Божури алени глави подават, а бебо ОКТОМВРИЙСКИ знаци дава

  • 11 635
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 617
Меги идеята за зодиите е супер започвам да попълвам картинките а вие издавайте се кой коя зодийка е.

# 31
mimi_mimi - Овен ме сложи, моля Simple Smile

# 32
  • Мнения: 133
Весела1, добре дошла мила! Леко бременеене и здраво бебе!   bouquet

Аз пък за разлика от Luz съм се превърнала в изтребител - раздавам ред и справедливост наоколо и даже шефовете навиквам  Sunglasses Laughing Голямо съм зло!
Бях чувала, че не е вредно за бебето да си в лошо настроение, ами да си стаяваш в себе си проблемите и по този пример, каквото ми е в главата всичко ми е на устата!  Embarassed ...още ме търпят колегите!  Blush

Да се разпиша за зодийката - аз съм близначе!  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 1 524
СКОРПИОН  Mr. Green  Mr. Green   Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 18
Пишете ме и мен в отбора на Близнаци-те! Аз съм от най-лошият вариант, защото съм и с Асцендент в близнаци и познайте за каква лудница става въпрос. ooooh! Питайте мъжо.  gydi
Специални поздрави на ushco  Wink. Да ти кажа и аз съм същата. Карам се наред когато нещо не е както трябва. Ето днес навиках счетоводството, че ми превели една такса по сметка ама не на две бележки, ами на една. Явно съм била много зла, защото след има-няма 10 минути колегата беше при мен вече поправил се.
vesela1, добре си ни дошла!  Hug

# 35
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Н групата на близнаците съм . Peace
Еееее.......... ама много бременни близнаци бе,яно и по едно и също време хващаме.

# 36
  • Мнения: 10
Аз също съм БЛИЗНАЦИ newsm10

# 37
  • Мнения: 276
Аз пък съм водоподлей или винолей
както ви харесва /водолей/

# 38
  • Мнения: 22 430
Здравейте на всички, аз чак сега успявам да се включа.)))
Гледам за зодии си говорите и аз съм Овен, бебето пък ще е близнаци, нямам никакви наблюдения върху зодията, но ще видим.)))

# 39
  • Мнения: 4 717
хей мамета,

честита нова темичка, май повече пишем, отколкото работим, ама на там отиват нещата - все по-малко работа за нас да има, щото повее трябва да си почиваме Whistling Joy

Момичета, мн съжалявам за личните ви доктори и преживяванията, които сте имали с тях,голяма простотия е това, мога самода ви кажа, че ако ви се занимава, отивате в поделението на РЗОК и питате на информация къде можете да подадете жалба срещу личния си лекар Naughty , имате право да го направите, а те трябва съответно да го извикат и да го накажат, въпреки че такава е системата, че те се подкрепят, поне нищо не ви пречи да му направите малко живота гаден докато комисията се произнесе дали и как да го накажат... Тук за такова отношение ще му вземат дипломата и вече никога няма да бъде доктор тоя човек... Crossing Arms

Гледам сте отворили албумче за покупки, да ви кажа аз вече колко много неща съм накупувала, трябва да се хвана да ги снимам и да сложа малко, предимно дрешки които са в неутрални цветове, нали още не знаем със сигурност дали е госпожица, кошче за кола и такива работи...

Пожелавам ви слънчев петък и повече почивка, да не се хванете като мен да чистите и готвите, има време и за тия неща Blush

Целувки на всички

# 40
  • Мнения: 1 305
Аз съМ Телче  Joy Телец ме пишете

# 41
  • Мнения: 4 717
аз съм Дева, а аксцедент Дева, ама можеш да пишеш само Дева, то си е същото  Joy hahaha Joy hahaha

# 42
  • Мнения: 285
И аз съм близнаци, а когато ходих да си правя кръвния тест, в лабораторията ми казаха че от сутринта 6 близначки били минали преди мен!

# 43
 Hug
 Да взема и аз да подкрепя овенчетата, че нещо поизостанахме  Laughing

# 44
  • Мнения: 18
Mirama, май се бъркаш нещо.  Thinking Бебчо няма да е близнаци, защото те/ние са/сме сега от 22.05 до към 21.06. По твоят термин, който виждам, че е на 15.10, бебо ще е Везни.
Ама май като гледам Близначките сме се наговорили да си имаме бебчета по едно и също време  Hug Joy и сме най-много за сега.

Общи условия

Активация на акаунт