До кога давахте Вигантола?

  • 1 473
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
До годинката, но лятото го бях спряла

# 31
  • Мнения: 3 500
Зависи как се затваря фонтанелата. Моника го пи до 10-ти месец.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 345
Нашата педиатърка каза да го приема докато навърши годинка.
И малкия до годинка ги пи и после ги спрях

# 33
  • София
  • Мнения: 2 967
При положение, че детето ми е лятно бебе ни препоръча доктора да не го спираме и така да една годинка му давахме Вигантол, защото бързо наддаваше Simple Smile

# 34
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И според мен си питай педиатърката. На дъщеря ми го давах до годинката ако не ме лъже паметта, но на синът ми въобще не съм давала. Той хвана доста от лятото и понеже фонтанелата му се затваряше добре ми казаха, че не е необходимо да давам макар, че той наддаваше доста интензивно  newsm78. На този етап фонтанелката му е малко отворена и предполагам, че може да почнем да пием по една капка, но пък времето е пак слънчево та може и пак да откараме без него.

# 35
  • Мнения: 305
Детето ни е на годинка и след консултациите днес лекарката ни каза да спрем Вигантола.Ако се наложело щял да пие евентуално зимата по малко.

# 36
  • Мнения: 3 069
Започнахме го от 21-я ден след раждането и го спряха в края на април.В случая, пили сме го 11 месеца.

# 37
  • Мнения: 576
Все още давам по 2 капки всеки ден

# 38
  • Мнения: 260
Казаха ни да го даваме до 1 годинка.

# 39
  • Мнения: 393
Казаха ни да го даваме до 1 годинка.
PeaceИ на нас.

# 40
  • Мнения: 1 975
Давах до 6-я месец и педи каза да го спирам, защото се затворила фонтанелката newsm78

# 41
  • Мнения: 5 026
До 1,1г.

# 42
  • Мнения: 27 524
Тук го дават до 2 годинки. Напоследък го давам много нередовно, но пие всеки ден мултивитамини, та предполагам, че там има.

# 43
  • Мнения: 8 505
До кога давахте Вигантол?Сигурно лекарката ще ни каже кога да го спрем,но аз искам вашето мнение и опит! Heart Eyes

Нашето мнение е без значение.Единственият,когото трябва да послушаш,е педиатъра на детето ти.Само и единствено той ще прецени (след преглед) докога и по колко Вигантол да даваш.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 252
Синът ми е роден през април, Вигантол съм давала до края на май. Лятото е излишно да се дава -така и така сме постоянно навън. Педиатърът ми каза, че е хубаво да се дава през есените и зимните месеци, но ако времето е слънчево и сме на разходка може да се пропуска.

Общи условия

Активация на акаунт