Какви процедури за отслабване докато кърмя?

  • 473
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 454
Ако можете да ми помогнете - родих преди 3 месеца и имам едни 8 килограма отгоре, които ме побъркват. Тези дни четох из форума за някакви процедури с водорасли и масажи, които ставали докато се кърми. Някой може ли да ми препоръча къде да отида и дали наистина може да се прави докато се кърми. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 3 423
що се мъчиш?
кърми и ще отслабнеш.

# 2
  • Мнения: 236
Ох, Лиске де да беше толкова лесно... имам доста приятелки които кърмят, вклю4ително и аз, дето не са на същото мнение. Незнам дали много плюскаме ли, какво, но... аз съм си възвърнала килцата от преди раждането, без 2-3 (от общо 14 ка4ени), ама и аз се 4удя какви диети и режими да по4на да спазвам, за да сваля още килца, 4е съм доста над нормата. Но за тези процедури не съм 4увала. Според мен движение му е майката.

# 3
  • Мнения: 1 254
движение+ограничаване на храната. Кърмещите мами трябва много да внимават по отношение на храната-да си подбират само качествени храни, но нищо не ни пречи да си се храним разделно или ако си позволяваме изкушения то да са по малко Simple Smile
Аз си върнах килограмите от преди бременността за около 6 седмици (19 килограма-9 в болницата, 10 след това) без да спазвам конкретен режим, но съм си наложила всеки ден когато малкия заспои да си отделям по половин час за гимнастика за проблемните зони-а те при мен са много Simple Smile
никога не съм чувала за тези процедури, които споменаваш
успех !

Общи условия

Активация на акаунт