Майки на породени деца 2

  • 16 042
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
stelt, мерси за съвета. И аз нещо такова си мислех да правя. Нашия асансъор е около 115 дълбок.

# 31
  • Мнения: 705
stelt, мерси за съвета. И аз нещо такова си мислех да правя. Нашия асансъор е около 115 дълбок.

оооо, това е доста по-добре от нашия, той  е не повече от 100см

# 32
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте, да се представя аз съм Вили и съм майка на две породени девойки.
Мой те дребосъчки са с разлика 1г.8м., доста ни е трудно, но като чета, че има и други като нас някак си се успокоявам. За съжаление по ред причини не можем да използваме помощта на бабите и затова имаме детегледачка.
За количките ние все пак решихме да си купим втора и много малко пъти ни се е налагало да излизаме с двете колички едновременно, то така или иначе режимите на девойките се разминават и рядко по едно и също време са навън или ако излизам каката е пешеходец.

# 33
  • Мнения: 3 089
и аз имам количка за породени, но моята е няк'ва немска изгъзица, пък и ние сме в нещо като къща, а не в блок, така че асансьорният проблем не стои пред нас. и аз до момента не съм ползвала количката. ако излизаме цялото семейство, двете деца си се возят в отделни колички и всеки си разхожда 'своето' си бебе - мъжът ми с голямото, а аз с малкото. а най-често всъщност бутам само малкото, а петра се вози на раменете на баща си  Mr. Green ще я подържа до есента, когато петра стане на 2, пък ще я продам, че много място ми заема из къщата и ми пречи.

# 34
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Цитат
А бибата... Щом я види направо се разтреперва като наркоманче, посяга и я лапва.

И моята принцеса беше така. Преди да се роди бебето сама се отказа от биберана, а после - изпадаше в истерия, ако не я намереше.

И един ден ни писна да обръщаме апартамента, за да намерим изгубената биберонка, пък и нали зъбите се изкривяват от нея, бащата, като по-строг, събра всички биберонки и ги изхвърли, а аз, въпреки всички крясъци и истерии, категорично отказвах да й купя друга.

Леле какви истерии бяха, ужас направо, ама се примири детето, какво да прави. А на бебето, заради нея, не сме давали никога биберонка.

# 35
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
А пък за количките - имам две единични и една двойна, всичките са много хубави и удобни, и не скъпи /на чиполино/. Само че не ползвам нито една. С колата ги откарвам до някой парк за разходка, или пък до мястото където имам работа и така. Моят мъж само ми се присмива за тези количкки.

Двойната на чиполино има много предимства - подходяща е точно за породени деца, има достатъчно място, изключително лека за пренасяне постълбите, сгъва се лесно и заема малко място, а и в нормално състояние също ми се струва компактна /и ншият асансьор  малък. Да не забравяме, че не е нужно за една количка да се дават БЕЗУМНО много пари, дори и да ги имаме.

Ето такава.
http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/Tandem.jpg

# 36
  • Мнения: 3 089
и сега да върна едните назад в близкото /и не само/ минало, а другите да подготвя какво ги чака:
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135485&photo=43
добре, че в един момент дойде гледачката, че не можех да се вдигна от люлеещия се стол с 2-те маймуни в ръцете, а щях да се напикая. а снимка е от вчера. петра е с дрисък и Т и не е на ясла, а камен откри сезона на сополите. у дома е лудница няк'ва - всичко става едновременно - ако едното реве, и другото реве, ако едното яде, и другото се оказва гладно, памперсите също едновременно се пълнят. човек наистина може да стане трала-ли-ли, ако се впряга за всяко нещо. добре, че последната ми поръчка отпадна. за първи път в жовота си се радвам, че паричките ме отминават  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 595
Толкова сте сладки, че макар да звучи стряскащо е невероятно мило  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 5 391
майче, със страх отворих снимката Crazy

Невероятно мила е Heart Eyes, въпреки че успях донякъде да се потопя в хаоса, коийто ви заобикаля.

Ако сега имаш възможност пак да избираш, отново ли би родила породени дечица?

# 39
  • Мнения: 3 367
...eto малко машина на времето и какво става след около година..

http://picasaweb.google.com/anna.guerdjikova/NiaStefan

веднага бих родила 3то,изобщо нямам колебание 1е породените деца е правилната схема за нас..

# 40
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте,момичета:)За пръв път влизам в тази тема:)Раликата между моите дечица е две години и един месец.Аз ставам ли за мама на породени деца Laughing

# 41
  • Мнения: 127
Ще се запиша и аз , но незнам дали ще ми стига времето да пиша!Засега съм в операция шок и ужас как ще се справя, но връщане назад няма! #Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 2 708
...eto малко машина на времето и какво става след около година..

http://picasaweb.google.com/anna.guerdjikova/NiaStefan

веднага бих родила 3то,изобщо нямам колебание 1е породените деца е правилната схема за нас..

Ето този момент го чакам с нетърпение http://picasaweb.google.com/anna.guerdjikova/NiaStefan/photo#5067713974836439554  Mr. Green Ние в момента сме на фазата той се върти по земята, а тя е зорко наблюдавана къде ще стъпи и какво ще метне по брат си  Crazy Целувките също са нешрестанни, но и доста задушаващи

Много са сладки и двамата  Peace

# 43
  • Мнения: 3 089
да, филипа, искам си ги и двете и то точно с такава разлика  Heart Eyes не бих махнала с ръка на камен. супер сладък е и някак семейството като че ли стана наистина семейство. както казах наскоро, липсва ни или третото дете, или домашният любимец Wink
иначе моите зверове се оказаха болни - петра е с бронхиолит, а камен - с фарингит. това, че са болни, е повече от тъпо, разбира се, но се надявам, че положението е лесно поправимо. направих си списък кое дете в колко часа какво лекарство трябва да пие, че се омотах от шишенца, тубички и сиропчета. та така...

анете -  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 3 367
majceto,ьььььььььььььььььььььх как мразя 2 болни децааааа...ако можете ги разделете,поне да не циркулира до безкрай гадорийката..
много следи Камен че пусто е доста малък,дано не му пречи да яде..
вардете се и вие защото 2 деца и 2 родители болни сме го правили и не е хич,ама хич фън
айде да се оправяте!
*
куки,ощя малко потрай;
тия фотоси са подбрани мили моменти..има и друга поредица- Ния хлопа Стеф по главата; Стеф бяга защото го гонят да го тормозят; 2та реват дружно с и без повод и пр:)
но играят заедно и се търсят,малечко никой не може да го развесели както кака му,трогателна гледка са когато не е батална сцена..

Общи условия

Активация на акаунт