Диетолог

  • 28 731
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 916
Благодаря за отговора!  bouquet HugЗа колко време свали тези 22 кг...?

# 16
  • Мнения: 512
основното е, че те кара да се храниш редовно.трябва да се храниш по 4-5 пъти на ден. така хем не прегладняваш, хем тялото ти се чувства сигурно, че няма да го държиш гладно и изгаря всичко, което му подадеш, а не го складира. така си активираш метаболизма.
също така те съветва да се движиш и да спортуваш, но не прекалено.
при него няма ексцесии.
в режима му има всичко - и протеини, и въглехидрати и малко мазнини. нищо няма да му липсва на тялото ти и няма да се чувстваш изморена или изтощена.
ако се сетиш още нещо - питай.

Сънбийм, това ми звучи много като моята диета - да не би аз да се заблуждавам, че действам по Зоната, а всъщност да съм от твоя отбор? newsm78
И аз имам 4-5 хранения, които включват трите групи - мазнини, въглехидрати, протеини - в определени пропорции. Не гладувам. Не се чувствам изморена... newsm78

# 17
super...i az se narejdam.  kakuv mu e adresa ANSAM? s koi avtobus i kude triabva da sliaza?

# 18
  • Мнения: 1 584
Ansam, знам, че е индивидуално, но би ли споделила 1 примерен ден от твоето меню за ориентир на комбинациите и количествата храна?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4
Здравейте на всички бих искал да попитам някой знае ли  някой диетолог в Бургас,че аз нямам възможност да отида до София.Благодаря.

# 20
  • Мнения: 1 817
Ще следя с интерес!  bouquet

# 21
  • Мнения: 10 758
Ау, записвам се да следя темата.

# 22
Момичета исках да ви попитам много ли килограми имате да сваляте, защото при мен за 5кг. и всеки ми казва нищо не са, но аз не мога да ги сваля вече година и вечно съм на някаква диета. Може да са малко, но не си влизам в старите дрехи и много потиснато.

# 23
  • Мнения: 239
Здравейте на всички бих искал да попитам някой знае ли  някой диетолог в Бургас,че аз нямам възможност да отида до София.Благодаря.
Мисля, че доц.Байкова ходи в Бургас всеки месец-чувала съм от мои познати! Телефон за записване 0898585500!

# 24
  • Мнения: 7 263
Е, писна ми вече да се мъча сама - взех решение да ида на диетолог. Явно моите "хитрости" не успяват или в най-добрия случай имат краткотраен ефект.  Tired


Твърдо "ЗА" идеята - мъчих се с едни килограми години наред и си загубих и време и нерви и средства. Сега съм супер доволна. Не зная нищо за посочения от теб диетолог, но това е верния път.
Успех Peace

# 25
  • Мнения: 7 263
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

Да д-р Асенова и доц.Георгиев - доволна съм има защо.  bouquet

# 26
  • Мнения: 138
                                           д-р Ригов!!!

                           Защо? Вижте ми лентичката!!!

# 27
  • Мнения: 2 388
Еми дай координати....не се стискай  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 28
  • Мнения: 138
Не се стискам - давам веднага - медицински център Нимимед - 956 39 86. Ако искате повече инфо има и тема за доктора... Лично аз съм много доволна! Питайте ако има въпроси - ще отговоря!

# 29
  • Мнения: 916
Много добър резултат!  bouquet

А какъв е горе-долу режимът\диетата?

Общи условия

Активация на акаунт