Режим на Пиер Дюкан-11част-Пролетно изчистване на мазнинките

  • 25 869
  • 540
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 243
Мина и днешния (2-ри) протеинов ден без прегрешения.
 Пържолките, които си приготвих днес бяха превъзходни, много вкусни и сочни. Ако имате желание опитайте и вие мисля, че ще ви харесат. Тях обядвах и вечерях, като следобедна закуска пих кисело мляко Култура от 0.1% масленост.
  Добре дошли на новите попълнения  welcome .

  Лека вечер от мен.

# 31
  • Мнения: 911
Добро утро!
 kaffeetrmker_2

# 32
  • Мнения: 84
Добро Утро момичета  bouquetне съм влизала при Вас от 100 години,но ето ме  newsm51записвам се в новата темичка.Липсвах те ми Hugзамислила съм да порежимствам отново.Усмихнат ден желая на всички.

# 33
  • София
  • Мнения: 362
Добро утро на всички!
Да се впиша и аз в новата тема Simple Smile
Аз от днес съм на смесен режим   newsm44  много съм доволна!
Другото, което искам да ви споделя, че май съм се навила да си купим кантар. Снощи милото каза, че досега не е купувал заради мен - за да не се комплексирам - а аз наистина ужасно се страхувам от кантара, не се глезя, повярвайте ми. Но и заради режима си е нужно да се претегля, нали??? Тъй че на съботното пазаруване ще се сдобием с такова нещо  Weary

Искам да ви попитам вие как правите свински черен дроб на скара? Притеснявам се да не би да стане сух и гаден...
  chef помогнете, моля!

# 34
  • Мнения: 465
Кантара показва 78 кг  newsm44 -мнооого съм доволна от диетата ,а от утре съм на смесен   bouquet

# 35
  • Мнения: 507
Да се отчета вчерашния ден мина перфектно - освен млекцето с триците, на обяд изядох 1 косерва риба тон в собствен сос, а на вечеря 800гр  Embarassed задушена риба (попреядох ама ми беше вкусно). И днес с кантара отново сме си дружки още -0.5кг.
 

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Искам да ви попитам вие как правите свински черен дроб на скара? Притеснявам се да не би да стане сух и гаден...
  chef помогнете, моля!
И мен ме интересува. Моля, споделете  Praynig

# 37
  • Мнения: 4 678
Искам да ви попитам вие как правите свински черен дроб на скара? Притеснявам се да не би да стане сух и гаден...
  chef помогнете, моля!
И мен ме интересува. Моля, споделете  Praynig

Как?
Нарязвате го на филийки,намазвате го от двете страни с малко олио,и го мятате на силно загрятата скара!  chef
Не става сух!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Поци, ние не ядем олио Simple Smile

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Ако е без олио дали ще залепне за скарата?  Rolling Eyes Че много обичам свински дроб на скара, пък и да разнообразя малко това пилешко  Crazy Предния път след режима 3-4 месеца не ядох пилешко! Толкова ми беше втръснало  #Crazy

# 40
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен за днес!
  Карам си третия протеинов ден, сутринта кантара, като че ли малко се чудеше дали да не мръдне под 78, но колебливо. Вярвам, че скоро ще започне да се мести надолу. Стига съм в този застой, омръзна ми вече. Днес ще си хапна риба на скара за обяд, за вечеря незнам - може малко извара или нещо друго от позволените храни, разбира се.
 
Искам да ви попитам вие как правите свински черен дроб на скара? Притеснявам се да не би да стане сух и гаден...
  chef помогнете, моля!
И мен ме интересува. Моля, споделете  Praynig
  Аз свински черен дроб не съм си приготвяла за режима, но пилешките дробчета ги варя в малко вода с малко лук, доста чубрица, чер пипер и соев сос (малко) за вкус. Веднъж ги пекох с кисело мляко по рецепта от подписа на Деси, не си спомням на кого точно беше, но се получи вкусно. Смятам, че би могло и свинския по този начин, едва ли ще стане сух с кисело мляко.
  Приятен ден ви желая и доста слабеещ!

# 41
  • Мнения: 49
ЗДРАВЕЙТЕ!
Бих искала и аз да се включа в тази тема.
Досега съм опитвала само Лунна диета,но ми се ще да пробвам
и тази.Но трябва да си набавя книгата.
После ще се надявам на вашите съвети Wink

# 42
  • Мнения: 729
Не разбрах за консервата риба тон, че съм си я приготвила за обяд и точа лиги. Само чакам позволението ви! Rolling Eyes

А за киселото мляко - вземам това Култура  и Верея от 0.1 %, но видях че има въглехидрати (4.3
гр/100 гр.), а втори протеинов ден пия по едно.

0.2 %, вече го водят ниско маслено, а не обезмаслено...

Дали не си обезмислям протеиновите дни с това кисело мляко? Sick

# 43
  • Мнения: 4 806
можеш да хапнеш риба тон консерва, но нека да не е всеки ден
провери за солта, ако е много - можеш да се опиташ поне да я отмиеш някак

риба може да се яде всякаква, без ограничения

# 44
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен в новата тема      Hug

Първо да си призная, че "съгреших"  с непозволени храни през уикенда (съвесем мъничко  Blush) и се постарах да компенсирам това с повечко движение, за сега кантарът не е мръднал ни надолу, ни нагоре, а това, че не съм качила някое и друго килце си е направо добра новина.
Лу добре ми каза да си помисля за сладоледа и реших да я послушам, ама те други изкушения започнаха да прииждаха отвсякъде и...  Rolling Eyes
Та така продължавам на смесен режим и пусто все забравям да си купя подходящ съд, в който да си нося храна на работа.

Общи условия

Активация на акаунт