Почивка в чужбина

  • 1 748
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 450
Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171500.0  е темата за Рим, много добър избор си направила!! Аз искам да те питам къде си намерихте хотел и колко е на вечер? Почти ще се засечем с теб - ние сме от 5 до 10 септември, но аз още не съм намерила хотел Embarassed  А съвсем случайно попаднах в Пикадили в Мола на Джобен пътеводител за Рим, издание на Дискавъри и софтпрес, много е компактно, има доста информация - историческа, забележителности, храна,транспорт и т.н., както и карта на града - струва 9,99 лв !

# 16
  • Мнения: 141
 Много благодаря Illit , утре задължително ще отидем до Mall да си купим пътеводителя , дано не са се свършили
Да почти ще се засечем Simple Smile
Намерихме си хотела от www.inn26.com , казва се Palacavicchi , разгледай го , може да ви хареса. Успех Simple Smile

# 17
  • Мнения: 13 512
Това са много пари за хоте до летището, при това 3 звезди. потърсете си по-евтин в централната част.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 450
И на мен ми се стори , че е скъп хотела, като се има предвид че е до Чампино, но явно цените на хотелите нямат логика.

# 19
  • Мнения: 141
На нас ни хареса това , че има метро до хотела и предвижването става лесно.Разбира се винаги може да отменим резервацията , аз все още гледам и другите хотели

# 20
  • София
  • Мнения: 1 450
Виж и тези, които са на пешеходно разстояние от централната част, ще спестите и пари и преживявания в градския транспорт Peace Цените струва ми се не са много различни.

Общи условия

Активация на акаунт