Първи необходимости за-около бебето като си дойде вкъщи

  • 9 342
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 443
ДесиХ2  Peace
Не е хубаво да спи на дунапренен и на матрак с кокосови вложки!

# 121
  • София
  • Мнения: 3 524
Мили дами- ^Ekaterina^ и ДесиХ2,
може ли да приведете примери "за" и "против" латексовите, дунапреновите или кокосовите матраци? Ние поръчахме с обикновен (което не нзам какво е точно но вероятно е дунапрен, ще пиша като го видя тия дни) но се колебаехме за кокосово матраче? newsm78
Благодаря ви предварително!
Bunny87, мерси и за твоя списък!  bouquet

# 122
  • Мнения: 22 770
Мили дами- ^Ekaterina^ и ДесиХ2,
може ли да приведете примери "за" и "против" латексовите, дунапреновите или кокосовите матраци? Ние поръчахме с обикновен (което не нзам какво е точно но вероятно е дунапрен, ще пиша като го видя тия дни) но се колебаехме за кокосово матраче? newsm78
Благодаря ви предварително!
Bunny87, мерси и за твоя списък!  bouquet
Aми за кокоса няма да коментирам-не знам.Предполагам,че задържа акари,но има такива матраци със специално обработени материи против акари.Такъв ще свърши работа.Дунапреновите ги забравете-те са супер вредни ,заради материалите,от които са направени.За латекса се твърди,че е антиалергичен материал,защото не задържа акари,не се деформира,анатомичен е-заема формите на тялото.Има такива с калъфи-свалят се и се перат,много е удобно.Със сигурност,какъвто и матрак да изберете,трябва да е по-твърд.Аз купих латексов,от най-твърдите и мисля,че бебето се чувстваше добре.Цялото семейство от 6-7г спим на латексови матраци и възглавници и сме супер доволни.Сори за спама. Peace

# 123
  • Варна
  • Мнения: 443
За дунапренените ДесиХ2  е обяснила. За кокосовите - една позната (мебелист) ми обясни, че с времето кокосовите вложки се начупват, стават на прах, който е супер вреден и алергенен! Каза за нищо на света да не си вземам такъв Simple Smile Насочила съм се към матраците на магнифлекс Simple Smile Успех в  избора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт