Въпрос към мамите на момченца

  • 3 106
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 372
надолу !! Иначе ти се мокри памперса само отпред и се пръсва,а и е нормалното положение

# 46
  • Мнения: 2 616
Накъдето дойде, слагам памперса на дупето и готово. До сега не съм имала проблеми, а и явно на човека му е все тая накъде му е пишката, щото си пишка нормално.

# 47
  • Мнения: 7 201
И моя опит показа, че трябва да е надолу, както си стои обикновено. В един кратък период, когато го слагах нагоре, се намокряше целия около кръста за отрицателно време.
И аз така,ама беше мокър чак до мишниците!

# 48
  • София
  • Мнения: 928
Надолу! Има време - ще го вири  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 296
В началото го слагах нагоре, но вече си го оставям така както е... Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 4 588
оставям го както си е застанал

И аз така. Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 663
както дойде, но забелязах че като е нагоре се намокря целият

# 52
  • Мнения: 270
Общо взето както дойде.В повечето случаи надолу.

# 53
  • Мнения: 503
Премятам му го 2 пъти през вратлето и после накъдето дойде...
Joy hahaha Joy 

# 54
  • varna
  • Мнения: 1 012
Премятам му го 2 пъти през вратлето и после накъдето дойде...
  Party smile3535
 и аз 2 пъти около кръста и после накадет стигне Joy

# 55
  • Мнения: 291
Аз знам, 4е се слага нагоре Peace А що се касае за намокрянето - слагайте памперсите по-ниско отзад и по-високо отпред (е, зависи и каква марка се ползва...)

# 56
  • Мнения: 1 367
Аз знам, 4е се слага нагоре Peace А що се касае за намокрянето - слагайте памперсите по-ниско отзад и по-високо отпред (е, зависи и каква марка се ползва...)

Не съм се сетила,че така може да се избегне намокрянето.Благодаря за идеята!!!   bouquet  Laughing

# 57
  • Мнения: 339
Анатомичната /естествена / позиция е надолу. Нагоре са ги слагали  време, като са ги повивали с пелени. И без това в памперса е широко и няма значение накъде я слагаш-сама си се намества Joy

# 58
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Нагоре и много рядко е мокър, но според мен както и да я слагам той като шавне малко си намества пишата както дойде

# 59
  • Мнения: 380
Надолу. Важното е да не се мокри. На бебетата не им е неудобно така.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт