Заспива за нощен сън,а след 10 мин. се буди с плач

  • 671
  • 8
  •   1
Отговори
Момичета видях се в чудо последната седмица!
Значи към 20 часа започвам да храня бебка,тя се унася още на шишето и я слагам в креватчето.След 10-15 мин. се събужда с рев и сме така до 22-23 часа!През цялата вечер спи неспокойно и не мога да разбера какво става.По принцип следобед спи около 1-1,5 час и към 20 часа наистина е уморена и й се спи.Но, защо се събужда и после не заспива по няколко часа?Какво мислите?На какво се дължи?

# 1
  • Мнения: 676
Може да е превъзбудена и затова,когато децата имат много нови изживявания се случва.Ако гледа телевизор-изключвай го,а иначе я оставяй да се наплаче и когато заспи.

# 2
  • София
  • Мнения: 281
Привет! Като гледам ние сме само с един ден разлика! Хрумват ми две неща за неспокойния сън! Казваш че е от една седмица така - да не би да и е топло! Другото са зъби! Ние миналия месец бяхме така! По принцип сме много спокойни, но четири зъба излязоха в рамките на 20 дена и тогава нощно време се събуждаше с рев и трудно се успокояваше. Пожелавам този период бързо да отмине и пак да си спинкате спокойно! smile3524

# 3
  • София
  • Мнения: 281
ддзд

# 4
  • Мнения: 5 391
Идват ми на ум зъбки или пък криза на растежа, казват че около 12-я месец имало такава.

# 5
  • Мнения: 752
Подобно нещо ни се случи и на нас. Три дена реве и се буди. Мислех за зъби, претопляне и какво ли не. Заведох я на доктор и се оказаха силно зачервени гърло и уши. Затова милото ми пищяло - ушите много силно болят. Има летен вирус и доста деца са с болки в ушите, както в последствие разбрах. Нека я види педиатърката.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 773
и при нас е същата работа. Минава доста време докато заспи по-непробудно. През ноща отново се събужда, давам вода, биберон и така.

# 7
  • Мнения: 489
 При нас такива периоди са свързани с болест или зъби. Ако са зъби пищи силно, и с часове не може да се успокои. Когато изкара 4 кучешки почти наведнъж, миналото лято, този период продължи цял месец...

# 8
  • Мнения: 128
Ние сме по малки от вас, но ни се случва след като заспим да се събудим с рев. Лекаря ни посъветва в такива случай да му капваме капки за уши. Ползвахме форталгин. Пробвай може да подейства, мисля че са безвредни стига да не прекалиш.

Общи условия

Активация на акаунт