сондирам мнение за цвят

  • 2 311
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 591
за спалнята сме си харесали много хубав зелен цвят за стените, леглото е с покривка в мръсно бяло (плетена на една кука), а килимът е в мръсно бяло плюс оранжавеникаво-кафяво. та питанката ми е какъв цвят щори да избера  newsm78 точно като цвета на стените или на килима няма обаче  Cry  щорите са хоризонтални
в ремонт сме и не мога да снимам стаята  Confused

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 12:51 от schneee

# 1
  • Мнения: 416
Първа опция.Не харесвам бели стени.Избери мек нюанс на зеления цвят,все пак е спалня.Според мен ярки "крещящи" цветове на са удачен избор за спалня!

# 2
  • Мнения: 2 591
ооо, цветът, който сме избрали, е много хубав! приятно зелено - харесахме го преди много време, докато разглеждахме нещо из нета и си го запомнихме! аз нямам нито една бяла стена  Naughty

# 3
  • Мнения: 416
Трета опция е бяло,та за това...

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Моето мнение е - само не кафяви Naughty В кухнята съм с такива и като ги пусна през лятото (западна е и следобед са пуснати) , става много мрачно, а щорите веднага приковават погледа  върху себе си.

# 5
  • Мнения: 2 591
аз имах предвид светло кафяви! нещо като цвят какао нещо такова   и още веднъж

# 6
  • Мнения: 3 640
Щом имаш и мръсно бяло, и оранжаво-кафяво, защо не опиташ как ще стои със щори в цвят "заскрежена праскова": http://images17.snimka.bg/002882427-big.jpg
Този цвят преди време ми беше препоръчан по друг повод от winkeydee. Не го използвах, но цветът много ми харесва и мисля, че ще е подходящ за спалня в твоите цветове.  Peace

# 7
  • Мнения: 6 039
веднага бих игнорирала зелените щори - точно като в болница. Това е цветът на болничните заведения

та отговорът ми е
кафяви

# 8
  • Мнения: 2 591
Щом имаш и мръсно бяло, и оранжаво-кафяво, защо не опиташ как ще стои със щори в цвят "заскрежена праскова": http://images17.snimka.bg/002882427-big.jpg

в интерес на истината килимът ми е почти същия цвят  Peace

# 9
  • Мнения: 8 505
Зелени.Но предложението на Sun ми харесва повече.

# 10
  • Мнения: 2 591
проблемът е, че колкото и много да са мострите с цветове, те не са чак толкова много.....   #Cussing out

# 11
  • Мнения: 315
може би много бледозелени щори или прасковен цвят

# 12
  • Мнения: 157
Защо не си ги направиш златисти?.След време маже да решиш да смениш цвета на стаята а този цвят върви на всичко.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 845
 Rolling Eyes а цвета на дограмата какъв е?

аз съм за какаото

# 14
  • Мнения: 2 591
дограмата е бяла, но това което аз съм нарочила за кафяво, има златист оттенък  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт