Най-добра марка козметика за бебе

  • 21 503
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте мили майки,
моля насочете ме към най-добра марка козметика за бебе.
От четене,от тук оттам,забелязах че майките се оплакват от олио за мазане ,но на коя марка беше не си спомням Джонсън и Джонсън ли беше???
Че за сапун Нивеа било добре,но за шампоан не знам..
Просто ви моля да споменете някои добри фирми,но не много скъпи,защото например Чико е много скъпа за мен.Е,купих си една залъгалка....може да купя и шише,но всичко друго ми е много скъпо Sad Wink
Та ще ви бъда благодарна да споделите своят опит Heart Eyes
Мерси

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Моя опит е с медицинската козметика,но майките с които имам контакти са доволни от Бюбхен,Пенатен и някаква българска козметика,но за име не се сещам!Личното ми мнение,че ако,детето няма проблемна кожа няма да имате проблем с по-масовата козметика Peace

# 2
  • Мнения: 17 407
 С дъщеря ми ползвах  на Пенатен олиото и крема. Предполагам, че повечето, ще ти препоръчат на Бюбхен козметиката.
Аз обаче този път смятам да се доверя на българската козметика- купила съм лосион и крем Бочко. Евтино и качествено Wink Впрочем, ако ще е лятно бебето, може да не избързваш да купуваш олио, а да мажеш с мляко или лосион.

# 3
  • Мнения: 865
за мен mustela е най-добрата от предлаганите на пазара

# 4
  • Мнения: 1 064
Аз използвам изцяло козметиката на Бюбхен и съм много доволна! Peace

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
за мен mustela е най-добрата от предлаганите на пазара
Просто ви моля да споменете някои добри фирми,но не много скъпи,защото например Чико е много скъпа за мен.Е,купих си една залъгалка....може да купя и шише,но всичко друго ми е много скъпо Sad WinkТа ще ви бъда благодарна да споделите своят опит Heart Eyes
Мерси

Хайде да четем внимателно Peace

# 6
  • Мнения: 639
за мен mustela е най-добрата от предлаганите на пазара
Peace

# 7
  • Мнения: 17 407
Мустела не е от евтините марки. Пропуснах да напиша за къпането- можеш да си вземеш на Бюбхен измиващия гел от глава до пети- голямо количество е, някъде около 11лв мисля. Аз имам от каката крем пяна на Пупина- също много добра, около 8лв за 200мл, но е икономична.

# 8
  • София
  • Мнения: 170
   Здравей mamma_mia, ние ползваме Mustela и съм много доволна. Сега си взех  олиото на Sebamed и също ми харесва. Незнам за какви пари говорим, защото тези са малко скъпички. Чувала съм добри неща и за bubchen.
   За сапуните- ние ползваме измиващ гел, мисля че е по-добре от сапун.
    EmbarassedО, чак сега видях, че искаш да не са много скъпи. Значи определено bubchen, добра козметика е.

# 9
  • Мнения: 17 407
Уф, стига с тая Мустела! Четете, бе хора! Peace

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Уф, стига с тая Мустела! Четете, бе хора! Peace
Абе що да не си ги премерим и тук newsm78
То първо трябва да се прочете,ама тц

# 11
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ако искаш хем евтино, хем качествено:
  - за къпане - вземи си големия сапун на КЛОРАН - двойно по-голям от нормалните сапуни. Хем марката е супер, хем сапунчето е към 7.20 лв, но с него караме около 1 година ( направи си сметка колко икономичтно идва). Клоран правят медицинска козметика, а този сапун е предназначен за деца с проблемна кожа, т.е. максимално изчистен и безвреден е   bouquet;
 - за мазане - и за след баня, и при смяна на памперс -  ЗЕХТИН ЕКСТРА ВЪРЖДИН, ПРЕВАРЕН. 1 литър излиза между 12 и 16 лв. Обаче с 1 литър караш доооста време.
Като изгодност е много изгоден, освен това се води за абсолютно природен и хипоалергенен продукт, който се понася чудесно от бебешката кожа. И моето мнение е същото - чудесно мазило, което не бих заменила с никакви "козметични препарати" и при второто детенце, живот и здраве!
 И двете неща, които ти препоръчвам, са ми препоръчани от водещи дерматолози, тъй като синът ми имаше атопичен дерматит и изискваше повече грижи и в никакъв случай не можех да си позволя евтина и некачествена козметика.
УСПЕХ!

# 12
  • Мнения: 17 407
Само да вметна за зехтина- ужасно се вмирисват дрехите. Няма махане тая миризма после. По тая причнина няма да мога да ползвам дрешки от дъщеря ми, които бях дала на племенника...Всеки си решава де Peace

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз използвам изцяло козметиката на Бюбхен и съм много доволна! Peace
и аз!

# 14
  • Мнения: 498
Да,Мустелата е скъпичка,но пък икономична.Примерно душ-гелчето е около 17-18 лв. 500 мл.,но е с дозатор и аз лично го ползвах около половин година....при ежедневно къпане на бебето.Същото е и с млякото....15 лв. 300 мл,но с дозатор-ползвам го месец и половина.Купих и Бюбхен мляко да го опитам....ами за 3 седмици свърши....пък нека е по-евтино. Stop

Общи условия

Активация на акаунт