крем за премахване на спукани капилярчета

  • 147 480
  • 82
  •   1
Отговори
имам много спукани капилярчета по бузите до носа-малки са но са много и все изглеждм зачервена а и кожата ми е много бяла и тънка.Можете  ли да ми препоръчате някакъв крем,с който да се справя с този проблем
Благораря  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 027
Аз също ще съм благодарна за такава информация, че след бременността имам доста по краката.

# 2
  • Мнения: 5 539
Не вярвам да има такъв крем Wink

# 3
а тогава знаете ли някаква процедура за премахване?за колко време се махат и др подробности?

# 4
  • Мнения: 10 758
Не вярвам да има такъв крем Wink
Уф, ти направо ме уби Cry
И аз имам спукани капиляри.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 152
По принцип има такъв крем, но не в България. Във Франция , струва 9 EUR. Премахва спукани капиляри. За краката съм 100% сигурна. На една приятелка  и се оправиха краката с такъв крем. А , за лице ще ходя другата седмица при лекарят ,който го е изписал на нея и ще го питам, че  и аз имам и мисля да го ползвам. Само, че на мен ще ми го донесат от Франция ,чак след 2-3 седмици  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 10 758
По принцип има такъв крем, но не в България. Във Франция , струва 9 EUR. Премахва спукани капиляри. За краката съм 100% сигурна. На една приятелка  и се оправиха краката с такъв крем. А , за лице ще ходя другата седмица при лекарят ,който го е изписал на нея и ще го питам, че  и аз имам и мисля да го ползвам. Само, че на мен ще ми го донесат от Франция ,чак след 2-3 седмици  Rolling Eyes
Моля те, сподели после, какво е казал лекаря.
А как се казва крема?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 115
А били споделила  как се казва крема за краката и само във Франция ли го има?

# 8
  • Мнения: 893
Ейвън имат...Пуснали са в новия каталог. От серията Еню

# 9
  • Мнения: 6 607
Ползвала съм такъв крем на ТАЛИОН нямаше ефект.
Преди време направих една процедура с нещо като ток ги изгориха ,но бях в друг град и не повторих.
Тези, които третираха тогава се махнаха.

# 10
значи има такива процедури при козметик ..?или направо като отида и тя ще ми каже какви са възможностите за третиране

# 11
  • Мнения: 2 066

И аз имам спукани капиляри.

# 12
  • Мнения: 224
Това със спуканите капиляри не се ли нарича "розацея" или "купероза"? Доколкото знам на La Roche Posay имат серия за това - Rosaliac, мисля, че се казваше. Иначе във всяка аптека можеш да погледнеш за такъв крем - по-добре медицинска козметика.

# 13
  • София
  • Мнения: 276
Добра козметичка може да ги махне.

Моята прави такива процедури успешно.

Крем трудно ще помогне.

# 14
  • Мнения: 6 607
значи има такива процедури при козметик ..?или направо като отида и тя ще ми каже какви са възможностите за третиране
Или козметик или дерматолог самата процедура нямам спомен как се казваше ,но е ефективна.

Общи условия

Активация на акаунт