Как избирате дрехи за Вашите деца?

  • 2 072
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 555
Мисля че болшенството майки искат дечицата им да са хубаво облечени, но това означава поне едно 100-150 лв за блузка, панталон и нещо горно в марковите магазини, аз гледам да е качествена материята и да е чист памук, а не като го изпера или да се развлече или да пусне, или да се свие! Опитвам се да уцелвам големите промоции в Бенетон или Фокса или там където знам че дрехите са качествени !

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Първо я харесвам на външен вид,после гледам материята и накрая пробвам/всъщност накрая плащам Simple Smile/.

# 17
  • София
  • Мнения: 422
Ще откривам магазин за детски дрехи и затова исках да се ориентирам на какво дължат майките най вече при покупка на дрехи за дете.

# 18
  • Мнения: 2 266
Обикалям магазините.Гледам цените,качеството,материята.Гледам как ще стои на детето,дали ще му е удобна.

# 19
  • Мнения: 2 700
Вече не избирам. Купувам това, което дъщеря ми е избрала, за да съм сигурна, че ще го носи. Засега поне нямаме особени разминавания във вкусовете, нито пък специално влечение към марки. Водещо е практичността, естетиката и цената.

# 20
  • Мнения: 8 505
Ще откривам магазин за детски дрехи и затова исках да се ориентирам на какво дължат майките най вече при покупка на дрехи за дете.

В такъв случай ще ти отговоря по следния начин-старай се да избираш качествени материи и да има разнообразие-и ценово,и в материите (гледай да са естествени) и в дизайна.
Аз купувам за дъщеря си само памучни дрехи,тип спортни,ненавиждам пайети,мъниста,бродерии,огромни мацаници (например на цялата предна част на блузата).По тези причини намирането на дрехи за хлапето ми е много трудно.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако пайетите са малко на брой и са в контекста на някаква мини бродерия намирам, че дрешката е хубава и нежна. Предпочитам я, пред дреха с огромна щампа, па макар и едноцветна и неблестяща.

# 22
  • Мнения: 4 841
Щампите ги намирам за просто отвратителни - правят предницата практически негладаема, а след 2-3 пранета се напуква, започва да се рони  Whistling
Добър вариант са бродериите, апликациите и моделите, които са раздвижени посредством вмъкване на платки от различни цветови комбинации.

Във връзка с магазина - ами зависи какво ще предлагаш - ако е "марков" магазин, трябва да заложиш на едни критерии, ако е за масовия потребител - на съвсем други. Защото колкото и да си говорим по форумите, и за турските и китайски стоки има достатъчно купувачи. Основното обаче според мен е, магазина да има ясно ЛИЦЕ - ако ще е "марков", да е "марков", защото ако предлагаш едновременно висококачествени стоки (вкл. добре ушити български) и китайски еднодневки по 2 лв/бр, това прави доста лошо впечатление. Поне моите наблюдения са такива.

# 23
  • Мнения: 5 362
Първо трябва да ми хване окото, после гледам материята и дали е удобна и практична и накрая цената.
И аз така избирам. Peace

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Важни са качество, удобство, материя, цвят и да ми харесва.
Неща като цена, марка и т.н. не ме вълнуват при избора.

И аз. Когато подменям гардероба, както сега купувам за лятото, гледам да са възможни няколко комбинации между дрешките. Тогава съм склонна да направя компромис с някой от показателите - е, трикото е леко лигаво, но пък какво зелено!/примерно/...
Колкото до пайетите - в умерени дози са красиви. Апликациите - също.

# 25
  • Мнения: 1 364
Купувам каквото ми хареса, като материя, модел и цена. марката не е толкова важна.

# 26
  • Мнения: 3 042
Хубаво и евтино няма.

Има, има.

На Кимекс дрешките са много качествени и не са много скъпи.
Онзи ден купих на Злати две костюмчета - блузка и панталн. Точната цена не им помня Embarassed, купих освен костюмчетата и една тениска за 6лв и общо платих 39 лв и нещо.
На Злати предимно от тази марка купувам дрешки, защото са качествени.

Но общо взето не гледам марката, а качеството и цената. Не обичам да купувам много скъпи дрехи.
Гледам хем да са качествени дрехите, хем по-евтини. Изкуствените материи ги избягвам.

# 27
  • Мнения: 8 769
На първо място предпочитам българското, макар и в някои случаи да е по-скъпо от турското. Има хубави маркови неща на чужди фирми, произведени в Китай, Тайланд и прочие. Имам такива, ипратени ми от Щатите-изключително добро качество.
Харесвам Oshkosh, ....оле, останалите марки не мога да си спомня. Blush Излязоха ми от ума. Но пък ми идват малко скъпи.
Абе гледам да са ми по джоба нещата и да са качествени. Откровено мразя турските стоки. Досега не съм попадала на качествени неща, колкото и да ми ги хвалят. Онзи ден купувах фанелки с къс ръкав на дъщеря ми, и направих компромис с някои турски блузки. Ще ги видим колко ще издържат....

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Първо трябва да ми хване окото, после гледам материята и дали е удобна и практична и накрая цената.

  И аз така. Peace

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
харесвам нещо и гледам материята...ако не е чист памук или има някаква прилична на пластмаса апликация отпред, не я взимам

Общи условия

Активация на акаунт