Най-богатите българи

  • 53 579
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 103
Олее 4 ма от класацията познавам Mr. Green дан някой ден и мене ме изтипосат в такава класация, ама няма да е в този живот Peace Joy

# 46
  • Мнения: 6 417
Може ли фото на въпросната Кюлевица и бащата на нероденото й дете?

Колкото и да ви е яд на жената, хубаво е да покажете
поне малко респект, бъдеща наша съфорумка е все пак.
Пък бащата хубавец и се снимал за правилния отбор!
Що бъдеща? Тя има вече двама сина.  newsm78

# 47
  • Мнения: 2 759
                     Само аз ли откривам съществена прилика между подписа на Faithless и снимката на г-жа Кюлева  newsm78? И децата са на една възраст  Whistling...
                     П.П. Ето тази тема трябваше да предшества темата за средната класа  Peace.

# 48
  • Мнения: 1 299
Ама нито едно от изброените до тук имена нищо не ми говори  Tired
А, не, Кюлева съм я чувала, ама след като убиха мужа й, пък той кой беше... newsm78

# 49
  • Мнения: 1 533
Може ли фото на въпросната Кюлевица и бащата на нероденото й дете?

Колкото и да ви е яд на жената, хубаво е да покажете
поне малко респект, бъдеща наша съфорумка е все пак.
Пък бащата хубавец и се снимал за правилния отбор!

Лисо, тя не е първескиня жената, май ще й е трето. Може пък и да е сред нас отдавна.

Упс, шушонка ме изпреварила.

# 50
  • Мнения: 6 417
                     Само аз ли откривам съществена прилика между подписа на Faithless и снимката на г-жа Кюлева  newsm78? И децата са на една възраст  Whistling...
                     П.П. Ето тази тема трябваше да предшества темата за средната класа  Peace.
Мдааа, само ти  Whistling

# 51
  • Мнения: 3 423
Може пък и да е сред нас отдавна.

Под кодовото име Фейтлес, примерно.

# 52
  • Мнения: 6 417
Мен повече ме вълнува коя беше госпожата, дето носеше кокошката и късметчетата или както там им казват на сватбата на Мара-Отварачката  newsm78

# 53
  • Мнения: 46
 Това на снимката е първата жена на Кюлев, а втората е бившата му секретарка - едно русо, младо.... Whistling Именно втората е бременна от футболиста и е в класацията  bowuu

# 54
  • Мнения: 3 423
Само аз не съм била жена на Кюлев
и не съм била бременна от футболист.
Но пък първата ми любовна бележка
е от един футболист на Левски, те, на.

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това на снимката е първата жена на Кюлев, а втората е бившата му секретарка - едно русо, младо.... Whistling

Това е Весела Кюлева. Поне така сочи справочника "Кой кой е в българското застраховане"

# 56
  • Мнения: 2 759
Това на снимката е първата жена на Кюлев, а втората е бившата му секретарка - едно русо, младо.... Whistling Именно втората е бременна от футболиста и е в класацията  bowuu
                   Ама той само от втората ли има три деца  ooooh!?

# 57
  • Мнения: 677
Окюлихте ми темата, ей..Интрига само там ли има? Дугите връзки и деца нямат ли си?
И защо не коментираме първата тройка, а?

# 58
  • Мнения: 6 417
Васил Божков е гадже с Лилана  Shocked

# 59
  • Мнения: 6 417
Това на снимката е първата жена на Кюлев, а втората е бившата му секретарка - едно русо, младо.... Whistling Именно втората е бременна от футболиста и е в класацията  bowuu
Да не я бъркаш с някоя? Весела Кюлева е на 30 години. Когато се жениха с Кюлев беше руса, но сега не е.

Общи условия

Активация на акаунт