А как празнувате рождения си ден?

  • 1 278
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Скоро ще имам рожден ден и все още се чудя как и къде да отпразнувам.Преди когато бяхме гаджета със съпруга ми беше добре,защото много се обичахме и беше лесно..където и да отивахме беше приятно и романтично.А сега се обичаме,но по-малко:)и само двамата ще ми е скучно,с приатели ще е по добре,но пък не съм избрала заведение.Някой ако знае някое добро местенце с приятна музика...знам ли дайте ми съвет Praynig

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
С родата в кръчма. Няма да им готвя, я! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 223
хич и не си помислям да съм си вкъщи

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Не обичам да празнувам рождения си ден.
По-хубави обстоятелства е точно на 31 Декември и много малко хора се сещат, че имам празник.
И празнувам Нова Година  Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 2 829
не го празнувам--

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Преди обичах да го празнувам по заведения,но откакто се научих да готвя, предпочитам у нас.Специализирам се в мезенца.

# 7
  • Мнения: 22
Отидете на заведение,така ще празнуваш и ти без да мислиш за неизмитите чинии

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На моя вечеряме някъде навън двамата. Скучно е, но от доста години не каня гости, детско ми се вижда.
Той пък изобщо не иска да му се напомня, че има рожден ден- хич не го обича този ден, защото остарява.

# 9
  • Мнения: 2 407
С приятелки по женски, в Бори Мечката в Студ,Град!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Миналата година го рпазнувах в р-т Ниагара с приятели беше страхотно, но най-хубавият ми Рд ден беше по-миналата година аз и мъжа ми на почивка за 2 дена. това беше най-красивият ми Рд ден и мисля тази година пак така да го направя

# 11
  • Мнения: 4 151
Празнувам го с приятелите си навън.Избягвам да казвам на колегите си за рожденния ми ден защото не желая да купувам бонбони.Много са капризни.Каквото и да купиш казват:"Стават,ама Линт са си най-хубави" Confused Confused Confused

# 12
  • Мнения: 223
идеята само двамата не ми харесва,защото ще се скараме,спомням си на този 8 март бяхме в един ресторант и само се карахме...то беше един празник..идваше ми да го #2gunfire

# 13
  • Свиленград
  • Мнения: 269
И аз имам рожден ден след 5 дни и изобщо незнам дали да го празнувам. А и хората,които евентуално ще дойдаъ не сами особено приятни! newsm78 Ще трябва да помисля...

# 14
  • Мнения: 3 674
Последно тази година/17 март/ го празнувах с 15 девойки-приятелки у нас.Женско парти.. ......
и само с  един мъж/моя... Sunglasses/ който идваше от време навреме да ни прави по някоя снимка    и да ни сервира кафето което беше направил за десерта Heart Eyes

Първо ядохме много мезета,пихме вино,водка,мартини и биричка... 

После  с десерта/плодова торта/    минахме на кафе и коняк.   

И накрая се разпяхме,аз свирех  на пианото а те пяха....

След като изпяхеме репертоара на Щурците,ФСБ,Сигнал, и други....се премина на диско танци.Набузих системата   и се размятахме....

Тогава моя  скъп мъж се покри тотално,отиде и си легна.... Joy

 Бая аларма дигнахме...но  си беше незабравим купон!!! Blush Heart Eyes

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 03:11 от roza66

Общи условия

Активация на акаунт