Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

За или против закуската сутрин?

Опции:

Понеже забелязах, че започна много да се коментира кой какви навици или за хранене има - кога и какво , та да попитам аз -  вие закусвате ли по принцип?

Аз съм чувала, че това е най-важното ядене през деня и трябва да е здравословно и добре балансирано.  eat

Самата аз си закусвам редовно, даже сутрин си позволявам повече, защото през деня си го изгарям и знам, че никой не  е напълнял само от закуската .  Grinning

# 1
Понеже забелязах, че започна много да се коментира кой какви навици или за хранене има - кога и какво , та да попитам аз -  вие закусвате ли по принцип?

Аз съм чувала, че това е най-важното ядене през деня и трябва да е здравословно и добре балансирано.  eat

Самата аз си закусвам редовно, даже сутрин си позволявам повече, защото през деня си го изгарям и знам, че никой не  е напълнял само от закуската .  Grinning

Добре е да закусвате сутрин нормално!
Но ако правите кардио тренировка ,по-добре е на гладно!  bouquet

# 2
  • София
Не закусвам, пия само кафе. Но на теория знам, че е абсолютно правилно и здравословно да се закусва. Просто не ми се яде сутрин.

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
И аз не закусвам въпреки, че знам, че е полезно. Опитвам се понякога сутрин насила да ям нещо, но не ми е вкусно.

# 4
Не закусвам от дете... (но това не пречи да съм с излишни килограми) За анкетата само кафе и цигара  Peace

# 5
  • София
Ако закусвам, това са само плодове.  Peace

# 6
  • Пловдив
Гледам да хапна поне малко, защото иначе до обяд прегладнявам и после поглъщам повече храна.

# 7
  • Има много детски смях.
Закусвам плод или кисело мляко.
И задължително пия кафе с мед.

# 8
Различно, понякога закусвам, понякога не. Според времето, с което разполагам.

# 9
  • София
Не закусвам, пия само кафе. Но на теория знам, че е абсолютно правилно и здравословно да се закусва. Просто не ми се яде сутрин.
Peace
А и ми е направило впечатление, че когато закусвам сутрин такъв вълчи град ме обзема към обед, че направо...

# 10
  • София
А и ми е направило впечатление, че когато закусвам сутрин такъв вълчи град ме обзема към обед, че направо...

И на мен ми пави впечатление същото, ям ли сутрин, цял ден не спирам да ям. Що така не знам.

# 11
Старая се да закусвам с плодове +белтъци или овесени ядки +к.мляко
сега съм на режима на Търмънд и закусвам кюфтета Joy
беше ми трудно да свикна, но определено е по-добре

# 12
Мисля, че трябва да има и отговор "Закусвам понякога", тъй като моят случай е точно такъв.)))
Закусвам когато съм гладна сутрин, иначе нямам такъв навик, когато не ми се яде да ям сутрин.

# 13
Не закусвам, не обичам, не изпитвам нужда. Вднъж след разговор със сестра на темата колко съм слаба, се оставих да ме убеди да закусвам. Купих си Nestle Fitness.  Престоя в шкафа няколко месеца, щото се оправдавах, че все забравям да купя мляко. Един път купих и си направих закуска преди работа, направо се насилих да я изям и като ми стана едно тежко, отпуснато все едно, че денят вече свършва а не започва. Така че мисля, всичко е индивидуално. Може и да е много полезно да се нахраниш сутрин, но ако не изпитваш нужда от това, е глупаво да се насилваш. Аз даже и не обядвам почти по същата причина, хапвам си плодове (1,2, 3 както дойде) докато съм на работа без да спазвам някакви часове от рода закуска-обяд.
За анкетата - кафе и цигара

# 14
Мисля, че трябва да има и отговор "Закусвам понякога", тъй като моят случай е точно такъв.)))
Закусвам когато съм гладна сутрин, иначе нямам такъв навик, когато не ми се яде да ям сутрин.
Готово  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт