Отговори
# 45
  • Мнения: 2 407
  Борели ,честит рожден ден и от мене!Много здраве,щастие и любов!newsm59 newsm38 Tada

# 46
  • Мнения: 1 705
                   Честито на всички празнуващи днес!

 Днес съм много работна булка. Успях в присъствието на Явор да изчистя прозорците в кухнята и да изпера пердетата. То си е малко екшън всяка една моя дейност, съвместно с Явор. И той бърса с парцала, развива дограми с отвертки. Абе бива работата.

          От известно време се чудя как да го приспивам това хлапе. Става в 7 и след голямо тръшкане и увещаване успявам да го приспя в 2,30. Малък ад. Вечер ляга в 11, просто приказка. Убедена съм,че не сме единствените и затова се оплаквам. От няколко дни започнах нова тактика за приспиване - слагам го в спалния чувал , казвам , че вече трябва да спим и аз лягам на дивана край него. Започва се голямо мрънкане, игране и накрая дране. Ама дране ви казвам. Спи му се, но ината му е по-голям. След 10-ина минути разбира,че работата е сериозна и мама няма да стане да се прави на маймуна и заспива. А пък не може и той без обеден сън, хубаво спи после. Отива по 3 часа, понякога го будя да излизаме. Луда работа, как ще се приспиват на яслата не знам. Да му мислят лелките!

       Мартеа, на мен ми вадиха и трите сливици 10 годишна. Дотогава бях вечно болна и на АБ. Кой какво правеш аз все бях с гнойни ангини. А как болят тия мръсни сливици. По това време операцията ми беше с месна упойка. Още помня как доктора и сестрата се разправяха кой какво лозе бил копал почивните дни, докато аз лежах в операционната . Аз чак бях започнала да дишам само през носа, защото ми бяха огромни сливиците. Гласът ми се промени чак. А след операцията коренно пък ми се смени гласа. Тогава ме предупредиха като изляза от операционната дане говоря едиколко си време. А аз още в коридора като видях баба си и взех да я викам. Толкова ми бил акъла тогава. Да чукна на дърво от тогава проблеми с гърлото съм нямала. Определено имаше ефект. Дано и при теб всичко се случи максимално бързо и лесно. А иначе нито операцията е страшна, нито възстановяването. Успех!

          Деспина, не ми се иска да се оплаквам,че ставам досадна. Но мога да ти кажа, че определено не си сама. Народът се чуди за какво по-напред да вземе да пищи. Понякога ми идва в повечко! Кураж!

        И тук е модна скарлатината. Майка ми е детска учителка и групата й е под скарлатина. А днес разбрах,че в още една ДГ имало скарлатина. Четох преди няколко дни за тая болест и пишеше ,че се пие АБ от рода на пеницилина. Имаше споменат и друг при непоносимост.

        Това е от нас! Лек ден!

# 47
  • Мнения: 449
Честит рожден ден на Беатрис! Да слушко много мама и тате!
Борели, ЧРД и на теб! Скоро да гушкаш едно здраво и кроотичкоооо братче/сестриче на Надин!

Ренката, то сигурно си е смешно/мъжът ми много ми се смее като разправям как съм го била, това според него си е галене Grinning/. Абе картинка сме, ама като гледам не сме само ние, тъй че...Ще ни луднат тия малките, ама иначе пък много радост носят. Сега как се вълнувам с тоя рожден ден не е истина. Хептен се вдетиних вече и аз, и ми е хубаво от това Mr. Green
Деспина, радвай се на тишината, както се казва, временна ще е. И колкото по-често крещиш толкова по-малко ще им действа  Whistling
Ант, за приспиването не съм добър съветник. Ние още заспиваме на цица, ама както планирам и отбиване-леле, майко ще е тя, до София ще се чуем тоя път Crazy  Що се отнася до яслата-не бой се, имат си някакви техни методи, приспиват ги и още как, това да ти е най-малката грижа  bouquet

# 48
  • Мнения: 120
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ! Tada

Ант не си единствена. Като почна да чистя направо лудвам. Андрея иска всичко сама да върши. Взима мопа , мокрите кърпи ги вади една след друга докато не съм я видяла и започва да бърши праха по мебелите. Изобщо настава голяма лудница. Аз й обяснявам че това не е за нея работа тя почва да се тръшка. Накрая я оставям да си се занимава за да мога все пак да стигна донякъде с почистването. Сега на" мода" при нас е да пере.Всеки ден си измисля по нещо да си пере и се започва едно мокрене. Добре че вече е  топло. Относно приспиването  Андрея от 1сед става в 7ч /преди спеше до 9ч/. Но въпреки това пак с мъка заспива в 15ч. но като заспи 3ч не и мърдат. Преспивах я като лягах при нея и се правех че спя.Тя обаче само се чудеше какво да направи за да не спи.Сега слагам я в леглото  и я оставям. След 5мин вече е заспала, а преди половин час не ми мърдаше.  Вечер по- рано от 23ч не заспива. Така сме откакто навърши 1год.От къде им идва тази енергия направо незнам.
Деспина след всяка буря настъпва хубаво време. Дано да е за по -дълго. Много си търпелива.
Гита моите съболезнования.
Мами , вчера една майка ми каза че пак" ходи " някакъв вирус .

