Какво ли има в тайнственният модераторски форум

  • 10 536
  • 302
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 87
мен ме интересува "мама" и "тати" съпрузи ли са или любовници...  Laughing
Информираността, не е от най-силните ти страни забелязвам.
/стига спами!/

Виж пич (пък може и да не си пич-не знам) , може и въобще да не ти пука за мнението ми , но аз ще си го кажа.
 Честно казано всякак ме наричат, че и ти дори... ама не ми пука. Светът не се върти около мен... не обръщам внимание на хорските лоши настроения по мой адрес - пък и то не е моя работа кой в какво отвратително настроение е и колко точно ме мрази... !!! Омразата разяжда мразещите, а не мразените...
бъркането по дупките на човешкото тяло ми е непозната материя , а джобът ми е продънен от бъркане... но това ни най-малко не ме плаши. Гледам да вкарвам повече, отколкото могат да изкарат...  Wink
Иначе за онези, които ме обичат, съм всеотдаен , и то защото знам колко е трудно да ме обича човек, ама това вече наистина е спам...

Стига за мен.

Не разбирам защо на свободните разговори им викате спам в този форум. А пък и ги определяте като нещо лошо... , за мен това е фарс. Опитите да се въведе партизански ред с чобаноподобни подвиквания и подсвирквания са дразнещи по един особено специфичен начин - този начин, който кара хората да те праснат зад врата, щом прекалиш с нещо

извинявай за тъпата реплика - изтрий я!

Превърнали сте се в изтривалки. (не знам преди аз да се появя в този форум какви сте били)
Иначе "изтривалка!" означава нещо, което функционално изтрива разни неща от разни други неща. Обаче хората сами решават кога да я използват. Дебелашкото внушаване на страх от изтриване ме прави сатирично-меланхоличен и в това си състояние изпускам подобни реплики. Но това не би трябвало да те обижда, защото не влагам лоши чувства, а да те предупреждава, че щом си приел ролята на нещо, което изтрива други неща, то неминуемо би могло да се погледне на функционалната ти роля и от друг ъгъл, а именно, че нещата могат да бъдат изтрити от теб. От хора, които биха решили така...
Ако мъжете и жените трябва да се съобразяват със спам-стоп-на-всяка-цена-простотии и нямат свободата да се закачат както им скимне, това пък ми прилича на дребночиновничествуване от типа "доброволни отряди".
Пак казвам - нямам лоши чувства , само ми се иска да си изясним концепциите.

Дано да не си в лошо настроение...

# 121
  • Мнения: 2 032
Басовият, ти цензура на цензурата ли се явяваш.

# 122
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Басовия е на път да си го изпроси, принципно май-май.
То бива, то може ама некои ора се оливат не, ами направо давят се в свободното си слово. Tired

Пич (или пък не) на всички ни е ясно, че искаш да олабиш, но дразниш...

# 123
  • Мнения: 87
Басовият, ти цензура на цензурата ли се явяваш.
На въпроса си можеш сама да си отговориш или само така си питаш?!

# 124
  • Мнения: 87
Басовия е на път да си го изпроси, принципно май-май.
То бива, то може ама некои ора се оливат не, ами направо давят се в свободното си слово. Tired
Знаеш ли...възхищавам се на интелигентните хора... и на тези които могат да вникнат в нещо написано или казано. Никога не съм одобрявал елементарната простащина и изцепките когато си неподготвен! Прося си каво според теб?! Нека отгатна - бан!?
Смятам , че това да се мазня на когото и да е , е под достойнството ми , а също така смятам , че не съм нарушил правата на този форум!

# 125
  • Мнения: 2 032
Не, наистина, кажи сега в каква роля се изживяваш. Защитник на потъпканите маси? Ангел-хранител на непозволените писатели?

# 126
  • Мнения: 25 562
Тонколона басова, младо момче си, нали?
Личи ти, че не си живял през тоталитаризма. Не са те научили да спираш навреме. Жалко.
Ще се научиш. Но боли, да знайш!  Peace
Освен, ако не си тъп мазохист...

ПП Бегай в Татковци, да освободиш напрежението, ти знаеш как...   Wink

# 127
  • Мнения: 87
Не, наистина, кажи сега в каква роля се изживяваш. Защитник на потъпканите маси? Ангел-хранител на непозволените писатели?
Отговарям ти с неудоволствие! А и това вече си е чиста проба гнусен офтопик...
Според теб аз се изживявам като някакъв ли? Тази ти обида ше я пропусна (така правя и с повечето обикновенни такива) , защото очеизвадно е , че не ме познаваш , но си позволяваш да ме квалифицираш... както и да де. Това което трябва да знаеш е , че аз знам колко струвам , знам и какво знам и мога...  и ако си направиш труда да прочетеш по-горе - ще забележиш , че съм написал за това , че светът не се върти около мен! Не съм и Робин Худ - успокой се Wink

# 128
  • Мнения: 87
Тонколона басова, младо момче си, нали?
Личи ти, че не си живял през тоталитаризма. Не са те научили да спираш навреме. Жалко.
Ще се научиш. Но боли, да знайш!  Peace
Освен, ако не си тъп мазохист...

ПП Бегай в Татковци, да освободиш напрежението, ти знаеш как...   Wink
на 33 съм! Живях по онова време и ми намаляха поведението ...и от комсомола ме изключиха даже... е после пак ме върнаха , ама такива бяха времената - важен беше процента от населението който е ангажиран с идеите на Ленинизма... Simple Smile Помня! Wink

# 129
  • Мнения: 3 034
Архивите са живи. Ясно е, че голяма част от обсъжданията в оня форум засягат големината на пуйките и размера на качето кисело зеле.

знаех си аз, че в основата на всичко е натуралната размяна... Mr. Green

# 130
  • София
  • Мнения: 3 099
.... и с резки, къси завои прехвърчаха няколко метли, чиито ездачи съвсем не можеха да бъдат видени.... Настана злокобна тишина...

# 131
  • Мнения: 6 029
уау! кога изписахте толкова много? да не отиде човек детето да си прибере...

аз пък съм виждала кво има в модераторския форум Grinning

# 132
  • Мнения: 6 155

аз пък съм виждала кво има в модераторския форум Grinning
...щото си връзкарка Whistling Mr. Green

# 133
  • Мнения: 6 029

аз пък съм виждала кво има в модераторския форум Grinning
...щото си връзкарка Whistling Mr. Green

шшшшшшт....

# 134
  • Мнения: 3 405
Шо замряхте, бе? А, Басич  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт