14-та поликлиника

  • 9 242
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
здравейте мамчета
много ви моля спешно за помощ
аз вече питах веднъж, но за съжаление нямам отговор
отскоро живеем до 14-та поликлиника и си търсим добър GP-педиатър там за моето бебче - Гергана,която се роди на 6-ти май. Препоръчаха ни една лекарка, но както вече писах, тя има куче в кабинета си, каза ми да давам на детето ми по 100 мл глюкоза на ден за жълтеницата до края на първия месец, което мисля че е прекалено и при такава доза бебето ми ще спре да поема достатъчно кърма. Четох белия и черния списък на лекарите в София и малко се стреснах, защото има лекари, които присъстват и в двата списъка, а и за педиатри от 14-та поликлиника не намерих мнения.

# 1
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Здравей, Дедра,
Моята лична лекарка е в 14та п-ка - д-р Русева. При нея съм записана още от самото начало, при нея са и цялата фамилия - майка ми, баща ми, сестра, леля, братовчед + баба и дядо, та и мъжа ми отскоро (сектантска история  hahaha). Засега нямаме оплаквания от нея. Много е внимателна, особено докато бях бременна.

Педиатърът ни също е от 14та п-ка - Д-р Киряков. Доволна съм и от него. Единствената ми забележка беше, че предложи да давам сокче на бебчо от втория месец. Аз отказах, той не настоя, каза ми положителните и отрицателните страни на храненето само с кърма и това беше. Обаждала съм му се при всяко леко съмнение по повод бебчо - винаги е бил много отзивчив! Съпругата му (д-р Панайотова) също е педиатър към 14та п-ка.
Аз много държах педиатърът ми да бъде към поликлиника (ДКЦ), защото имат денонощни дежурства. Някак не си представям да звънна спешно посред нощ на педиатъра си, той да спи и да дойде чак на сутринта, или пък да пристига от другия край на София 2 часа.

# 2
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Ако се интересуваш още, пиши на лични. Имам какво да кажа (хубаво  Simple Smile), но няма да е във форума.

# 3
  • Мнения: 61
Мамите от кърмаческия форум препоръчват Д-р Котова и Д-р Андреева. За съжаление нямам лични впечатления, но смятам следващия месец да избера някоя от тях.

# 4
# 5
  • Мнения: 30
момичета много ви благодаря
за съжаление нямах нет и не можах да ви го кажа по-рано
днес се записахме при доктор Панайотова и при първата среща много ми хареса
Noemy исках да се свържа с теб, но не мога още да се оправям във форума и не знам как да пиша в лични Sad

# 6
  • Мнения: 1 931
Знам,че вече е малко късно,но ние с мъжа ми сме при Д-р Русанова. Тя за децата ни препоръча Д-р Митова. Дъщеря ми е на кърма и е захранена след 6 месец. Гинеколог Д-р Русева ми следя и двете бремености ипри нея само си ходя. Тези 3 докторки са страхотни и бих ги препоръчала и трите.

# 7
  • Мнения: 1 371
И ние сме при д-р Панайотова. Много готина жена и добър специалист. Доволна съм от нея във всяко едно отношение. Личи й, че си обича работата.
 Peace

# 8
  • Мнения: 639
Вече осма година ползвам знанията и уменията на д-р Любенова. Тя е педиатър и на двете ми деца ( 8 годишна кака и дребосъчката на 2 и половина). Минали сме през много перипетии с нея и за мен това е най-добрия възможен педиатър! Не съм сигурна дали все още може да поема нови деца ...

Общи условия

Активация на акаунт