какви батерии купувате?

  • 1 361
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И нашите са презареждащи се, Варта, от Метро. До колкото знам обаче не са завинаги. Имат определен брой зареждания и после трябват нови. Но веднъж като си вземеш зарядно после можеш да си взимаш само батерии.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 8 935
Само презареждащи се.
Иначе не мога да смогна и на количките с дистанционно.

# 17
  • Мнения: 4 546
благодаря за отговорите   bouquet ще се купуват презареждащи се  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Само презареждащи се.
Иначе не мога да смогна и на количките с дистанционно.

И аз така + мишката, защото е безжична и гълта батерии като за световно

# 19
Презареждащи се. Иначе ще се разориш ...
Нашите са на "Sanyo", не знам добри ли са или не, но не сме ги сменяли от 2 години.

Добри са.. особенно ако са от модела eneloop www.eneloop.info има полезно инфо за тях. Ако не тях VARTA и както по-горе написаха да са над 1900 mAh

# 20
  • Мнения: 5 362
Като си вземаш зарядно с презареждащи батерии, гледай да са поне 1900 милиамперчаса. Колкото повече, толкова по-добре - повече ще издържат Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 2 759
                   Презареждащи, Санио или Сони имам  newsm78. Трябва да погледна. Седма година карат, но вече започнаха да свършват бързо. Два комплекта. Ще ги оставя за дистанционните, а ще купя нови за фотоапарата.

# 22
  • Мнения: 13 512
Uniross  презареждащи-2300-2500 mah.Навсякъде у нас сме с такива батерии.забравих какво е да купувам  постоянно.

# 23
Uniross  презареждащи-2300-2500 mah.Навсякъде у нас сме с такива батерии.забравих какво е да купувам  постоянно.

http://www.uniross.com/consumer_html/home.php?zone=6   също добър избор...

Общи условия

Активация на акаунт