Перник-4

  • 16 435
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 492
Дано да се множим.Ей сега поканих една перничанка от Красива мама да дойде тук!Ще има нови попълнения!

# 31
  • Мнения: 3 372
Аз съм сигурна, че има още много перничанки във форума обаче не се показват, или не знаят за тази тема просто newsm78

# 32
  • Мнения: 109
Не знаят, не знаят.Аз от колко време кисна във форума( преди всичко чета Blush) и съвсем наскоро случайно попаднах на пернишката тема.Иначе все в клюкарника се моткам Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 372
Аз пък към си заплюла "Искам бебе" и "Красива мама" Crazy
Но за тази тема знам от отдавна, само дето преди си мислех, че в нея пишат само майки и аз нямам място в нея Embarassed

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 16:00 от *milenna*

# 34
  • Мнения: 589
Добре дошла, roxet! Дано ти хареса при нас!
  Галчо, тъкмо реших, че имаме още едно ново попълнение и видях, че си сменила враговръзката Joy Усмивката е страхотна  Peace
  За срещата 14.00 става. Моя Вихър заспива към 15-15.30 Ако, обаче има купон и не спре да беснее ще трябва да ми дойде на помощ татито(само да му го връча, няма да ни досажда). Я, сега ми хрумна, че ако се харесаме можем да запознаем и татковците. Някои от тях може да намерят общ език.

# 35
  • Мнения: 109
То нищо чудно някои от тях да се познават. Наше село не е големо Mr. Green

# 36
  • Мнения: 6
Да се регистрирам във сайта ме накара моята колежка Милена. Винаги съм се чудила какво чете толкова тук. Като се вглъби, понякога не ми обръща внимание какво й говоря. Сега, признавам си, и на мен ми стана интересно.

# 37
  • Мнения: 3 372
Да се регистрирам във сайта ме накара моята колежка Милена. Винаги съм се чудила какво чете толкова тук. Като се вглъби, понякога не ми обръща внимание какво й говоря. Сега, признавам си, и на мен ми стана интересно.
Опрях и пистолет в главата Mr. Green

За срещата, последно - 26.05.2007г. в 14.00 часа пред Двореца, на първата пейка Mr. Green Аз съм едно височко девойче с шарена косица Mr. Green ще ме познаете Whistling

# 38
  • Мнения: 255
Здравейте, мацки!

Благодарим ти Аница за бързата реакция   bouquet

от отчетните Май 2006

Радвам се, ако съм успяла да помогна. Ако има с какво още да се помогне - насреща съм  Hug.

roxet, добре дошла при нас! Малко сме, не сме от най-сериозните, но пък при нас е уютно и готино. Ще ти хареса, надявам се. Срам ме е да си кажа  Embarassed Embarassed Embarassed, но този квартал Каменина не го бях чувала.

За срещата засега съм О.К. Ако татито не ме завлече нанякъде, че все му мрънкам да ме води, а нали се падат 4 почивни дни... Деян заспива към 13.30, та затова май ще дойда без него, ако тати се наеме да го пази.

# 39
  • Мнения: 1 608
Новата тема станала почти като пощенския ми адрес /Перник 4, с други думи КварталО/. Joy

За трагедията в семейството на Нелиа нямам какво да кажа. Sad

Миленке, височко девойче,  да внимаваш с пистолетите.
На Роскет - Добре дошла! Hug
Галчо, усмивката хубава ама защо още си отровна? hahaha Предложение - стани чаровна, каквато си всъщност.

# 40
  • Мнения: 589
То нищо чудно някои от тях да се познават. Наше село не е големо Mr. Green
Ами, Embarassed ние не сме от това село. От скоро сме в кварталО, но кой знае...
Ако татито не ме завлече нанякъде

Да те завлече в неделя  Peace

# 41
  • Мнения: 589
Мисля за Св. София - бившата Тина Киркова.

И аз родих там. Доволна съм от лекарите, само дето ме прецакаха със стаята.

# 42
  • Мнения: 3 818
Чета само за вашата среща, но не се обаждам, защото няма да съм в Перник този ден, за който се уговаряте Confused
Но ако някоя друга събота се видите, ще гледам да се класирам Simple Smile


Много ми стана мъчно за пернишката мама, която е загубила съпруга си Cry
Аз съм от Мошино, ако някой измисли нещо, с което бих могла да помогна... макар че си мисля, че едва ли й е до хора като нас в момента...

# 43
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,момичета.Аз отдавна посещавам този форум,но предимно красива мама.За пернишката тема просто не знаех и вчера ме препратиха тук,тъй като попитах дали някой от Пк може да ми препоръча добър дерматолог в Перник и евентуално да ме ориентира в цените.
Вие ще ми предложите ли нещо?

Благодаря ви предварително.

# 44
  • Мнения: 109
Здрасти Malvinka88. Ако питаш за свестен лекар дерматолог аз не знам да има такъв  в Перник.По- добре иди в София в кожната клиника на Медицинска академия. Зълва ми обиколи всички доктори в Перник и всеки  различна диагноза и различни лекарства й даваше, докато не отиде там дето ти казвам.

Момичета как сте днес?Аз съм болна, но на работа. Детето и то е болно SadУж да се оправи, че беше настинал нещо, а то ... от сутринта е с Т, повръщане и разстройство. Да му се навидят и болестите значи. Писна ми да боледува. Как па не го пропуснаха тия гадни вируси. Все за него се лепят.
Кажете нещо весело.

Общи условия

Активация на акаунт