Крем против обръщане на косъма

  • 4 765
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 946
Пиши наистина щото и аз се зарибих  с Вийта.Мен вече по-малко ми се забиват незнам на какво се дължи

# 31
  • Мнения: 4 053
не съм го пробвала,ма мисля,че няма да има кой знае какъв ефект  newsm78
ама все пак ще чакам отзиви

# 32
  • Варна
  • Мнения: 758
Запис

# 33
  • Мнения: 4 473
Към опашката от чакащи отзиви съм аз. Confused

# 34
  • Мнения: 9 865
Отзиви: Мажа се с крема на Вийт от 2 седмици.
Първото мазане го направих веднага след епилация (с домашен ел. епилатор); Мажа се всеки ден. Наглед кожата ми е гладка и чиста, завехнаха старите ми пъпки, космите ми растат осезаемо по-бавно,. За 2 седмици са се показали едва 1/6 от всички косми (няма забити), които имам. При мен действа. Сега очаквам да започнат да растат по-интензивно космите за да видя колко от тях ще се обърнат и колко ще поникнат нормално.

# 35
  • София
  • Мнения: 171
Записвам се и аз! От 2 години ползвам епилатор и толкова много си развалих кожата, че ме е срам да обуя късо. Целите ми крака са в подкожни косъмчета, направо грозна гледка! #Cussing outПреди като ходех на кола нямах този проблем и не мога да си обясня защо се получава така, като принципа на епилиране е един и същ newsm78

# 36
  • Мнения: 9 865
Ми не е точно един и същ, затова се и получава. особено топлата кола, отпуска кожата и косъма излиза с коренчето, а после се свива и нали мажат там с някакви кремчета, които подобравят положението...
Аз също ходя на кола, редувам ги, но последния месец нещо нямам възможност да отида и затова се офрасках с епилатор.
Моята козметичка ме съветва, на 3-4 месеца чистене с кола, поне 1-2 пъти да ги бръсна космите на краката, за да изникнат и врастналите...

Общи условия

Активация на акаунт