Лозенец или Ахтопол?

  • 6 178
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Май ще останем с бунгалата, свързахме се с жената, много е точна, уреди хубаво бунгало, цените са повече от прилични, излиза точно наполовината с хотела в Ахтопол. За малки деца е супер подходящо, плажът е на 50 метра, единствените малки неудобства са две - че до плажа се слиза по няколко стъпала и че всъщност бунгалата са на бившия къмпинг, който се намира на 3км преди Ахтопол. Но това не е проблем, нали сме с кола, а стълбите не са много, така че май се навихме за там.  Blush Тихо е, спокойно, зелено, оградено и прохладно, в борова горичка.  Flutter

# 31
  • София
  • Мнения: 1 750
Блонди, а помисли ли колко ще напича в бунгалата... като гледам по снимките, покривите им са ламарина... вътре ще е страшен задух. Поне моите впечатления са такива. Дано да имат климатик или поне да са под дървета, които да пазят сянка.

# 32
  • Мнения: 27 524
Мислих, разбира се. Преди не, но сега със ситния ми се налага за всичко да мисля  Crazy
Питах, проверих, а и знам, като дългогодишно летувала там на бунгала - в горите не е жега, не напича. Поносимо топло е. Взехме бунгало с климатик, вместо по 12  за климатика е по 15 лева на легло, но това са 60 лева за двете стаи, за 4-ма души, което пък е с 10 лева по-малко от хотела в Ахтопол само за едната стая.
Повечето бунгала не са перфектни, има само две ремонтирани скоро (макар, че всички са строени 2005-та), с теракот, климатик и всякакви екстри, него ще вземем  Flutter

# 33
  • София
  • Мнения: 6 916
Вече сте си избрали,но и аз да се изкажа  Mr. Green  И на двете места плажа им е отвратителен,когато бяхме на Ахтопол ходихме да плажуваме на Синеморец,а когато бяхме на Лозенец ходихме на к-г Градина.Но както е казала Tatalina ,по-голяма мърсотия от Ахтопол няма  Sick Кофите преливат,на плажа също е мръсно и хората се прескачат  Crazy  Дано нещо от преди 5г. се е променило,но се съмнявам.. Rolling Eyes

С две думи гласувах за Лозенец  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 750
Блонди, и аз откакто имам малката мисля за всякакви подробности, та затова реших ( като някоя свекърва) да потсетя Wink
Щом има климатик, супер. Да си изкарате много весело и приятно  Peace

# 35
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз се чудих, чудих между Лозенец и Ахтопол и в крайна сметка реших- Русалка.  Grinning Днес платиме и след 2 седмици заминаваме най- накрая на море.

# 36
  • Мнения: 1 288
лозенец- гласувам с две ръце. запазил е нещо от чара на морето едно време- тихи улички и разлистени смокини. ходим вече от 3 години там. тази пак ще го посетим в същия състав като вас- дете, свекър и свекърва  Mr. Green има голям площад на центъра, децата могат да тичат на воля, без коли.

# 37
  • Мнения: 1 426
Аз пък гласувам за Ахтопол - страхотни спомени имам от това градче. Лозенец нещо не ми допадна - 1 път съм била там.

# 38
  • Мнения: 784
Ако някой търси селско очарование - да пробва в Сарафово. Лозенец и Ахтопол са курорти, но вече не такива, каквито бяха едно време. Шумно и пренаселено е. Местните жители ги е хванала треската и те гледат като доларова банкнота.
В Сарафово лятото цари такава идилия, каквато помня от селото на баба ми в детството - вечер децата играят до късно на улицата пред къщи и никой не се притеснява за тях, хората са седнали под асмите в дворовете и си пият ракиите, плажът е голям и никога не е пренаселен. Много бургазлии с възможности отидоха да живеят там. Аз съм от Бургас, но имам много приятели там и обичам да ходя там на плаж.  Peace

# 39
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Блонди, радвам се че сте се спрели на варианта, който ви предложих.Сигурна съм, че ще ви хареса.Ние с бебе Каринка също ще бъдем там (като всяко лято), ще се видим на моренцето.... Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 5 255
Лозенец. Виж и това http://www.hotelmerlin-bg.com. Резервирали сме през юни, защото е най-спокойно, а сме с бебе на 8 месеца. Ако някой е ходил там ще се радвам да прочета мнения.
Приятно място ....
Затворен комплекс - идеално за семейство с деца.

# 41
  • Мнения: 27 524
Лозенец и Ахтопол са курорти, но вече не такива, каквито бяха едно време. Шумно и пренаселено е. Местните жители ги е хванала треската и те гледат като доларова банкнота.

 hahaha Може би, ама това май може да се каже почти за навсякъде.  Rolling Eyes Август навсякъде е гъч, няма как  Tired

Блонди, радвам се че сте се спрели на варианта, който ви предложих.Сигурна съм, че ще ви хареса.Ние с бебе Каринка също ще бъдем там (като всяко лято), ще се видим на моренцето.... Heart Eyes

Кога сте там? Ние от 10-ти до 20-ти август  Party

# 42
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Там сме.Ще се видим, ние тръгваме в сряда и ще бъдем там до края на лятото.Само една сватба ни разваля плановете, но тя е на 25,08, така че до 20.08 със сигурност ще бъдем в Ахтопол,ще се засечем...

# 43
  • Мнения: 27 524
Ехааааа, вие голямо море... Искам и аз  Crossing Arms Завиждам силно и злобно  Twisted Evil
Радвам се, ще се видим обезателно  Hug Имам да черпя за препоръката  beer

# 44
  • Мнения: 17
Никога не съм била в Лозенец, но попаднах на доста отрицателни мнения.  Thinking Идеално няма никъде общо взето, интересува ме да гласувате за едно от двете места, не други препоръки. За мен най-важен е плажът, а знам, че в Ахтопол не е от най най. С малко дете ще сме и свекър и свекърва, така че дискотеките също не ни касаят  Cry Laughing
Да допълня, че търся колкото се може по-голям антипод на големия и шумен град - искам нещо запустяло, селско, скромно, смотано даже, ако щете  Simple Smile
Благодаря.



Ако искаш запустяло и селско -Шкорпиловци е твоето място Grinning
По голямо село не съм виждала, има 3 кръчми на кръст, дискотека нямаше, а плаж 5 километра рядко населен.

Общи условия

Активация на акаунт