стоматолози в София

  • 1 498
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог в София. По принцип досега не съм имала големи проблеми със зъбите и рядко ми се е налагало да посещавам такива специалисти. След като родих зъбите ми започнаха да се разрушават.  Преди няколко години отидох при случайно избран зъболекар, от който не съм доволна и ми създаде проблеми, които преди това нямах.  Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 270
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър стоматолог в София. По принцип досега не съм имала големи проблеми със зъбите и рядко ми се е налагало да посещавам такива специалисти. След като родих зъбите ми започнаха да се разрушават.  Преди няколко години отидох при случайно избран зъболекар, от който не съм доволна и ми създаде проблеми, които преди това нямах.  Благодаря ви!
И аз съм искам някои да ми препоръча зъболекар.Сега ходя при случайно избрана и съм изумена от някои нейни твърдение , като например че ако те боли от студено това е защото имаш джоб  , а не е от зъба или че след като ти е направила пломба ще те боли около месец при хранене.......

# 2
  • Мнения: 1 671
Ходя при д-р Даскалова от както се помня - има кабинет в Надежда заедно с мъжа си - д-р Талов. Много е внимателна, благодарение на нея не се страхувам от зъболекари. Има много пациенти и може да не те приеме веднага, а когато има свободни часове (ако не е спешно). Ако е спешно ме е взимала на секундата. Постоянно ми бърбори разни работи докато работи и аз докато се усетя всичко е свършило.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 270
Ходя при д-р Даскалова от както се помня - има кабинет в Надежда заедно с мъжа си - д-р Талов. Много е внимателна, благодарение на нея не се страхувам от зъболекари. Има много пациенти и може да не те приеме веднага, а когато има свободни часове (ако не е спешно). Ако е спешно ме е взимала на секундата. Постоянно ми бърбори разни работи докато работи и аз докато се усетя всичко е свършило.
Къде в Надежда?Може ли и телефон

# 4
  • Мнения: 304
Записвам се да следя темата, че и на мен ми трябва добър зъболекар

# 5
  • Мнения: 2 066
д-р Мърваков. Работи в клиника Недялков на бул. Дондуков Поработи доста в/у моите зъби заради "кадърни" зъболекати  #Cussing out преди 3 годинки. Сега всичко си стои на мястото  Laughing

# 6
  • Мнения: 589
А някой да ми препоръча къде да отида за металокерамика? И ,евентуално, цени?

# 7
  • Мнения: 299
Ходя от 2002г. при д-р Стоицева. Много мои приятели също са вече нейни пациенти - тел. 9530952.

# 8
  • Мнения: 7 100
Преди няколко месеца попаднах на точния човек. Намерих си го във форума. Д-р Николета Златева.
  bouquet

# 9
  • Мнения: 304
Мили мамчета,

Бих помолила да дадете някои подробности за стоматолозите, от които сте доволни.

Аз например се интересувам има ли рентген в кабинета или се ходи на друго място; колко струва почистване на зъбен камък с ултразвук; има ли лазерна терапия.

Защото почистването на зъбите трябва да се прави веднъж на всеки 6 месеца минимум и вече имам крещяща нужда.

# 10
  • Мнения: 589
Никой ли не знае къде в София се прави хубава металокерамика??? Счупи ми се кучешкият зъб-къде могат да го възстановят??? Моля ви за информация,чувствам се ужасно...

# 11
  • Мнения: 304
Олимпия, мога да те насоча - на пл. Журналист /кръговото на трамваите/ от страната на ВИАС има една поща, до нея има една уличка, като тръгнеш по тази уличка на 100-тина метра отляво в една кооперация има лаборатория - там изработват коронки на втория етаж и нагоре, а също има 2-3 стоматологични кабинети на първия етаж. Аз лично не съм ходила там на зъболекар, а ходих да ми определят цвета на коронката, която беше поръчана там и досега не е мръднала, а пък да се похваля, че въобще не личи - толкова добре са ми улучили цвета. За съжаление точният адрес не го знам, но съм убедена, че ще го намериш.
Ако отидеш там, моля те публикувай адреса им тук.

# 12
Горещо препоръчвам Д-р Велчев!!!!
Много е старателен, човечен и педантичен в работата си!!!
Работи с удоволствие и с деца и с възрастни! прави прекрасни коронки и друга протетика!!Не взема скъпо!
Можете да го откриете на тел 0886 888 071

Общи условия

Активация на акаунт