# 49
  • Мнения: 2 407
Да ви питам,как спят облечени дечицата ви?Ники спи потник,пижамка,дълъг ръкав,без чорапки.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Тъй при нас примирието беше повече от временно. Днес Иво се опита да се пъхне под гумите на една кола. Добре че в квартала колите карат по-бавно. Извъртя си ръката в моята, отскубна се и за миг беше на платното. Sick Sick Sick. Не знам вече, искам като Рип Ван Уинкъл да заспя и като се събудя да са минали пубертета и да може да се говори с тях на човешки език. Embarassed Embarassed Embarassed
Камий, аз така и не свикнах на това варненско време и за мен все още тук си е за по-тънкия балтон, така че Иво спи с пижама и в средния по плътност чувал.
На мен ми е студено, а народа ходи по джапанки и с гол гръб. Ама си е поне едно 5-7 градуса по-студено отколкото при вас.

# 51
  • Мнения: 2 407
Деспинке мерси за отговора.

# 52
  • Мнения: 4 026
Kamij, Теа спи по потник, и с тънка пижамка. Абсолютно  винаги отвита, легнала върху одеалото, каквото и да е то. Апартаментът в Младост е на първия етаж, усоен е, а и винаги вхъдната врата (на общия вход, имам предвид) е отворена и духа, нашата стая пък е първа в поредицата.

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 14:27 от мартеа

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Да ви питам,как спят облечени дечицата ви?Ники спи потник,пижамка,дълъг ръкав,без чорапки.
И Коси спи така. Бих махнала потника, ако малкия не се отвиваше постоянно.

Деспина, и Коси е някакъв звяр, много крив и ужасен инат. Ама май Иво няма равен. Съчувствам ти. Ако някъде се засечем във Варна, ще се познаем по търкалящите се хлапета.  Wink
Сиска, гледах снимките от серията "Дени на фризьор" - е, такова кротко дете няма!!! Целувки по сладките бузки!  Hug

Благодаря за честитките за Рождения ни ден на 17.05.! Купонът и лудницата бяха подобаващи. И най-важното - дивчо се въздържа и не си прояви магариите  Twisted Evil този ден!

Честит Рожден ден на днешните порастващи - Иса и Беатрис!
Да бъдат здрави и много щастливи!



Лека вечер!  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 4 026
Деспина... изправя ми се косата, докато те чета... много палав този Ивчо!
Добре, че се е разминало Praynig

# 55
  • Мнения: 796
Привет и от нас!
Честит рожден ден на Иса и Беатрис! Да са здрави, много щастливи и весели дечица!
Честит рожден ден на Борели! Желая ти много лично щастие и след няколко месеца да си най-щастливата мама на двама!

Партито за рожденния ден вчера беше много хубаво, дечицата се веселиха и си прекараха много весело Grinning От вълнение се събудих по-рано от Пламен и само го чаках да се събуди да му покажа подаръка, който сглобихме посред нощ с баща му, че бяхме на купон преди това -  детска кухня, Пламен като я видя направо грейна. Не че вече не я събаря и влачи из хола Wink Забравих Embarassed да си науча детето да духа свещичката, но той успя още първия път самичък да си я духне Simple Smile
Плами духа свещичката
Тортата
Пламен и Калина на куки
Прегръдка с гаджето

# 56
  • Мнения: 796
Гита, приеми съболезнованията ми за леля ти Sad
kamij, Пламен спи с боди с дълъг ръкав и чувалчето.

# 57
# 58
  • Мнения: 920
Пламен спи с боди с дълъг ръкав и чувалчето.
smile3521 - само ще добавя че е в лятното чувалче.

Честито на малки и големи рожденници!

Дребен е нещо болен - бухо-киха и от снощи има и Т. Ще видя днес къде ще го водя за го преслушат, че нашата педиатърка е извън града.

# 59
  • Мнения: 2 407
  Честит рожден ден на Мартин, Петър ,Момчил и Маги!newsm59 newsm38  party041 Tada
Иви мерсаж за кафенцето.
Дона много хубаво парти, а Кали на Куки е станала много сладка мацка!

Общи условия

Активация на акаунт