Ladies, Beauties, Moms-to-Be: come around here - chat for free #10

  • 12 580
  • 337
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 491

Сега ме караш да се чувствам виновна.  Rolling Eyes Ами няма как да отида в сряда с детето до НЙ ... А ако наистина ви се ходи на български ресторант, защо не дойдете при нас? Имаме, макар и да не става много за деца.


Еее, недей така  Laughing Аз на шега го казах Simple Smile  Ама това, че не става за деца е мноого голям минус в нашия случай, защото сме с ремаркенцата 24/7 Simple Smile Не знам дали ще го понесат дребните, че след последното ни пътуване до ПА такъв рев му дръпна Елена, направо ум да ти зайде  Laughing

Е да, ама аз пък не те каня на шега.  Laughing Не че не сме ходили с децата в този ресторант, но им беше голям купон на моите младежи да се пъхат под стъклените маси и да си гледат физиономиите през стъклото. От персонала иначе бяха мили, и пастели им дадоха да рисуват, но все пак, чувствах се неудобно, на нас явно ни трябва нещо не чак толкова прозрачно.
Хубав е ресторантът иначе, ако си студент или ергенуваш е още по-хубав, май е предимно за такива.

# 331
  • Мнения: 1 393
блажка, за Филаделфия ли става дума- кажи моля те къде е този ресторант ( и ако знаеш бг магазин също)- имам близка, която отскоро живее там, заради която питам. Благодаря много предварително!

Тандурче, мерси много за поканата, но няма как просто- аз съм на поне 6 часа от теб, доколкото си представям разстоянията тук, а и съм без кола.

Обаче наистина ще го организираме някой път- обещавам.  Hug

# 332
  • Мнения: 233
Таннита,

Да, преместихме се в Беллвю.
Ще видя дали ще успея. Имам час за колата в 4 рм, не вярвам да свършат по-рано от 6.30 рм.
Ако успея ще се опитам да минаSimple Smile)))



Тандури,

Пуснах ти e-mail. Дано този адрес, който знам да е валиден все още.

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 06:18 от Liann

# 333
  • Мнения: 3 491
блажка, за Филаделфия ли става дума- кажи моля те къде е този ресторант ( и ако знаеш бг магазин също)- имам близка, която отскоро живее там, заради която питам. Благодаря много предварително!


Не, за ресторанта в Принстън (Ню Джърси), става въпрос.
Телефонът на българския магазин във Филаделфия е 610-359-9021, отворен е всеки ден от 10 до 8, само в неделя от 11 до 6 (поне така беше миналата година). Жената се казва Валерия и е много разбрана.
Адрес:
30 South Sproul Rd.
Broomall, PA, 19008

# 334
  • Мнения: 53

То и на мен ми е вече далечко този парк, ама ще ходим, то ние в седмицата поне веднъж-два слизаме до Белвю. Вие преместихте ли се вече в Линууд? За Анелката и Ели не знам, препратих им имейла и на тях. На Ели този парк и е много близо, знам че много често ходят там, но тя сега е вече фул тайм на работа и не знам дали ще може.
А за храна, просто нещо за почерпка, то едва ли ще може да се донесе за всички. От познатите ми, които ще ходят, се събират около 25 деца.  Аз в момента правя торта за децата, за майките не знам дали ще остане Simple Smile

Oще не сме. До Август сигурно ще се изместим.....Аз и не бързам, много си харесвам района тук, но скоро ще трябва да свиквам на новото място.
Иначе утре ще се опитам да дойда, само че с този трафик на 520 и то в петък- не ми се мисли.......

# 335
  • Мнения: 486
Момичета, заповядайте в новата темичка American Pie #11, че тази стана много дълга.

# 336
  • Мнения: 7 091
Тандури,

Пуснах ти e-mail. Дано този адрес, който знам да е валиден все още.

Нищо не съм получила? newsm78 В gmail ли ми писа? Пусни ми твоя на бележка!

# 337
  • Мнения: 233
Тандури,

Пуснах ти e-mail. Дано този адрес, който знам да е валиден все още.

Нищо не съм получила? newsm78 В gmail ли ми писа? Пусни ми твоя на бележка!

Да, на gmail-ти го пуснах, сега ти пускам на ЛСSimple Smile))

Опссс извинявам се ,че натоварих старата тема, тичам в новата!

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 18:38 от Liann

Общи условия

Активация на акаунт