Вадене на мъдрец...

  • 1 050 239
  • 3 847
  •   3
Отговори
# 885
  • София
  • Мнения: 795
БОлките  в самата става ли е или около мястото на операцията?
Аз лично, за да ми е спокойна съвестта и да не се чудя добре ли е зле ли е... бих отишла при лицево-челюстен специалист. Хем от стави разбира, хем от зъби...

# 886
  • на южното море, предпоследната палма у лево
  • Мнения: 3
БОлките  в самата става ли е или около мястото на операцията?
Аз лично, за да ми е спокойна съвестта и да не се чудя добре ли е зле ли е... бих отишла при лицево-челюстен специалист. Хем от стави разбира, хем от зъби...

Доколкото аз усещам , е ставата . Със самата рана от операцията нямах проблем . Много ти благодаря за отговора   bouquet

# 887
  • Мнения: 4
На мен също ми вадиха мъдрец и по-време на манипулацията не усетих нищо. След това няколко дни ме болеше самата челюст. Зъболекаря каза, че това е нормално и е от натиска при самото вадене.

# 888
  • Мнения: 0

Доколкото аз усещам , е ставата . Със самата рана от операцията нямах проблем . Много ти благодаря за отговора   bouquet


Препоръчвам д-р Николов - лицево-челюстен хирург във ВМА, доста е зает, преглежда рано сутрин преди операции
д-р Киро Молов (клиника Молови, ул. Пчела No 2) - стоматолог-хирург, изключително компетентни и внимателни
Успех!

# 889
  • Мнения: 60
И аз да се обърна към миналите по този път .
От известно време получих остри бодежи в дясното ухо . Първата ми асоциация беше с мъдреца ,не знам защо . Отидох на УНГ обаче и тя ми каза,че ставата ми била възпалена и въпросният зъб може да си е правил проблемите доста отпреди това .Не е категорична от къде е проблемът .  Може ли да се установи възпаление на става без снимка и имал ли е някой подобен проблем . Все още получавам болки след хранене с определени неща и се притеснявам , мина повече от месец след операцията . Раната ми е затворена отдавна ,не знам .  newsm78

Здравей, на мен ми вадиха долен мъдрец юли месец. До средата на септември ме болеше зверски челюстта при ухото и самото ухо. Почти не можех да отварям уста, за дъвчене да не говоря. И това се получи след като зарастна раната. Накрая си отшумя само, но повече от два месеца след ваденето. Така и не отидох на преглед, точно тогава се бяха заредили отпуски, почивни дни. Единственото, което направих беше да си взема свещи за ухо, като се загря ме отпусна леко, защото точно тогава беше зверска болка, не можех дори да говоря.

# 890
  • на южното море, предпоследната палма у лево
  • Мнения: 3

Доколкото аз усещам , е ставата . Със самата рана от операцията нямах проблем . Много ти благодаря за отговора   bouquet


Препоръчвам д-р Николов - лицево-челюстен хирург във ВМА, доста е зает, преглежда рано сутрин преди операции
д-р Киро Молов (клиника Молови, ул. Пчела No 2) - стоматолог-хирург, изключително компетентни и внимателни
Успех!

Благодаря ти ! За съжаление не съм от София , надявам се да не ми се наложи да стигна дотам , но благодаря за полезната информация !   bouquet

# 891
  • на южното море, предпоследната палма у лево
  • Мнения: 3
И аз да се обърна към миналите по този път .
От известно време получих остри бодежи в дясното ухо . Първата ми асоциация беше с мъдреца ,не знам защо . Отидох на УНГ обаче и тя ми каза,че ставата ми била възпалена и въпросният зъб може да си е правил проблемите доста отпреди това .Не е категорична от къде е проблемът .  Може ли да се установи възпаление на става без снимка и имал ли е някой подобен проблем . Все още получавам болки след хранене с определени неща и се притеснявам , мина повече от месец след операцията . Раната ми е затворена отдавна ,не знам .  newsm78

Здравей, на мен ми вадиха долен мъдрец юли месец. До средата на септември ме болеше зверски челюстта при ухото и самото ухо. Почти не можех да отварям уста, за дъвчене да не говоря. И това се получи след като зарастна раната. Накрая си отшумя само, но повече от два месеца след ваденето. Така и не отидох на преглед, точно тогава се бяха заредили отпуски, почивни дни. Единственото, което направих беше да си взема свещи за ухо, като се загря ме отпусна леко, защото точно тогава беше зверска болка, не можех дори да говоря.

Мерси , наистина се успокоих ,че явно не съм само аз . Дала съм си срок до края на тази седмица с лекарствата ,които ми изписа УНГ - то и ако не изчезне съвсем , ще си посетя лицево - челюстния по съвет на desideskata . А и като чета,явно при теб даже е било още по-зле. Аз нямам проблем да ям по принцип , определени храни като месо ме затрудняват повече и тогава имам болка . Още веднъж благодаря   bouquet

# 892
  • Мнения: 2 110
Имам два борещи се да излазът мъдреца. Интересува ме по ЗК мога ли да ги извадя някъде ?

# 893
  • Пловдив
  • Мнения: 14
за вадене на мъдреци най-искренно препорчъвам д-р Ангелова от стоматологичния факултет на МУ София.
2 мъдреца ми извади жената, много сложни бяха, операции по час и половина, но накрая всичко беше 6 Simple Smile

# 894
  • София
  • Мнения: 795
за вадене на мъдреци най-искренно препорчъвам д-р Ангелова от стоматологичния факултет на МУ София.
2 мъдреца ми извади жената, много сложни бяха, операции по час и половина, но накрая всичко беше 6 Simple Smile

Можеш ли да опишеш колко сложни са били, че толкова много време е отнело. За да сме наистина полезни на хората, търсещи помощ!

Аз вадих 100% ретинирал мъдрец за 15минути има няма. И лицево-челюстна операция под пълна анестезия за 2ч и половина - 3 някъде...и наистина беше сложна...

# 895
  • Пловдив
  • Мнения: 14
за вадене на мъдреци най-искренно препорчъвам д-р Ангелова от стоматологичния факултет на МУ София.
2 мъдреца ми извади жената, много сложни бяха, операции по час и половина, но накрая всичко беше 6 Simple Smile

Можеш ли да опишеш колко сложни са били, че толкова много време е отнело. За да сме наистина полезни на хората, търсещи помощ!

Аз вадих 100% ретинирал мъдрец за 15минути има няма. И лицево-челюстна операция под пълна анестезия за 2ч и половина - 3 някъде...и наистина беше сложна...
ами единия ми го вади миналата година, за около 20-30 мин., не беше раснал гаоре ами настрани и се беше забил в кътника.
другия ми го вади тази година, не стига че пак беше легнал ами се беше забил в корените на кътника, отделно при опита за вадене се счупи на парчета.
Жената наистина е добра, лицево-челюстен хирург е и ми я препоръча мой приятел специализант в МУ София

# 896
  • Мнения: 0
Намерих специализиран сайт за зъболекарски услуги в който има такава тема  а и доколкото знам може да намериш специалист който ти трябва   http://alldental.bg/e%d0%ba%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%ba%d1%86% … 0%b5%d1%86%d0%b8/

# 897
  • Мнения: 123
Здравейте,
предстои ми вадене на зъб (не е мъдрец), казаха ми, че ще ми струва 60лв, това е приемлива цена, нали?
От много отдавна не съм ходила на зъболекар и затова питам.

# 898
  • Мнения: 3
Здравейте,
предстои ми вадене на зъб (не е мъдрец), казаха ми, че ще ми струва 60лв, това е приемлива цена, нали?
От много отдавна не съм ходила на зъболекар и затова питам.

Напълно приемлива цена! Късмет  Wink

# 899
  • Мнения: 883
Здравейте,
предстои ми вадене на зъб (не е мъдрец), казаха ми, че ще ми струва 60лв, това е приемлива цена, нали?
От много отдавна не съм ходила на зъболекар и затова питам.


Ако зъбът не е ретинирал ....


Абе, то пише че не  мъдрец, ма кой чете.   341uu . Редактирам  newsm75

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 13:37 от xxxxx

Общи условия

Активация на акаунт