За мазна коса-балсам?

  • 758
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Искам да попитам мамите имащи мазна или склонна към бързо омазняване коса, използват ли балсам? Само в крайщата ли го слагате?Какъв балсам ползвате?

# 1
  • Мнения: X
Мия с шампоан за мазна коса или п-в пърхут, а само в краищата слагам балсам за суха. Peace
Има бласам за мазна коса на Есев, но косата пак си се омазнява бързо Tired

# 2
  • Мнения: 364
Аз използвам на Глис Кюр за мазни корени и сухи краища. Косата ми става хубава и мекичка, ама пак ми се омазнява след 2 дни  Rolling Eyes

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Моята коса се омазнява бързо, но краищата и са сухи.На тях слагам балсам (розов Елсев) и кристали за коса.

# 4
  • Мнения: 12 681
И моята коса се омазнява доста бързо - мия я през ден. Използвам си балсам, просто не слагам в корените и го държа сравнително кратко време, преди да го изплакна. Не повлиява на това колко бързо ще се омазни косата ми. Използвам или балсами за мазна коса, или за обем, понякога и маска за тънка коса, но и нея не я слагам в корените.

# 5
  • Мнения: 3 782
Искам да попитам мамите имащи мазна или склонна към бързо омазняване коса, използват ли балсам? Само в крайщата ли го слагате?Какъв балсам ползвате?
Това не зависи ли от самия балсам? newsm78 има такива,които се нанасят само в краищата и такива,които се нанасят изцяло. Аз също имам мазна коса/всъщност вече почти не се омъзнява/избягвам да слагам балсам.По-често ползвам маски.

# 6
  • Мнения: 9 089
Зависи какъв тип е косата ти - само в корените ли се омазнява или цялата става на клечки?
Какъв е косъмът - тънък и прав или чуплив?

Общи условия

Активация на акаунт