Фризовом и вряла вода?

  • 2 119
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
ползвах термос при разходките, но никога не съм правила Фризовома с вряла вода, защото момата нямаше търпение да чака да се охлажда  Grinning, а на бучки никога не ми е ставало млякото.
приготвях го наистина в гореща вода за да се разтвори и когато сме навън стои в термос дори и 3 часа и така го ядеше
Как така приготвяш АМ и го даваш след 3 часа  #Crazy
Не прави повече така не е хубаво за бебчето.
Аз лично никога не съм й правила Фризовома навън или в заведение.Винаги съм се съобразявала с това кога трябва да яде.Сега вече нямам проблем защото го пиеме само сутрин и вечер защото през останалото време сме на твърда храна.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз го приготях в леко затоплена преварена вода и не ставаше на бучки. Peace

# 17
  • Мнения: 917
Можеш да правиш така: сипваш малко гореща преварена вода и после необходимия брой лъжички, хубаво разклащаш за да се разтвори добре и доливаш студена преварена вода (като естесвено следиш милилитрите), можеш да си носиш горещата вода в термоса, а студената в отделно шише, така няма да се налага да чакаш да изстива в тези жеги.

# 18
  • Мнения: 1 367
Благодаря на всички за отговорите. Наскоро открих как Фризовома да не става на бучки и ще го споделя тук,дано да бъда полезна на майчетата. Просто шишето,в което сипвам сухото вещество,трябва да бъде идеално подсушено. Така правя и когато приготвям шишетата за разходка,и нощем. По този начин млякото може да се прави с хладка вода и не се налага бебчо да чака да изстине.

Общи условия

Активация на акаунт