От какво ви е гнус?

  • 5 671
  • 107
  •   1
Отговори
За мен няма нищо по-гнусно от косъм на сапуна,без значение от коя част на тялото е.Б-р-р-р и сега настръхвам даже.

# 1
  • Мнения: 27 524
О, големи бисери ще чуеш сега и още ще настръхваш, да не ти показвам предишните теми какви вариации има  Joy

Аз не съм гнуслива по принцип. Може би най-гнусни са ми чужди, тлъсти, мазни и зеленикави храчки, дето се друсат по асфалта  Confused

# 2
  • Мнения: 1 732
От косми в банята  Sick

# 3
  • Мнения: 1 299
Косъм в храната....и куп други неща...адски съм гнуслива...дори в градския транспорт се чудя как да се хвана, че да не пипам дръжките  Sick

# 4
  • Мнения: X
Няма конкретно нещо.По принцип не съм гнуслива.Понякога обаче от някои хора се погнусявам веднъж и завинаги.

# 5
  • Мнения: 2 125
Гнус ме е да чистя повръщано Sick

# 6
  • Мнения: 3 423
От пача и от мъжки нокът на малкия пръст.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не, не съм особено гнуслива. Разбира се, не се радвам при вида на косъм на сапуна/пода/храната, на храчки, хлебарки и прочее - но и не се потрисам.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На Блонди от описанието ме е гнус, пък какво остава да го видя ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 550
Много ме е гнус от домашни чехли  Rolling Eyes
Храчки, повръщано, косми, тлъсти хлебарки и мъж с дълъг нокът на малкия пръст.
Сигурно има още стотина неща, от които ме е гнус  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 8 348
Ич не съм гнуслива, но си има специални моменти дето ти напълват душата завинаги.
Вчера бях принудена на дгледам един чичко как рови из носа си и вади едни работи и ги оглежда и ги сука. А ако ще питате, защо съм била принудена - ми де да го знам какво ще намери, може да е нещо неочаквано и аз да изпусна момента.

# 11
От пача и от мъжки нокът на малкия пръст.
Това нокътче е уред Лиске.Знаеш ли за колко неща го палзват хората?

# 12
  • Мнения: X

Това нокътче е уред Лиске.Знаеш ли за колко неща го ползват хората?
Да си почистят остатъците от храна между зъбите, например...

# 13
  • Мнения: 14 654
От черно кожено яке с пърхот по раменете, от кожен каскет, пристегнал полуплешива глава с няколко тънки мазни кичура коса и белеща се кожа на едри люспи
От миризми

# 14
  • София
  • Мнения: 1 450
Мъжкия нокът на малкия пръст ме влудява Sick Много ме е гнус от потно теме, плешиво с 5 мокри от пот косъма ( скоро седях зад един такъв чичко и едва не повърнах). Гнус ме е от чужди косми в храната ми и от пъпки ме е гнус, такива гнойни си отглеждат някои хора.. не е истина.

# 15
  • Мнения: 27 524
Много ме е гнус от домашни чехли  Rolling Eyes

Ууу, вярно, и мен. Едни такива плъстени, износени, даже с дупка на палеца и умирам от радост да ида на гости, да ме накарат да се събуя (това много го мразя) и да ме накарат да се мушна в едни такива чехли.... бррр...  Sick

# 16

Това нокътче е уред Лиске.Знаеш ли за колко неща го ползват хората?
Да си почистят остатъците от храна между зъбите, например...
И не само.И ушите и нослето.За другите места няма да говорим.

# 17
  • Мнения: 805
Последно се отвратих от гледката на змия, поглъщаща плъх. Иначе не съм гнуслива, ама никак.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 737
Гнус ме е да чистя повръщано Sick
Не съм гнуслива, ама това наистина е много неприятно.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тук, при чехлите, очаквам да се включи и Дона Laughing
А аз няма да ви чета, какви сте подробни, бляк

# 20
  • Мнения: 1 134
Маниакално гнуслива съм. Ако изборя всичко, трябва да ме хоспитализират. Също, ако продължавам да чета в тази тема.  Sick

# 21
  • Мнения: 920
Те хубаво първите мобифони бяха с антенка - да си я пъхат нея в ушите, ама сега пак си трябва нокътче.

# 22
  • Мнения: 27 524
От тлъсти гнойни пъпки. С беличко. Няма да забравя с едно мое гадже, имаше такава на бузата, ама аз не бях видяла и исках да го ухапя ли, нещо се закачах и тя ми цвръцна в устата  Crazy  (моля, не повръщайте, преглъща се, нямаше как да се измъкна)   Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 6 039
много, ама много съм гнуслива

като изборим всички стандартни гнусни неща, най ме е гнус от КОПЧЕТа...........

# 24
  • Мнения: 920
Блонди, уникална си.

# 25
  • Мнения: 2 259
Хлебарки,мишки,плахоци,храчки,суполи,гнойни истории, абе от много неща.Даже мога да кажа ,че от някой даже ме е и страх! Embarassed
Ужасна тема,настръхнах ,ей! Wink

# 26
  • в Низината
  • Мнения: 705
Гнус ме е само от хлебарки.

# 27
  • Мнения: 2 550
Блонди, имай милост  Sick

# 28
  • Мнения: X
От миризма на свинско, пропита в дрехите, както и на агнешко, разни пържени салами; миризма на пот; храчки; обществени тоалетни; мокро чуждо бельо ( и сухо, де) и мокър бански - чужд....ох, много са, а пък не съм маниакално гнуслива Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пък имах едно почти гадже, което не стана никога съвсем гадже, защото имаше едни пукнатини по зъбите, едни такива черни и все ми изглеждаха като косми. Не бих се целувала с човек с косми между зъбите. А и същите Блондиеви пъпки имаше и все си представях как ще изцвъркат ако го пипна. Явно съм била в мазохистичен период.

# 30
  • Мнения: 6 029
изпитвам истински ужас от хлебарки (ако знаете каква беше нахлула сутринта в нас.. огроооомна черна... майката на хлебарките Sick) и почти всички насекоми. на тва май му се вика фобия.

гнус ме е от повръщано... ама много. просто повръщам и аз ако го видя...

Блонди.. повдигна ми се, честно Sick

# 31
  • Мнения: 27 524
А и същите Блондиеви пъпки имаше и все си представях как ще изцвъркат...

А, моля, моля  Naughty Stop Пъпките не бяха мои, ще объркаш някого така  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 2 125
Мен пък вече ме е гнус и от темата Sick Mr. Green
 Joy

# 33
  • Мнения: 2 891
Тази тема няма да я чета  Sick  #Puppy dog

# 34
  • Мнения: 184
Много ме е гнус от фас в китайска манджа. Един такъв кисел, гаден и кой знае от кой китаец смукан. Няма да стъпя повече в китайски ресторант. Нека друг да им яде фасовете !

# 35
  • Мнения: 488
Беше ме гнус досега от хлебарки само....но след тая тема вече светът не е същия!  Sick

# 36
  • София
  • Мнения: 8 348

А, моля, моля  Naughty Stop Пъпките не бяха мои, ще объркаш някого така  Crossing Arms

Сори, просто ги кръстих на теб, а не ти ги прикачих. Как му беше на человека името?                     

За всички - Същите ................................/ тук се попълва съответното име/ пъпки имаше и тн.

# 37
  • Мнения: 27 524
Сори, просто ги кръстих на теб, а не ти ги прикачих. Как му беше на человека името?                     

Занм, шегувам се. А, не казвам, че...  Whistling

# 38
  • Мнения: 1 520
Като се замисля от доста неща.
Гледам да не се вманиачавам.

Но вероятно от всичко, което ще се изброи сега, ще се окаже че ми е гадно.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 450
Блонди каза това, от което винаги ме е било страх да не ми се случи, и даже избягвам да говоря с такива хора, отгледали "беличко", явно няма да си доям бисквитките днес, поне колегата намаза:)

# 40
  • Мнения: 2 792
 Аз съм много гнуслива към миризми и други гнусни работи. Няма да навлизам в подробности как реагирам Sick

# 41
  • Мнения: 9 865
Гнус ме е от стари прибори (вилици) със засъхнали вековни неща по вътрешността на зъбцитте. Най-вече ме е гнус от мръсотия, пропиващи се миризми, хлебарки и ПУШЕЩИ В АСАНСЬОРИ!!!

# 42
  • Мнения: 434
Откакто родих дете, вече НЕ ме е гнус да ям и някой да преобува наакан памперс наблизо.
Откакто имам куче, вече НЕ ме е гнус да вечерям, докато песът си облизва задника наблизо.

Обаче откакто Блонди пусна постове по тая тема, подминах закуската. Блонди,  Mr. Green благодарско, ще намина и като стане време за вечеря, тъкмо почнах една диетка  Mr. Green Mr. Green

Иначе по темата - косми на всякакви места, различни от главата, са способни да ми докарат ускорена перисталтика.

И от онази тоалетна от Трейнспотинг, ако си я спомняте...

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 11:45 от Mi6ka

# 43
  • София
  • Мнения: 965
Кърлежи и нощни пеперуди smile3514 smile3514 smile3514 newsm64 newsm64 - косъм в манджата си е класика Sick

# 44
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
От хлебарки и топки косми в сифона в банята... (извинения на тези, които сега хапват)... Sick

# 45
  • Мнения: 27 524
Обаче откакто Блонди пусна постове по тая тема, подминах закуската. Блонди,  Mr. Green благодарско, ще намина и като стане време за вечеря, тъкмо почнах една диетка  Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy

Ох, попилях се от смях, ще взема още нещо да си припомня  hahaha

# 46
  • Мнения: 434
Изчакай до довечера бе жена, смили се Hug

# 47
  • Мнения: 61
ОТ ЧЕРВЕИ НАЙ ВЕЧЕ И ОТ ВСИЧКО ВЛАЧЕЩО СЕ И ГЪРЧЕЩО СЕ ПО ЗЕМЯТА  АУ ОТВРАТ

# 48
  • София
  • Мнения: 965
и аз ще пропусна обяда Sick

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Гнус ме е от хлебарки и разни такива гадини, както и от онези зелените миризливки, от тях си пищя и изобщо не ми пука, че съм смешна... Също така от червеи, особено разплути след дъжд, това е способно да ме накара да не излизам от вкъщи доста време... Гнус ме е от храна, останала по чинии след ядене, в момента в който свърша да ям. Гнуслива съм като цяло, но нищо маниакално. Не ми пречи някой да говори за гадости докато ям. Единственото нещо което наистина е способно да ме откаже от ядене в момента е оная реклама на Орбит. И Орбит не ми се дъвче от нея.

# 50
  • Мнения: 5 622

 Уф, гнуслива съм доста. Няма да изброявам, че да не ми заседне повръщано в клавиатурата.....

# 51
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Човешко ла*но с косъм и мноооооооого семчици по него.. Прясно, издигащо пара...
Конски, кравешки и от подобен род животински екскременти.
Пръдня, оригня, смрад на мъжки задници, крака, ташаци, подмишници и т.н.. Има и жени, дето смърдят на скункс, като се изпотят.
Пача, белтъка на яйце, ако не е доопържено, ми се тресе. Каймак на прясно мялко. Смрад от печенето на агне-шиле-овца-коза. Шкембе чорбЪ  Sick

Абе има и още...  Laughing

# 52
  • Мнения: 620
Косми и хлебарки,гъсеници и разни други плужаци Sick

# 53
  • Мнения: 27 524
Човешко ла*но с косъм и мноооооооого семчици по него.. Прясно, издигащо пара...

Такива съм виждала кокошки и патици да ги лапат с голяма охота.  Blush Нали има една приказка - нагълтах се като пАтка с горещи лАйна  Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 8 348
не съм го чувала
измисляш си

мен от нощни пеперуди ме е гнус
имат прах и косми и по крилата и по краката

# 55
  • Мнения: 5 622
Човешко ла*но с косъм и мноооооооого семчици по него.. Прясно, издигащо пара...

Такива съм виждала кокошки и патици да ги лапат с голяма охота.  Blush Нали има една приказка - нагълтах се като пАтка с горещи лАйна  Joy

Къде си виждала такова представление бре?(значи някой трябва да е срал първо, да е прясно и топло, пък тогава да са дошли и патките, за да се насладят на вкусотийката...мммм..)  Crazy

# 56
  • Мнения: X
като изборим всички стандартни гнусни неща, най ме е гнус от КОПЧЕТа...........

Странно и аз много се гнуся от копчета. Crazy Ти си първият човек, който чувам, че се гнуси от същото. Нямам обяснение, просто от много малка  са ми много гнусни тия прозрачните копчета.  newsm78

Друго, друго- хора, които плюят като говорят; мляскащите хора и такива, които не си мият ръцете след ходене до OO  #Cussing out

# 57
  • София
  • Мнения: 8 348
гадно ми е като сдъвча хартия, само като се сетя и настръхвам цялата и ми става гадно
щото ние разузнавачите все си гълтаме билешките, сещате се.

или като сдъвча някое кокалче в месото
якх, веднага го зарязвам ядинето

# 58
  • Мнения: 27 524
Къде си виждала такова представление бре

На село. Не си измислям  bowuu

# 59
  • Мнения: 494
и аз ще пропусна обяда Sick


Аз пък се отказах от него още на втора страница!!!Ама пък се попилях от смях!!! Laughing Laughing Laughing

# 60
  • София
  • Мнения: 965
Ще си призная - ядох - и за това няма да влизам повече в тази тема!!!! Sick

# 61
  • Мнения: 3 423
Сетих се. Гнус ме е от мъжете в горната тема.

# 62
  • София
  • Мнения: 8 348
обосновка искаме Лиске

# 63
  • Мнения: 936
В университета ни беше ужасно гнус от преподавател, който по време на упражнения си ровеше в носа, вадеше каквото намери и го правеше на топчета.  Sick След това ги изстрелваше из цялата зала.
Като извадеше всичко налично от носа, започваше да се чекне и да си намества карантиите в панталона.  Sick

# 64
  • Мнения: 4 733
Направо не вярвам, че този пост си го написала ти...
По темата : Гнусно ми е от всякакви пълзящи, от това да се налага да чистя канала в банята който е пълен с косми, да пипам агнешки дреболии и подобни...Направо ми стана гадно

# 65
  • Мнения: 4 447
Уф,аз не съмгнуслива,но да класифицирам гнуста така:

1. Хлебарки (пълзящи вскяви осмокраки и повече краки гадове, летящи също)
2. Косми по сапуня (къси косми)
3. Разни рабути в нечий пъп
4. Монтьорски гъз на показ
5. Ноктенце на малкото пръстенце на някое мъжленце (може и с бонус с нещо под него)
6. Изрязани нокти няйеде оставени на показ
7. Храчка нейде залепена и от някой обновена
8. Плюта плюнка недоплюта, глътната
9. Искарано спагето или друго от устата през носа
10. Някой голям сополанко да си гризка от носа в устата

Ай стига,че ми се придарайфИ Sick Sick Sick Sick

# 66
  • Мнения: 1 533
На една приятелка майка й трябвало да слага капки в носа на детето, но преди това заръката била да изсмуче сополите с помпичка за нос. Бабата обаче не могла да се оправи с помпата и лапнала нослето и ги изсмукала с уста. ...

Извинете ме.

# 67
  • София
  • Мнения: 8 348
не те извинявам
изобщо не те извинявам

# 68
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Всякакъв вид косми...и чужди крака, независимо дали са в чорапи или боси...и повръщано...ще ме прощавате  Blush

# 69
  • Мнения: 5 577
мръсни уши да добавя  Sick умирам.

университетската ми любов беше мръсноуша, направо намразих мъжете временно.

# 70
  • Мнения: 4 447
На една приятелка майка й трябвало да слага капки в носа на детето, но преди това заръката била да изсмуче сополите с помпичка за нос. Бабата обаче не могла да се оправи с помпата и лапнала нослето и ги изсмукала с уста. ...

Извинете ме.

 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

еее не не не това ме разбииииииииииииииииииииииииииии

# 71
  • Мнения: 27 524

Абе, чета, ама май не се гнуся. Откакто съм майка е по-различно. Ако знам, че детето ми ще се почувства добре, ще смуча не, ами...  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 434
Току-що се връщам от пазар и понеже поредната гнус просто ми се навира в очите, да си кажа:

МРАЗЯ БЕЛИ ЧОРАПИ!

Може да са току-що изпрани, може да светят от чистота, може да са току-що произведени от най-белия памук на света, като ги видя на краката на някоя фризирана и напудрена пенсионерка, гарнирани с лъснати черни обувки и леко възкъс черен панталон, тръгвам като бик на червено. Най-лошото е, че и добре изглеждащи мъже с прилични костюми ги носят.
Не мога да си представя да докосна такива крака, пък ако ще и на Алое Вера да миришат.





# 73
  • DE
  • Мнения: 967
От нищо не ме е гнус!!!

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 16:23 от mimoza_nonche

# 74
  • Мнения: 4 138
изобщо не съм гнуслива. като виждам.
само че в тази тема ме хваща гнус от всичко. специални благодарности на блонди  bouquetи аз съм на диета щото.
ще поглеждам често в темата. блонди, направи една тема за отслабване. ти ще си нашият гуру.

# 75
  • Мнения: 534
Така,започвам:
-храчки-независимо зелени,бели или с други цветове  Sick
-сополи -без коментар  Naughty  Shocked
-мръсни дрехи,толкова мръсни,че хванали коричка(виждала съм по клошарите)  doh Confounded
-епичния нокът на кутрето  Close
-мръсни ръце,крака(с неорязани нокти) и мръсна коса с люспи пърхот   #Crazy
-парченца храна по нечии мустаци или брада  Sick Sick

Ша ма прощавате и мене    bouquet

# 76
  • Мнения: 6 417
Направо настръхнах докато четох... ooooh!

# 77
  • Мнения: 6 029
На една приятелка майка й трябвало да слага капки в носа на детето, но преди това заръката била да изсмуче сополите с помпичка за нос. Бабата обаче не могла да се оправи с помпата и лапнала нослето и ги изсмукала с уста. ...

Извинете ме.

 Shocked  Sick
О.... нямам думи.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Калина това е отвратително, а докато го четох на мъжа ми той каза "е голяма рбота"  Shocked

# 79
  • Мнения: 4 585
От голи охлюви и нищо друго.
Особено ако голия охлюв ми яде ягодите.

# 80
  • Мнения: 490
В момента ви чета и вечерям.
Окото ми не трепна.
Не съм от гнусливите.
Само от хлебарки, но към тях изпитвам страх.

# 81
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 138
Аз съм много гнуслива ,ужасно даже...И направо  като ви чета и ми идва да  Sick

# 82
  • Мнения: 2 673
гнус ме е от влак, мухи, повръщанка, кючекчини\ох, незнам дали така се пише, но не ме интересува...гнус ме е ...\

# 83
  • Мнения: 1 284
леле като ви чета и направо  ooooh!, аз няма да изброявам, защото от почти всичко ме е гнус

# 84
  • Мнения: 211
Адски много ме е гнус от миризми. Гадни. Иначе не съм особено гнуслива.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 105
Змии, жаби, хлебарки, косми, плюнки, миризливи усти, миризливи крака, черни нокти.

# 86
  • Мнения: 4 555
дори в градския транспорт се чудя как да се хвана, че да не пипам дръжките  Sick
Същото. И на седалките не мога да седна, само като ги видя колко са мръсни.

# 87
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Направо не вярвам, че този пост си го написала ти...

пропусна да прочетеш най-важното... подписчето ми Wink

# 88
  • Мнения: 2 700
Няколко дена пропускам темата, но вчера за малко да стъпя в отговора й. Гнус ме е от изхвърлени на уличата употребявани дамски превръзки и презервативи. Ама адски ме е гнус. Sick

# 89
  • Мнения: 22
 SickЩе повторя някои :
-храчки
-сополи
-мъжки нокти,неизрязани
-миризми   : на пот, на  врящо прясно краве,овче или козе мляко, мърша и др. Sick

# 90
  • Мнения: 139
Извинявайте момичета, ама никога не съм се смяла толкова много...Някои от вас са изключително цветущи..!В офиса съм, и се смея, и ми течат сълзи от очите а шефката ме гледа така  Shocked Shocked Shocked
Какво да и обяснявам?
Мерси че ми оправихте настроението!

# 91
  • Мнения: 256
Гнус ме е да чистя повръщано Sick
И аз така

# 92
  • Мнения: 139
След вчеращната ми случка в автобуса всички погнусявания бледнеят...Аз се смях смях на вашите истории, ама и на мен ми дойде на главата...
Влизам аз в любимия автобус 72, и ме лъхва някаква странна миризма...Затварят се вратите и виждам че около един мъж, се е образувало нещо като обръч. Има мн свободно място около него, но никой не отива там. И изведнъж ме лъхва причината. Ужасна СМРАД на загнило, опикано и кенеф в едно...Миризмата е като онази когато загният обелки от домати на дъното на кофата, през лятото и се образува онази кисело-отсра чорба, която е на дъното и смърди ужасно...Все едно този човек се беше къпал с тази чорба...+ мирис на разлагащи се изпражнения... Sick Sick Sick Е, казвам ви, не издържах и една спирка, хората бяха с ръце на устите и аха-аха да повърнат... Слезнах на следващата спирка и вървах до нас пеш но миризмата продължаваше да ме преследва. Дори след 2 душа в къщи имах чувстовото че още ми мирише!
Та мен не може толкова да ме погнуси гледка или думи за нещо гнусно, колкото миризма! Това може да ме убие! ooooh!

# 93
  • Мнения: 393
Вчера прибирайки се от работа се натъкнах на гледка която ме отврати .Ох като се сетя  Sick Sick Sick Вървя аз и ме задмина момче на около 20-24 години като го поглеждам един мръсен мизерен а как смардеше.... Shocked Дрехите му уж бели бяха толкова мизерни мръсни гадни.Оказа се че това е готвача в една пицария срещу нас (името няма да споменавам че ......) аз лично там повече няма да стъпя.

# 94
  • София
  • Мнения: 15 458
От повечето неща изброени преди мен, но сега ще ви шашна като ви кажа, че и само от споменаването на думата "сладолед" ме втриса и ми се гади.

# 95
  • София
  • Мнения: 203
Ооооооооо, много съм гнуслива, ако седна да изреждам всичко...........
 Сега като се замисля, направо съм си тежък случай Sunglasses

# 96
  • Мнения: 139
От повечето неща изброени преди мен, но сега ще ви шашна като ви кажа, че и само от споменаването на думата "сладолед" ме втриса и ми се гади.

Сподели ни защо моля те!

# 97
  • Мнения: 3 423
Сетих се, че искам да изтръгна
ръка, дето бърка с пръст в нос.

# 98
от косъм в храната Sick особено ако вече ми се е овъртял по зъбите Sick
също от гнусна зелена храчка по пътя или където и да е;
да гледам жаби ми е ужасно гнусна гледка

# 99
О,забравих да добавя че ме е гнус да гледам някой дето като говори му се насъбира бяла пяна отстрани на устата и все си му стои така.

# 100
  • Мнения: 27 524
От повечето неща изброени преди мен, но сега ще ви шашна като ви кажа, че и само от споменаването на думата "сладолед" ме втриса и ми се гади.

Подсети ме да те водя да те черпя домашен австрийски сладолед на площада.  Grinning Няма по-хубав. От малини например  Hug

# 101
  • Мнения: 22
А виждали ли сте мъж,който си натиска едната ноздра и издухва другата на улицата Sick!

# 102
  • Мнения: 193
от храчки, от проститията въобще

# 103
  • Мнения: 139
Мъж който се секне край някои храсти с пръсти, после си изтръсква ръцете и маже в панталона.

 Sick

# 104
  • по света
  • Мнения: 1 587
Гнус ме е само като си помисля как хора да ядат сурови яйца, а също някакви бъбреци(чувала съм че и това попада в нечии уста) сещате се ........Sick;от хлебарки,мишки, от брави на обществени места и много от вече изброените гадости.

# 105
  • Мнения: 128
 Гнус ме е от миризми-най вече от тази на на пот в градския транспорт през лятото!

# 106
  • Мнения: 126
Ами..... :thinking
Мъж който се секне край някои храсти с пръсти, после си изтръсква ръцете и маже в панталона.

 Sick
..........доста работи!!!!!

# 107
  • Мнения: 7 201
Гнус ме е да чистя повръщано Sick
И когато някой се оригва докато се храня...Отврат!мога да повърна! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт