Как вървят наемите във Варна?

  • 1 034
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
Имаме един апартамент, който даваме под наем във Варна, но наемът не е актуализиран от 2 години вече, а хич не съм наясно с цените.
Апартаментът е двустайна панелка и се намира съвсем близо до ХЕИ и Палах център. Не е луксозен, но е чист, много светъл и обазаведен.
Пак да кажа, че си имаме наематели, просто се чудя какви са цените в момента, за да знаем каква актуализация да направим  Wink

# 1
  • Мнения: 6 039
отвори някоя страница за имоти в нета и провери във Варна как вървят в съотвения район и според вида строителство, етажност, екстри......

това за което питаш е много относително

# 2
  • Мнения: 4 202
ЗНам че е доста относително, но при търсенето ми в почти всички сайтове за имоти излизат по 2-3 апартамент за този и съседните райони, повечето са лукс за над 300 евро.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 107
Моят е също двустаен, в Левски , ново строителство, но необзаведен.Само две-три кухненски шкафчета.Иначе си е хубав,слънчев.Дадох го за 320 лв веднага преди месец. Квартирантите бяха обикаляли доста и по това съдя че му  искам съвсем нормална цена.Казаха, че имало или луксозни и скъпи или в много лощо състояние квартири.Твоят мисля че поне 200 евро трябва да му взимаш.Успех!

# 4
  • Мнения: 4 916
И аз мисля, че 200 евро са нормална цена за добър апартамент.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 569
В Позвънете има най-много обяви за наеми. Погледна ли в техния сайт?
Щом имате наематели е по-добре да не им вдигаш наема много драстично - по-добре свестни наематели дългосрочно за по-малко пари, от колкото през месец-два да търсиш нови пък и не се знае на какви хора ще попаднеш Peace

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моите родители дават апартамент в широкия център до Макдоналдс (мак драйв) не обзаведен или поне частично - има си кухненско обзавеждане с бар-плод, ширм, някой уреди бяла техника, бойлер и май някакво диванче, а в спалнята вграден шкаф. Ако това се бори за не обзаведен  Thinking, ново строителство, 1 спалня с бокс (кухня, трапезария и хол - общи) за 350лв.

# 7
  • Мнения: 4 202
Момичета, благодаря ви за информацията, беше ми много полезна, мисля, че добих някаква представа   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт