ще се побъркам

  • 4 133
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
стискам палци!

# 16
# 17
# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ха, честито! Лека бременност!!!

# 19
  • Мнения: 528
Честито ,миличка!

# 20
  • Мнения: 156
Тихо честито и от мен! Hug

# 21
  • Мнения: 2 068
 newsm60 Хайде чакаме отговор

# 22
# 23
  • Мнения: 19
Правих още един тест и той беше  +, беше тъмна чертичка. От два дена имам розово течение от време на време. Днес си записах час при акушерка, но чак през юли. Утре ще правя 3 тест, купих си от друга марка за сигурност. В понеделник ще се опитам да намеря някой гинеколог, който да ме прегледа 8 седмица. Не съм в БГ и тук правилата са по-различни.
Това е... все още не вярвам, хаха, това ни беше първи опит. Имах намерение да стане 8-10 път, но....
Нищо не съм мерила, ни температура, нищо. Горе-долу знаех кога ми е овулацията, но не и със сигурност.
Пожелавам ви успех на всички!

# 24
  • Мнения: 1 335
Ха сега и шумно ЧЕСТИТО!!!!!   bouquet
ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА ТИ ЖЕЛАЯ И ЕДНО ПУХКАВО ЗДРАВО БЕБЕНЦЕ НАКРАЯ!!!!!
synni, мила, където и да си, няма ли там частни кабиняети? Намери гинеколог, защото това розово течение в 8-ма седмица не трябва да го има...
Успех и да пишеш!

# 25
  • Мнения: 674
ЧЕСТИТО synni, дано бързо да се оправи течението и да се радваш на лека бременост и сладко бебече след 9 мес. newsm51
а това за гинеколога,за юли месец е ......... и аз незнам какво,глупаво!та това е след повече от месец! бях чувала че в Холандия докато не влезеш в 12 седмица,не давали никакви медикаменти за задържане,нещо като - естествен подбор.но НЕ го вярвах!
да не би и при теб да е нещо такова?

# 26
  • Мнения: 2 068
ЧЕСТИТО  moresmile   Лека бременност!!!  #Milti  jumpuu   #Milti  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 27
  • Мнения: 4 700

а това за гинеколога,за юли месец е ......... и аз незнам какво,глупаво!та това е след повече от месец! бях чувала че в Холандия докато не влезеш в 12 седмица,не давали никакви медикаменти за задържане,нещо като - естествен подбор.но НЕ го вярвах!
да не би и при теб да е нещо такова?


И в Германия не дават ни6то zа zадържане. Естествен подбор. И при мен кървенето бе6е "нормално", до 13 г.с. когато бебе вече няма6е.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

Окаzа се, че е можело да се спаси, но това е друга история  Cry

synni дано всичко е наред. Няма ли лекар  с по ранен час, поне да ти потвърди бременността.   bouquet

# 28
  • Мнения: 7 201
ЧЕСТИТО и от мен!Отиди на частно!  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 700
Maminka76 не zнам тя в коя страна е, но в Германия всички лекари са "на частно" , но никой не може просто ей така да си иде на лекар. Само с часове, а ако е спе6ен случай директно в болницата. ТАка е zа съжаление.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт